Wrestling Hinokuni / Wrestling Dontaku 2018

Arhiva prethodnih događaja

Prvak će biti

Okada
8
62%
Tanahashi
5
38%
 
Ukupno glasova: 13

Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Wrestling Hinokuni / Wrestling Dontaku 2018

Post Postao/la ejdzejp1 »

pao mi je kamen sa srca, Suzuki i dalje koristi Kaze Ni Nare
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Wrestling Hinokuni / Wrestling Dontaku 2018

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

ejdzejp1 je napisao/la:QR_BBPOST pao mi je kamen sa srca, Suzuki i dalje koristi Kaze Ni Nare
Jesi stvarno mislia da ce prestat?
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Wrestling Hinokuni / Wrestling Dontaku 2018

Post Postao/la Melloo »

Hmm nije me nesto pretjerano dojmilo
I kada je bas posyalo zanimljivo zavrsilo odjednom
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Wrestling Hinokuni / Wrestling Dontaku 2018

Post Postao/la ejdzejp1 »

da, moram priznati da sam razočaran, ali bit će zanimljivo vidjeti kako će Naito uništiti i ovu titulu
Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Jesi stvarno mislia da ce prestat?
imao sam sumnju :D
Zadnja izmjena: ejdzejp1, dana/u 29 tra 2018, 11:24, ukupno mijenjano 1 put.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Wrestling Hinokuni / Wrestling Dontaku 2018

Post Postao/la Melloo »

Neki na redditu govore da ovo bije bio planned finish
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57158
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Wrestling Hinokuni / Wrestling Dontaku 2018

Post Postao/la Sherpa »

odlično za dalje
► Prikaži “Spoiler”
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Wrestling Hinokuni / Wrestling Dontaku 2018

Post Postao/la AlenB »

šta vrijedi pogledati?
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Wrestling Hinokuni / Wrestling Dontaku 2018

Post Postao/la ejdzejp1 »

Ren Narita & Yuji Nagata vs. Tomoyuki Oka & Shota Umino
Dobar opener, pozitivno su me iznenadili. Jako zabavna akcija sa dobrim intenzitetom posebno od young liona i naravno pobjeda Nagate. ***

David Finlay, Jushin Liger, Tiger Mask & Ryusuke Taguchi vs. Jay White, Rocky Romero, Sho & Yoh
Bilo je solidno i Finlay je uzeo pobjedu da vrati momentum nakon poraza od Whitea. Taj meč je inače bio vrlo dobar, zaboravio sam ga prokomentarisati. **1/2

Tomohiro Ishii & Toru Yano vs. Togi Makabe & Henare
Ishii i Henare su po običaju bili jako dobri i imali su super sekvence, te nije bilo previše Yanovog shita. Čini mi se da su Ishii i Yano sljedeći izazivači za tag titule. **3/4

Kenny Omega, Kota Ibushi, Yujiro Takahashi & Chase Owens vs. Zack Sabre Jr., Takashi Iizuka, Taichi & TAKA Michinoku
Van "neočekivanog" napada Suzuki-guna, brawla prije meča i uobičajenog BS-a ovo je bio jedan solidan meč. Jako su mi se svidjeli teaseovi potencijalnog Sabre-Kenny meča. Čini mi se da to nikada do sada nisam vidio, a jako bih volio. **1/2

Hiroshi Tanahashi, Juice Robinson, Michael Elgin & KUSHIDA vs. Kazuchika Okada, Hirooki Goto, Will Ospreay & YOSHI-HASHI
Svrha ovog meča je ispunjena: napredovali su Okada-Tanahashi i KUSHIDA-Ospreay feudi, a teasan je i Goto-Elgin feud što bih ja isto volio vidjeti, ali čini mi se da će prvo Taichi dobiti shot zbog post match napada na Gotoa. Sama akcija je bila zabavna i meč je bio prilično dobar, iako nešto ispod nivoa na kojem sam navikao gledati ova dva tima. **3/4

BUSHI vs. El Desperado
Prvi singles meč danas je krenuo dobro i pomislio sam da će biti nešto više, ali previše pokušaja varanja i sličnih gluposti, te shit finish su ga na neki način ubili za mene. Mislim, nije da to nisam očekivao, ali opet. **3/4

