Supercard of Honor XII

Ring of Honor
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Supercard of Honor XII

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Postoje mečevi koji se mogu gledat u vakuumu i za koje priča nije bitna ili je nema, ovo definitivno nije jedan takav meč. Meni je dobar. To šta nije neki klasik od 5 zvjezdica nije mi važno, Cody nije neko ko će imat takve mečeve.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Supercard of Honor XII

Post Postao/la Melloo »

Cody je citav zivot u wwe. Pa njega su ucili kao mladog da bude ovakav u ringu.Ucili su ga da bude spor i dosadan.Ali mislim da je prilagodba zavrsila i da je krajnje vrijeme da njegovi mecevi postanu bolji.Njegov heel work je na vrhuncu, promoi vrhunski ako ako zeli da ga jos vise pamte kao nekog velikog sampiona mora poceti dostavljati bolje i in ring meceve.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Supercard of Honor XII

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

U main event sceni je, umišan u najzanimljiviju priču u hrvanju trenutno, ima posla. Njegov stil za njega funkcionira dovoljno, to šta nije jedan Kenny ili AJ ili Okada je drugo.
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Supercard of Honor XII

Post Postao/la Sake »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Cody je citav zivot u wwe. Pa njega su ucili kao mladog da bude ovakav u ringu.Ucili su ga da bude spor i dosadan.
Čudno da su njega tako učili a Kofi Kingstona, Usoe, Charlotte, Revival, Velveteen Dreama, Rondu Rousey itd. nisu.
slika
Avatar
raptor1989
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1342
Pridružen/a: 29 ožu 2018, 22:15
6
Lokacija: Somewhere in space.
O meni: Metalac, gamer, ljubitelj filmova, serija, stripova & pro wrestlinga.
Status: Offline

Supercard of Honor XII

Post Postao/la raptor1989 »

Može li mi netko pojasniti kakve veze ima Flip Gordon u storylineu? Da li je i on isto umiješan?
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Supercard of Honor XII

Post Postao/la Sake »

raptor1989 je napisao/la:QR_BBPOST Može li mi netko pojasniti kakve veze ima Flip Gordon u storylineu? Da li je i on isto umiješan?
njegova priča je da želi nastupiti na All In eventu, ali ga Cody ne želi bookati, i sad on pokušava sve da nagovori Codyja da mu da meč.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Supercard of Honor XII

Post Postao/la Sherpa »

Sake je napisao/la:QR_BBPOST
raptor1989 je napisao/la:QR_BBPOST Može li mi netko pojasniti kakve veze ima Flip Gordon u storylineu? Da li je i on isto umiješan?
njegova priča je da želi nastupiti na All In eventu, ali ga Cody ne želi bookati, i sad on pokušava sve da nagovori Codyja da mu da meč.
plus, aludirali su nekoliko puta da 'je bacio oko na brendi', zato je važno što joj je baš on došao pomoći, dok codya nije bilo briga ni najmanje

Cody možda neće imati 5* solo meč, al men je imao sada dobar s omegom, na wk s ibusijem. i vidim njegov napredak. ako tako nastavi bit će super
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Supercard of Honor XII

Post Postao/la emirates »

Cody je kvalitetan, ali ima stil kao Randy Orton, samo maje prefinjen u izvedbi. Nekad ce to odgovarati, kao sto je meni licno odgovaralo u njegovom matchu sa Ibushijem na WK, ali ovdje nije. Storytelling ni isto nije bio nesto narocito poseban. To da mu je vise stalo dobiti Omegu nego vidjeti kako mu je zena je storytelling 1.01. To se desava u bukvalno svakom matchu gdje heel ima menadzericu. Ne kazem da je to lose, ali nista posebno tbh. I sasvim je ok sto je Cody kao heel prilagodjavao sebi tempo matcha, ali je onda preglupa odluka da takav match traje 36 minuta. Sve sto su uradili su mogli suziti na 25 (mozda i na 20) bez ikakvih problema, i samim tim bi se taj spori tempo mogao istrpiti. Onda sami kraj mi je bio totalno bezveze. To se moglo i drugacije uraditi da se postigne isti efekat, a da izgleda milion puta bolje.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Supercard of Honor XII

Post Postao/la Melloo »

Sami kraj je odlican, ljudi ne gledate being the elite :roll:
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Supercard of Honor XII

Post Postao/la Sherpa »

Ok, slozit cu se, 38m je bilo previse, al men je mec bio bas odlican. Jednostavno mi je sjeo zbog navedenog
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Supercard of Honor XII

Post Postao/la emirates »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Sami kraj je odlican, ljudi ne gledate being the elite :roll:
Ma sta god da se desilo na BTE, ne moze opravdati to da su Bucksi slucajno opalili Omegu, a onda 20 sekundi razocarano gledali Codya kako se pridize i pina ga. To mi je bas ultra glupo bilo.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Supercard of Honor XII

Post Postao/la Sherpa »

Meni ne, zato sto gledam na to vrijeme kao 'u soku smo nek i publika prozvace'. To mi nije smetalo
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Supercard of Honor XII

Post Postao/la ejdzejp1 »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Ja ocekujem da Omega izda ibushija i postavi njihov mec na WK koji ce bit goat mec
isto mislim, Kenny još niti jednom nije pobijedio Ibushija

ja lično bih dao Ibushiju titulu na Dominionu a Kennyu G1, pa bi na WK imali konačni obračun gdje Kenny pobjeđuje i dokazuje da je na Ibushijevom nivou
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Supercard of Honor XII

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ja ne bi da ga izda, bilo bi mi puno draže kad bi imali face v face obračun njih dvojice.
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Supercard of Honor XII

Post Postao/la ejdzejp1 »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Ja ne bi da ga izda, bilo bi mi puno draže kad bi imali face v face obračun njih dvojice.
može i to, samo neka ispričaju kako Kennya proganja to što je stalno bio u sjeni Ibushija i kako želi dokazati da nije ništa lošiji
slika
Odgovori