Turnir najboljeg WrestleMania main eventa

S početka 2018. godine
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Turnir najboljeg WrestleMania main eventa

Post Postao/la Sherpa »

Mislim kako naslov sve kaže, no za onima koji to nije dovoljno.

WM sezona je stigla stoga je ProHrvanje odlučilo napraviti turnir u kojem ćemo glasati za najbolji main event u povijesti wrestlemanije. Uz prilično jednostavno pravilo - main event je zadnji meč večeri, bez priča o double ili triple main eventu. Jedna godina, jedan main event.

Kako je broj dosadašnjih 33 (trebali smo turnir imati lani :cry:), jedan par će se sukobiti prije samog početka turnira kako bi otkrili tko će ući u top 32. Uz veliku napomenu, kompletan turnir je nasumično upario protivnike.

Bracket možete naći ovdje

http://challonge.com/Wrmme
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Turnir najboljeg WrestleMania main eventa

Post Postao/la Sake »

Navijam za 30/31.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Turnir najboljeg WrestleMania main eventa

Post Postao/la Sherpa »

Glasate putem anketa, ako imate video za meč, slobodno ga postaavite, slobodno i komentirajte sukobljene mečeve ;)
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Turnir najboljeg WrestleMania main eventa na forumu!

Post Postao/la AlenB »

slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Turnir najboljeg WrestleMania main eventa

Post Postao/la Melloo »

OVo je taman prilika da i pogledam neke main evente koje nikada nisam a valjaju uz vasu preporuku naravno :D
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Turnir najboljeg WrestleMania main eventa

Post Postao/la HunterDX »

slika
Kada vec imamo ovu temu, hteo bih da da iznesem svoje misljenje o mecu koji je bar sto se mene tice trebao biti ME na WM28(mozda se mnogi nece sloziti). Tada su Rock i Cena kao 2 velike zvezde i 2 generacije jednostavno morali raditi ME, bili su ti Punk i Y2l, koji su daleko bolji izvodjaci od Huntera i Takera, ali je taj njihov mec bio i najuzbudljiviji mec koji sam gledao, mozda iz razloga jer mi je Hunter NO.1 wrestler. Ovom mecu ja samo krv falila, inace je imao veliku vaznost a oni su ga odlicno odradili iako su i tada bili u godinama, pa i HBK u celoj prici. Kada im vec ME mec nije tad na WM27, mogli su ga dobiti ovde. Bilo mi je krivo sto Hunter nije pobedio, ali sam bio i srecan posle ovakvog meca. Opet kazem, moje misljenje
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Turnir najboljeg WrestleMania main eventa

Post Postao/la AlenB »

I meni je taj meč bio odličan.
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Turnir najboljeg WrestleMania main eventa

Post Postao/la Sake »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST bili su ti Punk i Y2l, koji su daleko bolji izvodjaci od Huntera i Takera,
pa ne bih rekao "daleko" bolji.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Turnir najboljeg WrestleMania main eventa

Post Postao/la HunterDX »

Sake je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST bili su ti Punk i Y2l, koji su daleko bolji izvodjaci od Huntera i Takera,
pa ne bih rekao "daleko" bolji.
Pa jesu, budimo realni. HHH i Taker su osrednjeg kvaliteta, ali su i takvi znali da odrade dobre meceve. Cist primer su WM20, Hunter je bio u tom mecu, kao i Taker na WM25. Nema potrebe da opisujem te meceve, znamo o kavim je mecevima rec. Ali su ipak Jericho i Punk wrestleri koji imaju vece sposobnosti i mnogo vise poteza u svom arsenalu.
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Turnir najboljeg WrestleMania main eventa

Post Postao/la TheViper »

Uh ovo ce biti zanimljiv turnir, sto se samog wrestlinga tice meni najbolji main eventi su HHH/HBK/Benoit WM20 i Taker/HBK 26. Takodje i main event WM 31 je spektakularan zbog cash ina.
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
Kako je broj dosadašnjih 33
Proslogodisnji main event ni ne mora da bude na ovom turniru :D
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Turnir najboljeg WrestleMania main eventa

Post Postao/la HunterDX »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST Uh ovo ce biti zanimljiv turnir, sto se samog wrestlinga tice meni najbolji main eventi su HHH/HBK/Benoit WM20 i Taker/HBK 26. Takodje i main event WM 31 je spektakularan zbog cash ina.
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
Kako je broj dosadašnjih 33
Proslogodisnji main event ni ne mora da bude na ovom turniru :D
Lepo rece za WM33. Da je mec HBK vs Taker sa WM25 bio ME mec, ne bih imao nikakvu dilemu. Ovako ce kasnije morati da se ulazi u neke detalje.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Turnir najboljeg WrestleMania main eventa

Post Postao/la emirates »

Radije bih da izbacite main event Manije 11. Chris Benoit treatment, kao da se nikad nije desilo :mrgreen:
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Turnir najboljeg WrestleMania main eventa

Post Postao/la Melloo »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Radije bih da izbacite main event Manije 11. Chris Benoit treatment, kao da se nikad nije desilo :mrgreen:
tad je taman wwe bio kao i danas , nije ih bilo briga i onda se nitro formirao godinu poslije :mrgreen:
Kako bi nam danas dobro dosao jedan wcw :/
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Turnir najboljeg WrestleMania main eventa

Post Postao/la emirates »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST
emirates je napisao/la:QR_BBPOST Radije bih da izbacite main event Manije 11. Chris Benoit treatment, kao da se nikad nije desilo :mrgreen:
tad je taman wwe bio kao i danas , nije ih bilo briga i onda se nitro formirao godinu poslije :mrgreen:
Kako bi nam danas dobro dosao jedan wcw :/
Tad su i gori bili. Zamisli da ti danas main event Manije bude Gronkowski vs Mahal. To se desilo na toj Maniji, a Nash vs HBK koji je bio hypean mjesecima prethodno im drzao svijecu :lol:
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Turnir najboljeg WrestleMania main eventa

Post Postao/la Melloo »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST
Melloo je napisao/la:QR_BBPOST
emirates je napisao/la:QR_BBPOST Radije bih da izbacite main event Manije 11. Chris Benoit treatment, kao da se nikad nije desilo :mrgreen:
tad je taman wwe bio kao i danas , nije ih bilo briga i onda se nitro formirao godinu poslije :mrgreen:
Kako bi nam danas dobro dosao jedan wcw :/
Tad su i gori bili. Zamisli da ti danas main event Manije bude Gronkowski vs Mahal. To se desilo na toj Maniji, a Nash vs HBK koji je bio hypean mjesecima prethodno im drzao svijecu :lol:
znam upravo sam guglao da vidim :mrgreen:
Jeste da je gronk poznatiji od cijelog rostera al ne mos to :lol: mislim zato ih je wcw i siso u rejtinzima a ni oni nisu imali bog zna kakav wrestling
Zaključano