Rukomet

Za ljubitelje sportova, s loptom ili bez nje
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la AlenB »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Hrvatska vidim rutinski uzela.
Stekao bi potpuno drugačiji dojam da si gledao utakmicu. Imali su dosta problema u napadu, bili su nespretni, nepromišljeni, neuigrani. Pobijedili jesu, ali jedna relativno nepoznata Arabija im ne bi trebala stvarati ovakve probleme da na poluvremenu moraju smišljati plan B kako ih pobijediti u drugom jer je prvo očito bilo užasno.
Sutra im je već druga utakmica, nemaju mnogo vremena, a posla ima dosta.
I kako su im prodali tri cepelina. Strašno.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la Sherpa »

Kljajić je čovjek kojeg sam ja htio vidjeti za kormilom u nekom trenu, čini mi se kako nije dobar kao njegov stari, al je bolji nego ovaj diletant ili onaj prije njega
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la emirates »

Da, ali opet postoji mogucnost da su igrali sa 30% snage. Zato kazem, bezveze je utakmica jer ne pokazuje pravi omjer snaga (valjda) i to ce se tek ozbiljnije vidjeti u utakmici protiv Madjarske. Hrvatska ako tu ne dobije, onda je kriza.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la Sherpa »

Kriza je u glavama i u mentalitetu. Problem je, na što ja godinama upozoravam, taj što oni dolaze 'mi moramo dobiti sve kako bi bili prvaci'. A ja se s time ne slažem, treba dobiti sve u doigravanju, u skupinama je važno proći dalje.

I onda imaš igrače koji se ubijaju na svkaoj tekmi u skupinama i onda dođe četvrtfinale / polufinale u kojem su vidno umorni. A najbolja momčad svijeta (vjerojatno i svih vremena) Francuska se provuće kroz skupinu, no onda iz utakmice u utakmicu rastu i postaju sve bolji. Zato oni imaju more zlata, a naše zadnje je od prije preko 10 godina.
slika
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la Cenation Leader »

Nisam gledao jer nisam imao struje ali vidim da je se pobjedilo iako ne sa nekim uvjerljivim rezultatom. Čekamo Mađare da vidimo na sta to liči, meni je ova ekipa od podmlađivanja djelovala sasvim fino i vidjecemo sta ce pokazati.
slika
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la Cenation Leader »

Počeli smo baš loše, napad totalno pasivan, igrali su i Mađari dosta dobru i čvrstu obranu ali stvarno pasivan napad sa naše strane. Obrana također ništa bolja, vanjska obrambena linija totalno mekana i bez agresivnosti u 5-1 obrani. Srećom uspjeli smo otići sa odličnim rezultatom ( sa obzirom na igru)na poluvrijeme i počeli smo igrati fluidnije i Ivić ima dosta dobru noć zasada.

Biće teško ali moze se ovo uzeti. Mali Cindrić mi se dosta sviđa, dosta energije.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la Sherpa »

UŽASNO prvo poluvrijeme

Itko zna zašto Karačić nije dobio poziv?
slika
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la Cenation Leader »

Drugo poluvrijeme je zato bilo strasno dobro. Podigli smo tempo igre i u takvim okolnostima oni nam nisu mogli parirati. Nekoliko odličnih poteza u odlučujućim momentima Cindrića, Šebetića i Mamića zaista su momci u ključnim momentima preuzeli odgovornost i donijeli prevagu, Ivić bio odličan kroz cjelu večer, Duvnjak je bio pravi vođa, Štrlek odlična partija.

Na ovom drugom poluvremenu se moze graditi optimizam.

I ja se pitam zašto Karačića nema?
slika
Avatar
FilipS
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1769
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:02
7
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la FilipS »

Jucer u drugome poluvremenu smo pokazali da spadamo u favorite ovoga turnira. Krila su odlična. Duvnjak vrlo dobar, volio bi da dobiva veću minutažu u napadu. Nadam s da i oće kad dođu bitnije utakmice. Cindrić dobar. Odličan tehničar i može proći svakoga jedan na jedan. Mamić i Šebetić su se jučer probudili i nadam se da će tako nastaviti. Stepančić mi je malo čudan. Izgleda mi ko da nema volje za igrom. Ne znam zašto. Mandalinića još čekamo, ali vjerujem da će biti dobar jer imao je ovih dana problema sa ozljedom pa nije odrađivao puni trening. Ivić jučer odličan, Stivia je malo zakazo, ali ne sumnjam u njegovu kvalitetu
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la Sherpa »

FilipS je napisao/la:QR_BBPOST Jucer u drugome poluvremenu smo pokazali da spadamo u favorite ovoga turnira
Al je prvo pokazao kako znamo igrati kriminalno i da nam je takvom igrom medalja daleko.
slika
Avatar
FilipS
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1769
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:02
7
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la FilipS »

Slažem se, moram spojit dva dobro odrađena poluvremena. I po mom mišljenju je logičnije da se prvo odigra bolje jer je tada veća koncentracija igrača. Ne znam, možda griješim.
slika
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la Cenation Leader »

Juče smo vidjeli jedno žalosno i jedno impresivno poluvrijeme, dobro kažete moramo jednu tekmu odraditi kompletno da valja. Ali imamo jos dosta tekmi i nadam se da cemo se dizati kroz turnir i onda kad dođe pravi trenutak da budemo odlični.
slika
Avatar
FilipS
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1769
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:02
7
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la FilipS »

E da , zaboravio sam reći kako me je oduševilo vesele reakcije na našoj klupi nakon svakog gola. Podsjećaju me na košarkašku reprezentaciju u Riju
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la Sherpa »

Ali me je razočarao gol kojeg smo primili s centra
slika
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la Cenation Leader »

Napad mi se strasno sviđa, dosta lijepo izgleda i bez Duvnjaka itekako mozemo igrati odlično( Cindrić igra fenomenalno).

Ali obrana opet dosta problematična, bez puno potrebne agresivnosti, primili smo dosta jeftinih golova.

Na napad nema primjedbi ali obrana mora bolje jer ona osvaja prvenstva.
slika
Odgovori