HNL 2017/18

Hrvatska nogometna liga

Arhiva nogometnih događanja sezone 2017/18
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

HNL

Post Postao/la Sherpa »

Čim bude video stavim, da vidite kakvu je debilanu sudio sudac na utakmici Lokomotiva - inter
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

HNL

Post Postao/la Sherpa »

Osijek Hajduk je bila vrlo dobra utakmica. 3-3 pravedan rezultat

Za one koji su govorili da Letiva treba u repku mjesto Livakovića... pa... onim slobodnjakom je pokazao kako su slična kategorija po pitanju kikseva, niti jedan nije top klasa, barem ne za sada. Dovoljno dobir da budu najbolji u ligi.
slika
Avatar
FilipS
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1769
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:02
7
Status: Offline

HNL

Post Postao/la FilipS »

Slažem se za Leticu, pa ne ulazi se u repku nakon par odličnih obrana i zabijenog gola
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

HNL

Post Postao/la Sherpa »

@filips a što kažeš po pitanju Livakovića? Imao je nekoliko kikseva, primio dvije za redom 4 komada? Imamo li mi boljeg trećeg golmana od njega?

Jel, ajmo biti realni, golmani nam nikada nisu bili jača strana. Imali smo dobre, ali niti jedan nije bio ona top klasa. Subašić je (čini mi se) najbliže, ali je i on često kikser.
slika
Avatar
FilipS
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1769
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:02
7
Status: Offline

HNL

Post Postao/la FilipS »

Mislim da nemamo, a i da imamo bolje da je Livaković treći golman

Što radi treći golman u repki? Ništa, samo gleda i skuplja iskustvo. Subašić je sa trećeg golman došao do jedinice.Mislim da možemo biti zadovoljni njegovim doprinosom u repki. Dobro je što i brani stalno u klubu.

Livaković je kvalitetan golman, odlično je odrađivao posao do sada u karijeri(i u Zagrebu i u Dinamu), mislim da su ovo sad samo malo oscilacile. Svaki golman ih je imao. Liva ima tek 22,23 godine. Jednog dana će biti broj 1 u reprezentaciji sigurno.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

HNL

Post Postao/la Sherpa »

A neznam oćel biti broj jedan, Zelenika, Šemper i još pokoji su bili talenti koji nikada nisu napravili pomak koji se od njih očekivao. Možda u međuvremenu dođe i netko bolji. Al mislim da si u pravu, po pitanju trećeg golmana, mislim da je on taj, možda bi bio Vargić da je igrao nakon odlaska iz Rijeke.
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

HNL

Post Postao/la azo »

slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

HNL

Post Postao/la Sherpa »

Sutra će biti ludnica u Splitu

Hajduk - Dinamo, ako Hajduk dobije dolazi na dva boda razlike (čini mi se 5 kola prije kraja, govorim iz glave, nejde mi se sada tražit tablicu i provjeravat).

Hajduk nije toliko dobar koliko je Dinamo zapravo loš, pogotovo kada stave igrače tipa Ćorić koji je apsolutno igrač manje za Dinamo kad god igra. Tako da se nadam kako nas čeka super tekma - nadam se da sudci neće biti u pravom planu, i još više da neće cijepat igru ko drva - zadnja je imala manje od 40 minuta čiste igre zbog količine prekida, 10 manje od europskog prosjeka.
slika
Avatar
FilipS
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1769
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:02
7
Status: Offline

HNL

Post Postao/la FilipS »

Jos 5 kola da

Napokon cemo gledati zadnji derbi sezone koji ima znacaja
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

HNL

Post Postao/la Melloo »

Kad je sutra derbi?

I krv svoju za bilu boju
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

HNL

Post Postao/la Sherpa »

17:00

U teoriji smo lani mogli imati zanimljiv derbi dinama i rijeke, samo se prije toga odlučilo.
slika
Avatar
FilipS
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1769
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:02
7
Status: Offline

HNL

Post Postao/la FilipS »

Dinamo pobijedio 2:1

Malo nerealan rezultat, Hajduk je bio bolji za nijansu

Osjetio se nedostatak Mora i Olma, Dinamo je bio osuđen da im igru vode dva klasična zadnja vezna i Ćorić koji je slučaj za sebe. Dok je Hajduk potpuno uništio Dinamo u skokovima, imali su tonu zicera glavom, ali je igra na zemlji Hajduku bila problem.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

HNL

Post Postao/la Sherpa »

inace, jucer sam napisao post u kojem sam zapravo kazao da dinamo ima indivudualnu kvalitetu, dok hajduk puno bolje igra momčadski, no modem na laptopu mi je krepo i nije mi se dalo ponovo pisati

nisam mogao gledati tekmu, ocel biti repova?

@filips koji je po tebi plafon ćorića? meni je on ove godine lošiji nego rani, a i tad nije bio razina kranjčara / kovačića / modrića
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

HNL

Post Postao/la emirates »

Kakav je Hajrovic bio? Treba li mu poceti spremati dres za GOSK Gabelu?
slika
Avatar
FilipS
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1769
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:02
7
Status: Offline

HNL

Post Postao/la FilipS »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST ocel biti repova?
jedan penal za Hajduk se mogao i nije morao svirati. Soudani zakačio za nogu adama, nisam siguran koliki je intezitet.
jedan penal za Dinamo, Radoševića pgodila lopta u ruku koja je bila djelomično uz tijelo, mislim da to ne bih svirao
Tako da 1:1 se može reći u penalima, premda je onaj na Hajduku malo više penal. Repova vjerujem neće biti.

Ćorić
Usporedio bi ga sa Halilovićem. Dobar tehničar, ali vrlo fizički slab. Igra u oba pravca je danas sve bitnija, a vidjeli smo kako Halilović trenutno stoji. Ćorić je i sličan igrač Iscu koji se probio u Realu jer mu odgovora taj sustav igre, gdje ima iza sebe 3 nevjerojatna vezna(Kroos, Luka i Casemiro) i ima svu slobodu u kreaciji što i je njegov forte. Ćorić bi se mogao isto snaći u takvom sustavu, ali on nije toliko kvalitetan kao Isco i ne vjerujem da će klubovi prilagođavat sustav prema njemu. Plafon mu za 5,6 godina trebao biti neki prosječni europski klub, leverkusen ili Torino maksimalno, karikiram. Mislim može on otići u real ili Barcelonu ali će imati ulogu kao i Kovačić.
slika
Odgovori