Be the Booker - rasprava

Osmislite svoje storylineove...

Kockarnica, be the booker...
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la AlenB »

Nema, odluka je takva kakva je. Mjesecima se već borimo sa reguliranjem pravila, produzujemo rok, skracujemo rok, nema smisla više ići ako će biti dva rada svaki puta.


Svaka čast ako nemate vremena, niko ništa ne kaže i niste obavezni ovo pisati, ali nije mi nikada jasno zašto uvijek bude toliki buzz kad se najavi tema kako će svi pisati i kako će svi stići i zašto je toliki buzz sada i onda odjednom nitko ne napise. Na početku izgleda sve super, svi zainteresirani, svi će imati vremena, na kraju nitko. Nadam se da razumijete ovu odluku. :)
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la Wulf7X »

azo234 je napisao/la:QR_BBPOST dzaba @Wulf7x autoritet uvijek povjeđuje...
Wulf vs Authority...eto teme, to će sigurno svi da napišu :lol: :lol:
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la Rio146 »

Pa kad sam predlagao ovo natjecanje, predložio sam da teme odrađujemo tromjesečno. Onda se sve izmješalo, pa smo počeli svaki mjesec, pa svaki drugi, pa dok se ne skupi malo veći broj radova...
Yes Sir!
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la AlenB »

Za ljeto je bilo tri mjeseca i još je bilo ljeto, i stigla su 4 rada. Bez mene 3. Kažem bez mene jer uvijek nešto napišem čisto radi broja napisanih uradaka.

Tako da idemo ne misliti na ovo, skupiti ideje i onda krenuti kasnije.

Ako netko bude imao toliko inspiracije da nešto napise neka postavi u ovu temu kao što se to do sada radilo, možda bude i nagrađen nečim. :)
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la Sake »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST .Na kraju kamera fokusira sliku I vidi se da mu je suza kanula.
:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la Wulf7X »

Imam mali predlog, pošto više ne radimo BTB takmičenje mogli bi se malo aktivirati. U WWE je WM sezona, svakako najzanimljiviji deo godine pa možemo se staviti u kožu bookera i osmisliti show. Ne mora biti u formatu takmičenja već možemo ovako javno napisati, u suštini da neko napiše svoje ideje kako bi WM izgledala, match card, opis nekog feuda ili storylinea, može i detaljan opis određenog meča ili bilo šta drugo :)

Mišljenja??
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la AlenB »

Ja sam rekao, ova tema ostaje tu ako želite nešto i dalje svoje objavljivati :)
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la ejdzejp1 »

Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST Imam mali predlog, pošto više ne radimo BTB takmičenje mogli bi se malo aktivirati. U WWE je WM sezona, svakako najzanimljiviji deo godine pa možemo se staviti u kožu bookera i osmisliti show. Ne mora biti u formatu takmičenja već možemo ovako javno napisati, u suštini da neko napiše svoje ideje kako bi WM izgledala, match card, opis nekog feuda ili storylinea, može i detaljan opis određenog meča ili bilo šta drugo :)

Mišljenja??
dobra ideja, ja ću vjerovatno napisati čim uhvatim vremena
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la azo »

ejdzejp1 je napisao/la:QR_BBPOST
Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST Imam mali predlog, pošto više ne radimo BTB takmičenje mogli bi se malo aktivirati. U WWE je WM sezona, svakako najzanimljiviji deo godine pa možemo se staviti u kožu bookera i osmisliti show. Ne mora biti u formatu takmičenja već možemo ovako javno napisati, u suštini da neko napiše svoje ideje kako bi WM izgledala, match card, opis nekog feuda ili storylinea, može i detaljan opis određenog meča ili bilo šta drugo :)

Mišljenja??
dobra ideja, ja ću vjerovatno napisati čim uhvatim vremena
radim svoj teksutalni WWE,tako da cu vjerovatno napisati,naravno ako uhvatim vremena jer sam zatrpan obavezama ko' BiH dugovima...
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la azo »

WM Pre-Show

Tony Nese vs Draw Gulak vs TJP vs Gran Metalik vs Kalisto vs Hideo Itami-1' Contender Ladder Match
Ako su nesta CW zasluzili to je da se nadju na cardu za WM.U jednom brzom mecu punom akcije,kofer sa ugovorm bih dao
TJP-u,jer bi pobijednik trebao biti heel,a TJP nije bio bash najbolje tretiran u zadnje vrijeme.Napravio bih i neke
kvalifikacijske meceve,u kojem bi se vidjelo kako je svim wrestlerima stalo da budu u nekom WM mecu.


André the Giant Memorial Battle Royal
Dvoumio sam se da li da stavim ovaj ili zenski na pre-show,ali sam stavio ovaj samo zato jer ce zene prvi put imati
takav tip meca na WM.Puno jobbera i mid-cardera...Pobjedu bi odnio Baron Corbin po drugi put,i samim tim zaradio mec
za WWE titulu na Smackdownu ili RAWu ovisi ako bude draftovan.

