Wrestle Kingdom 11

Arhiva prethodnih događaja
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Wrestle Kingdom 11

Post Postao/la Sherpa »

Znači, prvi dio WKa mi je bio zagrijavnaje, svi ovi multiman mečevi. Iz toga ću izdvojiti samo jednu stvar - Buckes sa fakin 4 titule svaki!!!!! I to što su prozivali Hardye :D

No glavna četiri meča su bila sjajna. Shibata goto mi je recimo bio sve što reigns hhh s zadnje wm nije bio.
KUSHIDA takhashi mi je bio zabavan, no ne u top 3

Drago mi je što je Naito dobijo Tanahashija, al skidam i starcu kapu, i dalje je sam vrh kompanije. No sve je to ništa spram main eventa. Žao mi je što Omega nije dobio, ali izašao je zaštićen koliko god je to moguće iz poraza - 4 rainmakera, 2 tombstone je pobrao, a i njegov one winged angel je zaštićen. Omega je trenutno na vrhuncu, i imalo je smisla da osvoji, no nije smak svijeta, sada još više želim da osvoji i to mora napraviti u iduća dva ili tri mjeseca. Jedino što bi bilo smak svijeta je da ne potpiše novi ugovor.

PS: Oba table spota su bila vrh - prvo onaj kada je Omega skočio na stol koji je bio na okadi, kao i onaj kada je proletio kroz stol. Samo trebaju nabaviti wwe stolove.

PSS: Okada je odradio vraški posao. Apsolutno kapa do poda.
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12194
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Wrestle Kingdom 11

Post Postao/la Rio146 »

Meni je taj meč bio fantastičan. Prvih par minuta mi se i nije svidjelo, jer je bilo dosta chain wrestlinga kojeg nimalo ne volim, ali kad su krenuli sa stiff udarcima, oni spotovi sa stolom, moonsault preko ograde, rainmaker-i, tombstone-ovi, nisam mogao vjerovati. Osim podužeg chain wrestlinga, zasmetala mi je malo dužina meča. 46 minuta je malo previše. **** 3/4
Yes Sir!
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6651
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Wrestle Kingdom 11

Post Postao/la crocop97 »

Ma ne trebaju njima WWE stolovi, trebaju im oni stari čvrsti japanski gdje trebaš jebenog Big Showa bacit sa top ropea da bi ga polomio
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Wrestle Kingdom 11

Post Postao/la Sherpa »

Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST 46 minuta je malo previše.
Ni malo me to nije smetalo, bilo je vrhunski kroz cijelo vrijeme. Što je fascinantno koliko ima mečeva koji traju 3/4 kraće pa imaju više dosadnih djelova

@crocop97 što ti kažeš na pobjednika zadnjeg (ili zadnja dva) meča
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6651
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Wrestle Kingdom 11

Post Postao/la crocop97 »

Naito je bog otac i neka je zatukao starog prdonju, a mislim da bi bilo možda bolje da su Omegi dali pobjedu na WK-u, nego da sad osvoji titulu na nekom manje važnom showu.
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13657
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Wrestle Kingdom 11

Post Postao/la AleksaVP »

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Wrestle Kingdom 11

Post Postao/la Sherpa »

Ako do sada niste pogledali meč, evo prilike



Bravo za NJPW što je ovo stavio besplatno na neko vrijeme :D
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Wrestle Kingdom 11

Post Postao/la emirates »

Znaju se promovisati, to je ocito. Tweetove koji su poslali Okada i Omega nakon Rumblea su isto pokazatelji toga.
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Wrestle Kingdom 11

Post Postao/la Sake »

Eh da su Cena i Styles dobili 45 minuta... 7 STARS
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Wrestle Kingdom 11

Post Postao/la Sherpa »

Sake je napisao/la:QR_BBPOST Eh da su Cena i Styles dobili 45 minuta... 7 STARS
Ne

Kickoutova he bilo puno previše
slika
Avatar
raptor1989
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1342
Pridružen/a: 29 ožu 2018, 22:15
6
Lokacija: Somewhere in space.
O meni: Metalac, gamer, ljubitelj filmova, serija, stripova & pro wrestlinga.
Status: Offline

Wrestle Kingdom 11

Post Postao/la raptor1989 »

--- NJPW Wrestle Kingdom 11 In Tokyo Dome ---

Tiger Mask W vs. Tiger The Dark (ACH) (singles match) 2/5

Young Bucks (Matt Jackson & Nick Jackson) (C) vs. Roppongi Vice (Beretta & Rocky Romero) (IWGP Junior Heavyweight Tag Team Title match) 3/5

David Finlay, Ricochet & Satoshi Kojima (c) vs. BULLET CLUB (Bad Luck Fale, Hangman Page & Yujiro Takahashi) vs. CHAOS (Jado, Will Ospreay & YOSHI-HASHI) vs. Los Ingobernables de Japon (BUSHI, EVIL & SANADA) (NEVER Openweight Six Man Tag Team Title Four Way Gauntlet Match) 2.5/5

