Supercard of Honor XII

Ring of Honor
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Supercard of Honor XII

Post Postao/la AlenB »

Mene interesira kako bi ovaj meč izgledao u Japanu. Isti ovakav meč kakav bi dojam ostavio u onakvim okolnostima.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57662
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Supercard of Honor XII

Post Postao/la Sherpa »

glavno je da se dave i ja slažemo :highfive:

meni je bilo genijalno to što Cody svakom prilikom suporava meč, to mi je bilo dio priče. gdje on zna da je brzina i eksplozivnost omegina snaga te je on anulira svakim trenutkom.

kraj je nelogičan s te strane, al to je onaj wrestling dio 'majko mila što sam napravio, totalno sam zajebao', u maniri 'kako ovo nije bilo tri'.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57662
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Supercard of Honor XII

Post Postao/la Sherpa »

There was a locker room fight before the 4/14 show in Pittsburgh. We didn’t get much in the way of details but a lot of wrestlers tweeted about it and didn’t like the idea of it.

Basically there was somebody who was an extra and he was apparently sitting in Christopher Daniels chair. He was asked to move, and evidently got mouthy about it and ended up in an argument with Flip Gordon that turned into a fight, which Gordon, who has an MMA background, won quickly. Nobody got hurt, past some food being stepped on. That’s why Cody joked about now putting Gordon in the All In show after
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Supercard of Honor XII

Post Postao/la Melloo »

Sherpa je napisao/la:There was a locker room fight before the 4/14 show in Pittsburgh. We didn’t get much in the way of details but a lot of wrestlers tweeted about it and didn’t like the idea of it.

Basically there was somebody who was an extra and he was apparently sitting in Christopher Daniels chair. He was asked to move, and evidently got mouthy about it and ended up in an argument with Flip Gordon that turned into a fight, which Gordon, who has an MMA background, won quickly. Nobody got hurt, past some food being stepped on. That’s why Cody joked about now putting Gordon in the All In show after
Matt Taven
Avatar
raptor1989
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1342
Pridružen/a: 29 ožu 2018, 22:15
6
Lokacija: Somewhere in space.
O meni: Metalac, gamer, ljubitelj filmova, serija, stripova & pro wrestlinga.
Status: Offline

Supercard of Honor XII

Post Postao/la raptor1989 »

Radim malu pauzu prije nego što nastavim dalje gledati SOH12. Odličan show. Prvi ROH-ov PPV koji gledam. Hangman Page vs. Kota Ibushi i ROH World Six Man Tag Team Title ladder match su mi zasada dva najbolja meča koja sam pogledao. Oba su dobila 5/5 od mene. To dovoljno govori koliko sam zapravo uživao u istima. Sigurno ću ih ponovno pogledati. Najgori meč je Kelly Klein vs. Sumie Sakai. Katastrofa. Puno grešaka i zeznut kraj. Pošto je za titulu očekivao sam solidan ili dobar meč. Na kraju sam dobio apsolutno smeće. :ljut:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57662
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Supercard of Honor XII

Post Postao/la Sherpa »

Bas me zanima sto ces kazat za omega cody
slika
Avatar
raptor1989
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1342
Pridružen/a: 29 ožu 2018, 22:15
6
Lokacija: Somewhere in space.
O meni: Metalac, gamer, ljubitelj filmova, serija, stripova & pro wrestlinga.
Status: Offline

Supercard of Honor XII

Post Postao/la raptor1989 »

--- ROH Supercard Of Honor XII ---

Brian Milonas & The Beer City Bruiser vs. Luke Hawx & PJ Hawx vs. The Motor City Machine Guns (Alex Shelley & Chris Sabin) (dark three way tag team match) 2.5/5

Chuckie T (w/Trent) vs. Jonathan Gresham (singles match) 3/5

Punishment Martinez vs. Tomohiro Ishii (singles match) 3/5

Hangman Page vs. Kota Ibushi (singles match) 5/5

Kelly Klein vs. Sumie Sakai (ROH Women Of Honor Title Tournament Final match) 1.5/5

SoCal Uncensored (Christopher Daniels, Frankie Kazarian & Scorpio Sky) (C) vs. Flip Gordon & The Young Bucks (Matt Jackson & Nick Jackson) (ROH World Six Man Tag Team Title ladder match) 5/5

The Briscoes (Jay Briscoe & Mark Briscoe) (C) vs. Hiroshi Tanahashi & Jay Lethal (ROH World Tag Team Title match) 3.5/5

Kenny King (C) vs. Silas Young (ROH World Television Title last man standing match) 3/5

Bully Ray & Cheeseburger vs. The Dawgs (Rhett Titus & Will Ferrara) (tag team match) 1.5/5

Cody (w/Brandi Rhodes) vs. Kenny Omega (singles match) 2.5/5

Dalton Castle (C) vs. Marty Scurll (ROH World Title match) 3.5/5

NAJBOLJI MEČ: ROH World Six Man Tag Team Title ladder match.
NAJGORI MEČ: ROH Women Of Honor Title Tournament Final match.

