Batista

The animal

Za sve druge wrestling stvari
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Batista

Post Postao/la azo »

Batista vs Brock BOOK IT VINCE!
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Batista

Post Postao/la Rio146 »

azo234 je napisao/la:QR_BBPOST Batista vs Brock BOOK IT VINCE!
Može, na preshow-u Great Balls of Fire PPV-a. Možda napokon saznamo koliki je Batistin...
Yes Sir!
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13718
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Batista

Post Postao/la AleksaVP »

Zasto toliko hejtujete Batistu, meni je bio super kada je bio full-time :ugeek:

Na Sd je bio odlican tamo kada su bili Rey, Undertaker i ostali. Solidan u ringu uz po meni odlicne mic skillse.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Batista

Post Postao/la Melloo »

Msilim da je i 2014 napustio wwe jer nije bio zadovoljan cretiveom i htjeli su valjda da tada nastavi borbu sa Bryanom za titulu
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Batista

Post Postao/la HBK »

Prvi put da se slozim sa Aleksom. :D
Batista je bio odlican wrestler u vreme kad je bio aktivan. Ne zasluzuje ovoliko heata.
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Online

Batista

Post Postao/la Wulf7X »

Da je dobar i nije baš, oduvek je bio overrated, wwe je evoluirao (evolution hah ironije :lol: ) sad se traži nešto drugo i njemu nije mesto u ringu. Druga stvar što je važnije wwe ima pregršt odličnih wrestlera koji samo čekaju da ugrabe priliku i postanu neko i nešto a dovođenjem penzića iz prošlosti šalje se jasna poruka ko vas jebe što niste velike zvezde. Zato je Batista dobio negativnu reakciju 2014. zato ima negativnu reakciju na internetu sada iako se nije ni vratio a možda i neće.
I zamislite na šta će ličiti meč čoveka od 50 godina koji se već 7 godina ne bavi wrestlingom (2014. ćemo zanemariti jer je bilo jednostavno horor). Neka se vrati nemam ništa protiv ali neće se vratiti sigurno kao mid carder nego će odmah u main event ili na titulu (takozvani Goldberg sindrom). Ako je vama draže da gledate Batistu a ne neke od najboljih wrestlera današnjice koje wwe ima u svom arsenalu na pretek onda nemamo šta previše diskutovati :)
slika
Avatar
Mortiis
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1617
Pridružen/a: 27 vel 2017, 17:41
7
Lokacija: ECW Arena,Philadelphia,PA
Status: Offline

Batista

Post Postao/la Mortiis »

problem Batisti je bio taj sto je onsa wrestlingom poceo jako jako kasno sa 34 god (jer je on vjerojatn 1966,a ne 1969 kako se negdje piše)...bilo je o tome puuuuno rasprava prije 10-15 god da mu je lažirano godište
sa 36 je došao u WWE i to prilično neiskusan i limitiran..uvijek je izgledao nekako da je sav ukočen i da nema nikakav agility...a sto su godine odmicale to je bilo sve gore i gore...
kad je debitirao bio mi je wow :palica: :dance:
izgledao je premoćno itd..ali kasnije su se sve više otkrivale mane...pogotovo sto je on kao i Goldberg...idu sve na snagu itd pa svi duzi mecevi izgledaju vrlo lose...
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57677
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Batista

Post Postao/la Sherpa »

Mortiis je napisao/la:QR_BBPOST idu sve na snagu itd pa svi duzi mecevi izgledaju vrlo lose...
ja nemam ništa nužno protiv toga ako ispričaš tu priču, da protiv njega samo treba preživjeti 10 minuta u ringu, no napraviš da je tih 10 minuta kao pakao na zemlji.
slika
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Batista

Post Postao/la HBK »

Uz Batistu me vezu jako lepe uspomene kad sam tek poceo pratiti wrestling, tako da se radujem njegovom povratku. Da li ce pokopati nekog ne interesuje me mnogo. Kao sto vise puta rekoh, ne opterecujem se time. Bitno mi je samo uzivati u wrestlingu. Zato ga i pratim.
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Batista

Post Postao/la TheViper »

Batista i dobar wrestling ne ide u istu recenicu :aha:

Meni je recimo Orton najdrazi wrestler, ali smatram da je greska to sto je Wyatttu uzeo titulu jer je njemu trebao duzi reign. Uz to, tu niko nije profitirao, Wyatt je kasnije imao los booking na Rawu i skoro pao u zaborav, a Orton 3 puta jobbao Mahalu.
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Batista

Post Postao/la HBK »

@TheViper zbog tvoje licne netrepeljivosti prema Batisti, nisi objektivan. Batista i dobar wrestling ne idu zajedno? Aj pogledaj njegov mec sa Takerom na WM 23 pa reci da je to nekvalitetan mec.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57677
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Batista

Post Postao/la Sherpa »

"I told them next year would be my last year," Bautista said. "I'm turning 50 next year, I'd be willing to. I feel great. Physically, I'm in great shape. I've never let up on that. But I just don't want to be the old guy in the ring and I don't want to overstay my welcome. I just want to end my career the right way and next year will be the last opportunity, so if we can't make something happen by next year, then I'm just gonna officially hang it up."
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Batista

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Zanima me bi li, ako mu WWE ne bude pružia taj meč, bia voljan negdi drugo odradit retirement meč.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Batista

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

slika
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Batista

Post Postao/la emirates »

Vjerovatno im se ne svidja to sto je prilicno iskren na drustvenim mrezama. Ne vidim drugi razlog zasto bi se ovako udaljili od njega, pogotovo jer:
1. Stekao je neki relevantan status u film industriji
2. Trips ga je uvijek gotivio
slika
Odgovori