MAIN SHOW

The Miz vs Seth Rollins vs Finn Balor
Dajte ovim ljudima vremena i napravit ce show,Rollins i Balor mogu raditi u ringu odlicanu,a kada im ponestane kondicije
ili se umore to je Miz da uskoci.Pobijedu bih dao Seth Rollinsu,samo zamislite taj momenat kada osvaja prvi grand slam
uz ovacije publike

Asuka vs Charlotte
Nemam sta tu puno pricati,dajte im vremana,ne ogranicavajte ih i to je to.Asuka naravno da pobijedi i uzme titulu.

The Uso's vs Bludgeon Brothers
Neka Bludgeon B. dominiraju,a Usose gradite kao under dogove.Na kraju promase Splash,to Harper i Rowan iskoriste i osvoje titule.

Alexa Bliss vs Nia Jax
Alexa neka pobijedi Nia jos nije spremna za titulu...Nakon meca Ember dolazi i imamo face off.

Kevin Owens & Sami Zayn vs Shane McMahoon & Daniel Bryan (Jobs vs Jobs)

Shane bi bio face svo vrijeme,i na kraju kada ceka hot tag,on ode i Daniel Bryan izgubi,tako bi Daniel Bryan postao
wrestler ponovno,Kami bi uzeo pobijedu,a Shane bi postao heel novi Vince i sve ono sto mu je Daniel Bryan govorio,a Shane bi zadrzao posao jer mu je otac vlasnik kompanije.

WOMENS Battle Royal

Lita i Trish bi pred ovaj mec govorile o napradeku zenske diviziji,i mislim da bi to bio jedan jako kul segment.Stavio bih
sve zene koje nemaju zakazan mec,i dao pobjedu Ember Moon,koja bi izgubila titulu noc prije toga.

Braun Strowman & Curt Hawkins vs Sheamus & Cesaro
Comedy mec,cisto da opusti publiku i pripremi na ono sto predstoji.

Bayley vs Sasha Banks

Meč pun emocija i throwbackova.Sasha pokusava da vara kao sto je to radio Eddie,Bayley skida Macho Mena,na kraju Sasha pobijdjuje,te grli Bayley i podize joj rurku.

John Cena vs The Undertaker
Nisam za ovaj mec,ali vec je naceta prica,tako da se mora desiti.Taker je idalje deadmen!Cena pobijedjuje,nakon meca
dolaze 5 ljudi u crnom stavljaju Takera kovceg i odnose,uz neku creapy muzikicu

Kurt Angel & Ronda Roussy vs Stephanie McMahoon & Triple H (Vince as special guest ref)
Iako su Kurt i Ronda imali dosta prilika da pobijde,Vince nije odbrojao 3 nego je na heel nacin izbjegavao to,na kraju Ronda radi neki subbmision na Steph a Kurt hvata Vince u Angle lock i tako ga prisiljava da Rondu i Kurta proglasi pobijednicima.

Matt,Jeff,Senior Benjamin su ispred jezera i pjevaju Wyattovu pjesmu kamera pokazuje ruku koja se hvata za kamen uz jezeru ostaju u nevjerici i cudu.

Roman Reings vs Brock Lesanr NO DQ match

Neka slome sve neka uniste auta,stolove,stolice,ormare ma sve.Roman nek uzme ako su toliko zapeli za njega,nemam sta puno ovdje reci.

AJ Styles vs Shinsuke Nakamura

Neka uzmu 30 minuta,neka im se da sloboda.Na kraju Nakamura uzem titulu,ali ga nakon meca napadaju The Club i AJ...
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la TheViper »

Nece biti Sasha-Bayley, Sasha je stavljena na Battle Royal a i Bayley ce tamo.

12 matcheva na main showu? Pa Manija bi trajala do 7 ujutru. Inace, bice najverovatnije 3 matcha na kickoff.
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la ejdzejp1 »

@azo234 dobro da si me podsjetio, i ja ću napisati nešto kasnije
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la azo »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST Nece biti Sasha-Bayley, Sasha je stavljena na Battle Royal a i Bayley ce tamo.

12 matcheva na main showu? Pa Manija bi trajala do 7 ujutru. Inace, bice najverovatnije 3 matcha na kickoff.
FANTASY BOOKING!Stavio bih pre show 2 sata tacnije od 23:00 do 01:00..a main show od 01:00 do 06:00,prosječno izdanje meca bi bilo 25 minuta,sa tim da Alexi i Niai te RAW tag team mecu ne bih dao nio 10,jos par meceva bi islo ispod 20 minuta (SD Tag Team,Zenski BR,SD Womens mec,Ronda & Kurt vs Steph & HHH) sto bi ostavilo prostora za one segmente sa Rockom,HBKo i Austinom.

Inace zaboravio sam dodati mec za USA titulu na pre-show
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la Sake »

Mislim da je pravo vrijeme za revivati ovo takmičenje, forum je aktivniji nego ikad, tu su novi članovi koji nikad nisu učestvovali.

#BringBackBTB
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la AlenB »

Imaš pravo. Razmislit ću ovih dana. Odnosno nadam se da ću ga pokrenuti. Ne mora biti početkom mjeseca.
slika
Odgovori