UKUPNA OCJENA: 3.09

Cody vs. Omega je trebao biti dobar meč. :? Trebao, ali nažalost nije. Problem je dosta usporen tempo, neravnomjerna izmjena momentuma, prevelika minutaža i dosta grešaka kod izvođenja određenih poteza koje ne mogu tek tako tolerirati. Ipak se ovdje radi o dvojici profesionalaca za koje sam mislio da će napraviti puno bolji posao. Mislio sam dati trojku, ali nakon užasno izvedenog kraja meč nije zaslužio da dobije tu ocjenu. 2.5 je maksimala. Mogli su proći i gore da se meč još više odužio.
Odakle mi je poznata Codyeva žena? Dao bi se kladiti da sam ju već negdje vidio, samo nisam siguran gdje. Da li je radila u WWE-u?
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Supercard of Honor XII

Post Postao/la AlenB »

je, radila je kao announcer
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57662
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Supercard of Honor XII

Post Postao/la Sherpa »

Izgleda da samo @melloo Dave i ja voimo taj meč :D
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Supercard of Honor XII

Post Postao/la Melloo »

Pa taj mec da je bio drugaciji ne bi valjao za cijeli storyline. Isto tako da bi se ovo shvatilo treba se i being the elite gledati.
Ovo je bio samo nastavak storylinea ne pocetak i ne ni blizu kraj.Ja ocekujem da Omega izda ibushija i postavi njihov mec na WK koji ce bit goat mec
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Supercard of Honor XII

Post Postao/la Sake »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Pa taj mec da je bio drugaciji ne bi valjao za cijeli storyline.
Poprilično jadno ako moraš imati slabije mečeve da bi pokupio heel heat.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Supercard of Honor XII

Post Postao/la Melloo »

Sake je napisao/la:QR_BBPOST
Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Pa taj mec da je bio drugaciji ne bi valjao za cijeli storyline.
Poprilično jadno ako moraš imati slabije mečeve da bi pokupio heel heat.
Pa dobio je instrukcije da usporava mec u backstageu valjda
Avatar
raptor1989
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1342
Pridružen/a: 29 ožu 2018, 22:15
6
Lokacija: Somewhere in space.
O meni: Metalac, gamer, ljubitelj filmova, serija, stripova & pro wrestlinga.
Status: Offline

Supercard of Honor XII

Post Postao/la raptor1989 »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Pa taj mec da je bio drugaciji ne bi valjao za cijeli storyline. Isto tako da bi se ovo shvatilo treba se i being the elite gledati.
Ovo je bio samo nastavak storylinea ne pocetak i ne ni blizu kraj.Ja ocekujem da Omega izda ibushija i postavi njihov mec na WK koji ce bit goat mec
Kada imaš dva velika imena u ringu, očekuješ čuda. Obojica su bili loši. Prvo na što se treba gledati je kvaliteta meča, a ne utjecaj na sam storyline. Storyline ne može, niti neće opravdati (u mom slučaju :D ) nešto toliko loše. Nema isprike za lošu izvedbu, prijatelju.
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Supercard of Honor XII

Post Postao/la Sake »

Bolje imati seriju odličnih mečeva kao Omega i Okada nego se čuvati za zadnji meč u rivalitetu.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57662
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Supercard of Honor XII

Post Postao/la Sherpa »

Al ovaj meč je bio takav zbog psihologije likova. Cody zna da nije bolji wrestler, bez obzira koliko tvrdi da je. Zna kako je inferiorniji. No isto tako, zna kakav je stil njegova protivnika i zato je sve što je radio u meču radio kako bi dobio. meni je to bilo apsolutno odlično - gdje netko nastupa kako bi kontrirao ideju protivnika. nije pristao jurcati 100 na sto kao omega, niti spot monkey, znao je da će izgubiti ako zaigra njegovu igru.

Da je cody išao brzinom kojom je išao omega onda bi to bilo loše za ukupan dojam. Ispričali su vanserijski dobru priču, pogotovo kasnije kada su pokazali kako je codyu vaznije dobiti omegu nego vidjeti kako mu je žena. Wrestling je bio kompletno podređen priči. ako gledam ovaj meč u vakumu, da, slab je meč. ali ako ga gledam kroz priču - odlično. toliko sam uživao, sve što je bilo napravljeno, bilo je sa smislom. da, mogu prigovarati što su bucksi mogli ispraviti svoju pogrešku, al ovo je wrestling, mora nekada biti i malo takvih stvari.
slika
Odgovori