Hiromu Takahashi vs. Yoshinobu Kanemaru
Mišljenja sam da su ova dvojica bolji singles workeri od svojih timskih kolega koji su imali meč ranije i ovdje su imali bolji meč od njih. Bilo je dobro strukturirano iako nisu dobili previše vremena i jako mi se svidjelo nekoliko kontri. A onda se desilo uplitanje koje je ponovo snizilo kvalitetu meča za mene. Imalo je smisla ali opet vidio sam toga i previše u zadnjih par mjeseci. Sve u svemu dobar meč koji je mogao biti i nešto više. ***

EVIL & SANADA (c) vs. Killer Elite Squad - IWGP Tag Team titule
Kakav će mi biti KES meč zavisi od mog raspoloženja, ali i od njihovog performansa koji zna biti baš dosadan ili baš dobar. Danas je bilo ono što je najrjeđe: nisu mi bili ni dobri ni loši, pa mi njihov heat segment nije bio ništa posebno, ali je bio ok. Spot sa stolom je bio jako dobar, a svidjelo mi se i korištenje oružja. Comeback LIJ-a je bio dobar. Oni su odličan tim ali trebaju neke nove protivnike sada, mislim da će to biti Ishii i Yano. Sveukupno dobar meč, iako mi se onaj sa WK-a svidio dosta više. ***

Minoru Suzuki (c) vs. Tetsuya Naito - IWGP Intercontinental titula
Moram priznati da sam razočaran sa ovim mečem, što je prvi put u dugo vremena da me NJPW razočarao sa kvalitetom velikog meča. Bilo je to daleko od lošeg, čak je bilo dobro, ali nisu ispratili build na način na koji su trebali i mogli. Obojica su bili dobri, ali nekako mi je izgledalo kao da je meč bio nedovršen. Falilo mu je još 5-10 minuta. Kraj je došao niotkuda. Možda to stvarno nije bio planirani finish ali su morali improvizovati zbog Suzukijeve povrede. Naitova pobjeda mi je došla kao iznenađenje, ali to je ok odluka. Suzuki bi sada mogao na heavyweight titulu što će biti sjajno, a jedva čekam da vidim i kako će Naito uništiti ovaj novi pojas. Dakle dosta dobar meč ali razočaran sam. Ne mogu se odlučiti između ove dvije ocjene pa ću ostaviti ovako. ***1/4-***1/2

Prosječan show, možda čak i malo ispod. Nisam puno očekivao, a nisam puno ni dobio. Šta je tu je, Dontaku bi trebali biti bolji.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Wrestling Hinokuni / Wrestling Dontaku 2018

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Malo me zeza internet pa ipak mislim da ovo neću pogledat ubrzo, najviše me zanima Kanemaru v Takahashi i IC titula, a to lako nadoknadim.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Wrestling Hinokuni / Wrestling Dontaku 2018

Post Postao/la AlenB »

Isuse ovaj Suzuki/Naito meč je bio takva smrt, pola sata ničega doslovno. **1/2 u vrh glave.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Wrestling Hinokuni / Wrestling Dontaku 2018

Post Postao/la Melloo »

AlenB je napisao/la:Isuse ovaj Suzuki/Naito meč je bio takva smrt, pola sata ničega doslovno. **1/2 u vrh glave.
NJPW powwevio big match :mrgreen:
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Wrestling Hinokuni / Wrestling Dontaku 2018

Post Postao/la AlenB »

ne znam, ja sam ovaj meč u određenim trenutcima gledao u 1.5x brzini i dalje nije pomoglo
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Wrestling Hinokuni / Wrestling Dontaku 2018

Post Postao/la Melloo »

Ja sam gledo lajv i nisam mogao ubrzavat :cry:
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Wrestling Hinokuni / Wrestling Dontaku 2018

Post Postao/la AlenB »

vidiš, da, to je nedostatak live gledanja :D
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57158
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Wrestling Hinokuni / Wrestling Dontaku 2018

Post Postao/la Sherpa »

mislim da je zanimljivo pitanje, pa sam dodao anektu, što mislite tko i zašto uzima pojas. Okada koji dolazi samostalno do rekorda, ili Tana herojskim snagama zaustavlja svoj 'pad u zaborav' među knjigama rekorda?
slika
Odgovori