Carmella

The Princess of Staten Island

Zabava ponedjeljkom
Odgovori
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Carmella

Post Postao/la ~MandyRose~ »

F-A-B-O-L-O-U-S

slika
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Carmella

Post Postao/la ~MandyRose~ »

The original plans called for Carmella to win the Smackdown Women’s Title at WrestleMania 33 and drop it to Naomi two days later. Those plans were changed, with Naomi winning the WrestleMania 33 bout. Still though, WWE officials were impressed with how Carmella handled the change in plans, and how she has conducted herself, including embracing her angle with James Ellsworth.
Triple H is reportedly a big supporter of Carmella and was the one who decided to break her away from Enzo & Cass, feeling she had potential to be a singles wrestler. She mentioned on Lillian Garcia’s podcast what Triple H told her about her potential.
“When Hunter told me he said the reason why you’re not going with them is because you have the ability to make it on your own, you’re not just a hype girl for Cass and Enzo. You’re not, I see more in you, you have more potential and you’re gonna be fine on your own.”

https://411mania.com/wrestling/wwe-offi ... -carmella/
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57178
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Carmella

Post Postao/la Sherpa »

Samo nek prestane raditi moonwalk, njen je prilično loš.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57178
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Carmella

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Carmella

Post Postao/la ~MandyRose~ »

navodno ce biti u novoj sezoni Total Divas-a

WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57178
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Carmella

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Carmella

Post Postao/la Melloo »

Psst wwe ne zeli da znamo da je Eva Marie izbacila Asuku iz battle Royala
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Carmella

Post Postao/la emirates »

Big E je napisao na instagramu:

"I couldn’t ask for a better partner. She’s clearly always willing to use unconventional means to achieve victory. She’s also made this past month an absurd amount of fun. My only regret is that it took me this long to fully realize how funny, creative and gifted she is."
Pocesto Carmella dobija pohvale kako ima dobre ideje i brilijantan um za biznis. Kad zavrsi sa karijerom (sto nece biti uskoro nadam se), treba ju zadrzati, ako nista u NXTu da radi sa novajlijama.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57178
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Carmella

Post Postao/la Sherpa »

super za nju, al što dulje ga ima, to je manje vidim kao matrijal za titulu.

slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Carmella

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ma ona nije ni zamišljena da uzme titulu, najsavršenije bi bilo kad bi napala Asuku nakon meča s Charlotte i izgubila.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Carmella

Post Postao/la emirates »

Steta, prikupila je dobar heat kad je tek uzela kofer, i na SD poslije PPVa je imala odlican promo. Ali oni nju nisu nizasta koristili od kad je uzela taj kofer. Zene na SD su katastrofalno koristene, bez ikakvih ideja, daj samo titulu na Charlotte, pa cemo onda stavljati fillere do feuda sa Asukom. Carmella, Becky, Naomi, Natalya i ostale su samo koristene za random tag matcheve, i eventualni filler, umjesto da feudaju medjusobno. Niti jedna od njih nisu imale singles match na PPVu (izuzev CoC match sa Natalyom i Charlotte, i Naomi v Natalya title matcha na SummerSlamu) od februara prosle godine. Katastrofalan booking.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57178
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Carmella

Post Postao/la Sherpa »

to što @emirates kaže je dio razloga. cijela divizija izgleda grozno, čini mi se da ni raw situacija nije puno bolja.

al su im stalno puna usta 'predvodnici ženske revolucije', što ni izbliza nije istina, čak ni u wrestlingu, a kamo li u drugim sportovima.
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Carmella

Post Postao/la ~MandyRose~ »

pa da Smackdown i dalje ima writere koje su imali 2016. godine i ranim 2017., vjerovatno bi nesto ucinili s njom. Al dobro, ima vremena jos do sedmog mjeseca jer kofer vrijedi godinu dana
WENDY CHOO GANG!

slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Carmella

Post Postao/la emirates »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST to što @ emirates kaže je dio razloga. cijela divizija izgleda grozno, čini mi se da ni raw situacija nije puno bolja.
Ma u odnosu na SD, vjeruj da jeste. Na Rawu svaka zena nesta radi. Asuka feuda sa Charlotte, Ronda ima svoj feud sa Authorityem, Bayley i Sasha kuhaju pricu izmedju sebe, i onda imamo Alexa- Nia pricu gdje je ukljucena i Mickie. Sto se SmackDowna tice, samo Charlotte nesta radi. Ostale tu popunjavaju prostor, jer ne znaju/ne zele raditi non title price tamo. Dovoljno je random izvlaciti zene koje ce sudjelovati u vecerasnjem tag matchu koji nema nikakvog cilja.
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Carmella

Post Postao/la ~MandyRose~ »

WENDY CHOO GANG!

slika
Odgovori