Randy Orton

The Viper

Petkom na FOXu
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Randy Orton

Post Postao/la Sherpa »

Legend killer više nemre funkcionirati, nikako.

Bilo je dobro dok je trajalo. Premda, mogla bi se ispričati jedna suluda priča o tome da sam sebe sjebava pošto je postao legneda.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Randy Orton

Post Postao/la HunterDX »

Taj stari nadimak ce uvek imati smisla. Pogotovo protiv boraca kao sto je Taker. Mislim da mu je potrebna neka velika pobeda, karijera mu dosta dugo traje, ne secam se da je imao neku bas veliku i cistu pobedu na WM. Cak ME pobedu na WM. A Roman ce ove godine imati i trecu vezanu.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Randy Orton

Post Postao/la Sherpa »

Definiraj važnu za Romana, po meni niti ono protiv Takera niti ono protiv Huntera nisu bile važne. Bilo je jasno kako dobiva, i nije da su mu baš puno pomogle.

Legend killer nemre imati smisla kada je sa svima već imao mečeve, kada nema status početnika kao što je onda imao. Najbliže što se on tome može približiti (što bi ujedno bila još jedna dobra priča) je da on nađe nekoga rookija koji će biti legend killer, a on njegov trener. Recimo u takvoj ulozi bih mogao vidjeti Ciampu.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Randy Orton

Post Postao/la Melloo »

Legend Killer moye bit samo sad neko ko dodje sa NXT mozda Adam cole da mu daju da odma pobaca sve stare kad predje na main roster
On je tu vec 15g sa svima imao mec nema potrebe sada za tim
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Randy Orton

Post Postao/la Rio146 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Recimo u takvoj ulozi bih mogao vidjeti Ciampu.
Uuuuu da! To bi bilo savršeno. Ciampa se tako penje prema vrhu, a onda odluci da mu Orton vise ne treba. Napravi turn na Ortonu, i eto ti WM worthy meča.
Yes Sir!
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Randy Orton

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ne bi reka da mu triba, Orton je Orton. Koliko god meni ne bia drag ne mogu osporit da je veliko ime i da je puno napravia tako da pobjeda na WM mu ne znači puno trenutno.
Ako ikome triba velika pobjeda nad velikim imenom trenutno onda je to Braun, tu bi čak mogli imat i dobar meč ako bi samo bia squash di Taker ne uspije ni dva poteza spojit
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Randy Orton

Post Postao/la HunterDX »

To onda moze i Black, on bi isto mogao biti top HEEL.
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Randy Orton

Post Postao/la Sake »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST To onda moze i Black, on bi isto mogao biti top HEEL.
uh ne znam baš za to, Black ima previše badass vibru da bi ga ljudi mrzili.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Randy Orton

Post Postao/la HunterDX »

Sake je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST To onda moze i Black, on bi isto mogao biti top HEEL.
uh ne znam baš za to, Black ima previše badass vibru da bi ga ljudi mrzili.
Ma taj decko moze sve, Ciampa mi licno i nije nesto gotivan, ali zato Dream! Dugo se nije pojavio wrestler poput njeg,mislim zbog njegovih godina.
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Randy Orton

Post Postao/la TheViper »

Nek mu je srecan 38 rodjendan :)
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Randy Orton

Post Postao/la HunterDX »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST Nek mu je srecan 38 rodjendan :)
I jos koja titula do kraja karijere. :D
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Randy Orton

Post Postao/la Sherpa »

Meni je Orton veoma drag lik kada želi raditi, kada ima volje, zbilja je jedan od najboljih, sjajno izvodi poteze i zna dici publiku.

Trenutni Orton apsolutno nikako ne funkcionira, ali baš nikako. Heel Orton je svakako bolja verzija nego face, tako da bih volio vidjeti ga ponovo u tom izdanju, ali i u kompletno novom gimmicku. Ovaj kojeg ću predložiti je jako opasan, pošto s lošim vođenjem može izmaci kontroli i imamo cena kada pokopava nexus.

Trigger za to treba biti klinac koji je osvojio tag tim titulu, koji je ujedno oborio rekord po kojem orton više nije najmlađi prvak. Ortona krene prati kriza srednjih godina, no prije toga par mečeva i par poraza, ali baš ono opakih poraza. Da se osjeća kao da nije u svojoj koži (ujedno referenca na zmiju). I to porazi od ljudi koji su nedavno došli iz NXTa. Prije nego ode na mjesec dva kada ga nema (može i dulje).

Zatim se Orton vraća, u potpunoj suprotnosti od njegovog legend killer gimmicka. Srednjovjekovni šupak koji je shvatio da je ostario i sada samo udara po mladim nadama koje su mu uzele mjesto (zato kažem opasno, ovo može biti jako dobro, no može i pokopati mladu nadu ako se ne odradi dobro). Štoviše, može složiti i neki stable, recimo big show, goldust, ryhno, r-truth pa čak i triple h - ima ih. Mislim da bi to bila jedna vrlo zanimljiva ljudska priča, pošto svi u nekom trenutku imaju osjećaj da ih je vrijeme pregazilo i da nemaju što pružiti naspram onih mlađih od njih.
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Randy Orton

Post Postao/la Sake »

To bi bio vrhunski character evolution.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Randy Orton

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ma, po meni je Randy davno izgubia volju za ovo. Al sviđa mi se ideja. Pogotovo ovo
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Prije nego ode na mjesec dva kada ga nema (može i dulje).
Al uz malu preinaku. Ode u mriovinu.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Randy Orton

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sad ozbiljno, ideja pari OK, al ili bi Orton mora gubit od tih novih šta mu smanjuje auru dodatno, ili bi ih mora dobivat šta je ubijanje novog talenta za nekog ko ima 38 godina i ko je već postiga sve. I naravno nema garancije da to i dalje neće bit ovaj lini Orton kojeg imamo sad.
slika
Odgovori