Rukomet

Za ljubitelje sportova, s loptom ili bez nje
Avatar
FilipS
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1769
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:02
7
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la FilipS »

gle čuda, nitko nije otvorio temu za rukomet. Bliži nam se SP u Francuskoj. Igramo prvu utakmicu 13.1. Jeste uzbuđuni za ovaj rukometni spektakl?
slika
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la Cenation Leader »

Naravno svake zime se iznimno radujem prvenstvu i svake zime ostanem razočaran :|
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la AlenB »

Jedva čekam. Uvijek sam uzbuđen za ova rukometna prvenstva.
slika
Avatar
FilipS
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1769
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:02
7
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la FilipS »

Od 2009. nismo došli do finala, ali skoro svaki put dođemo do polufinala i većinom osvojimo broncu. Po meni je bolje osvojit broncu i doći na dojelju sretan i veseo nego osvojit srebro.
slika
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la Cenation Leader »

Zgadila se bronca brate, boli to što ne možeš u to prokleto finale eto od 2009. i prvenstva na domaćem terenu nismo vidjeli finala(ili možda jesmo 2010 opet protiv Francuza ako se ne varam), sve ostalo ili bronca ili ništa i ne kažem da bronca nema sjaj ima itekako ali kad je toliko puta osvojiš onda dobije gorak okus u ustima kad znaš da si mogao napraviti više. Hrvatsku u većini sportova ubija taj Balkanski mentalitet gdje nakon dobro odigrane početne faze turnira i nakon što se pobjedi neki jak protivnik odmah se računa najmanje finale i tako to i onda dođe neko i bolno te prizemlji, treba se ostati hladne glave kroz cjeli turnir.
slika
Avatar
FilipS
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1769
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:02
7
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la FilipS »

Cenation Leader je napisao/la:QR_BBPOST taj Balkanski mentalitet gdje nakon dobro odigrane početne faze turnira i nakon što se pobjedi neki jak protivnik odmah se računa najmanje finale i tako to i onda dođe neko i bolno te prizemlj
e baš to, u grupi deremo sve po 10 razlike i onda u fazi eliminacija igramo opuštenije i svaki put se nađe netko tko nas izbaci. Bilo to Francuska ili Danska. Treba u svaku utakmici ući prazne glave
slika
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la Cenation Leader »

2012. Deklasirali Francuze u grupi i dođeš izgubiš od Srbije.
2012. Olimpijada, ponižavali sve redom do polufinala i onda izgubili od Francuza
2013. Opet deklasirali Francuze i došli i odigrali jednu od gorih partija protiv Danaca u polufinalu i vratili se kući.
2014. Opet polufinale sa Dancima i ovo je bilo "najbolje" ispadanje kojeg se sjećam, igrali smo dobro i bili bolji protivnik i imam osjećaj da smo te noći sami sebe pobjedili, stvarno je tako bilo poklonili smo im pobjedu na pladnju.
2015. Amaterski fulali sa Poljskom.

2009. smo bili apsolutno zreli za zlato i to je bila vjerujem i najveća prilika jer je bio domaći teren i velika dominacija kroz cjeli turnir, 2012 na Olimpijadi smo također trebali uzeti zlato ali Balkanski mentalitet je takav.

Eh 2016. sam bio prezadovoljan ostvarenim, rebuildali ekipu i kad nisam nikako očekivao velik rezultat mi smo ga ostvarili sa tom brutalnom broncom a mogli smo proći i u finale.
slika
Avatar
FilipS
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1769
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:02
7
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la FilipS »

Poljsku cu pamtit cijeli zivot, na olimpijadi nakon sto smo pobijedili Dance, Francuze i samljeli Tunis, sam bio siguran da osvajamo zlato, jer smo stvarno igrali odlican rukomet. Ali onda nas je poljska takticki nadmudrila. Tu noc isto necu nikad zaboravit jer je bila jedna od tuznijih. Tu noc smo izgubili i od Srbije od kosarke.
slika
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la Cenation Leader »

E jest to sam zaboravio napomenut, šteta zaista zbog te Poljske kad pogledaš sve što si napravio tokom turnira. Srbija je zasluženo pobjedila u košarci šta jest jest :D
slika
Avatar
FilipS
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1769
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:02
7
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la FilipS »

Jeste uzbuđeni za veceras?

Ajmooooo Kaubojiii
slika
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la Cenation Leader »

Naravno da sam uzbuđen hehe :mrgreen:

Samo sto mi je u zadnjih sat vremena struja nestala bar nekih deset puta pa ne znam hoćul moći pratiti tekmu kako treba :D
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la Sherpa »

Ne, ova utakmica je bezvezna

Već se bojim kako ćemo nizati pobjede pa se umoriti dok dođemo do faze koja je važna
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la AlenB »

Kako dosadno prvo poluvrijeme. Mislim kako se bezveze natežemo s njima. Htjeli su odigrati laganu utakmicu, tako su i krenuli, još su i poveli pa se još više opustili i sad su ih ovi stigli. Previše promašenih prilika i izgubljenjih lopti, pogotovo u prvom dijelu prvog poluvremena.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la emirates »

Nisam ni skonto da se igra svjetsko jbt. Hrvatska vidim rutinski uzela. Dobro, Arabija je bezveze protivnik, cak su je i nasi invalidi uspjeli dobiti. Meni je SP manje zanimljiv, jer je ovo klasicni Evropski sport kojeg skoro niko izvana ne igra, barem ne na tom nivou. Evo u prvom kolu jedina neevropska selekcija koja je uspjela pobijediti je Cile protiv Bjelorusije.
Jos bih samo ukazao zadovoljstvo sto je Egipat dobio Katar :clap:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la Sherpa »

Katar ima malo stranaca ove godine, oni su kupili repku kada su imali doma prvenstvo
slika
Odgovori