Cody vs. Juice Robinson (singles match) 3/5

Kyle O'Reilly (C) vs. Adam Cole (ROH World Title match) 3/5

Guerrillas Of Destiny (Tama Tonga & Tanga Loa) (C) vs. CHAOS (Tomohiro Ishii & Toru Yano) vs. Great Bash Heel (Togi Makabe & Tomoaki Honma) (IWGP Tag Team Title Three Way match) 3.5/5

KUSHIDA (C) vs. Hiromu Takahashi (IWGP Junior Heavyweight Title match) 4/5

Katsuyori Shibata (C) vs. Hirooki Goto (NEVER Openweight Title match) 4/5

Tetsuya Naito (C) vs. Hiroshi Tanahashi (IWGP Intercontinental Title match) 4.5/5

Kazuchika Okada (w/Gedo) (C) vs. Kenny Omega (IWGP Heavyweight Title match) 5/5

NAJBOLJI MEČ: IWGP Heavyweight Title match.
NAJGORI MEČ: NEVER Openweight Six Man Tag Team Title Four Way Gauntlet Match

UKUPNA OCJENA: 3.45

Dobar show. Zadnja četiri meča su nevjerovatna. Bilo je sitnih grešaka koje su se odrazile na konačnu ocjenu, ali mogu vam reći da sam uživao. Nevjerovatan nastup KUSHIDE (sviđa mi se njegov stil hrvanja; ima opak submission) možda mu nije odnio pobjedu, ali je stekao novog fana. U NEVER Openweight meču navijao sam za obojicu, ali sam želio da Goto odnese titulu. Želio sam da dobije pošto su komentatori spomenuli da je imao nekakav losing streak i da je često upropaštavao velke prilike. Prvi put gledam nastup ove dvojice i ostavili su vrlo dobar dojam ne mene. IWGP Int. meč je također bio vrlo dobar. Upoznat sam s obojicom hrvača pošto sam ih već gledao u sklopu indy tjedana. Tamo su bili dobri, ovdje odlični. Nisam toliko dobro upoznat s njihovim feudom da bi mogao ovo prokomentirati do kraja. Meč za IWGP Heavyweight titulu je bio onaj koji sam najviše očekivao. Prva polovica meča mi nije bila toliko zanimljiva zato što su previše vremena proveli izvan ringa. Ocjena je bila na čistoj trici sve dok Omega nije proletio kroz stol. Što se više meč zakuhavao, to sam ja sve teže mogao skinuti osmijeh s lica. Cijelu drugu polovicu meča bio sam nasmiješen, a fantastične zadnje minuta meča izmamile su i pokoje hvatanje za glavu i usta do poda. ;) :mrgreen: Jednostavno sam uživao. Ne znam kada mi se zadnji put dogodilo da sam ovako reagirao na jedan pro wrestling meč. Svih osam ljudi koji su sudjelovali u zadnja četiri meča su me impresionirali. Razočarenje večeri je svakako meč između O'Reillya i Colea za ROH-ovu glavnu titulu. Očekivao sam više od njih dvojice. Još mi je uvijek teško baciti dobar komentar uz ove mečeve pošto sam tek sada počeo gledati NJPW. Nadam se da ću nakon nekoliko odgledanih evenata biti puno bolji. Bolji, a ne gori. Čitam sve ovo što sam napisao već treći put i vidim da je kvaliteta recenzije niža od ocjene prvog meča na cardu. To je sve od mene.
Zadnja izmjena: raptor1989, dana/u 09 svi 2018, 00:13, ukupno mijenjano 1 put.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Wrestle Kingdom 11

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Reakcije slične meni, i ja sam počea s Japancima i NJPW-om s ovim showom.
raptor1989 je napisao/la:QR_BBPOST Nevjerovatan nastup KUSHIDE (sviđa mi se njegov stil hrvanja; ima opak submission) možda mu nije odnio pobjedu, ali je stekao novog fana.
Kad KUSHIDA dobije novog fana, psić ode u raj.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Wrestle Kingdom 11

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

E da, sad kad imaš bar minimum iskustva, najdraži entrance music na showu?
slika
Avatar
raptor1989
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1342
Pridružen/a: 29 ožu 2018, 22:15
6
Lokacija: Somewhere in space.
O meni: Metalac, gamer, ljubitelj filmova, serija, stripova & pro wrestlinga.
Status: Offline

Wrestle Kingdom 11

Post Postao/la raptor1989 »

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Wrestle Kingdom 11

Post Postao/la Sherpa »

@raptor1989 to moraš očekivati u velikim NJPW mečevima, spor početak pa zakuhavanje prema kraju. Samo, ako obratiš pozornost na psihologiju, shvatiš da sve ono s početka meča ima smisla kasnije, bilo na selling, bilo na psihologiju.

Isto tako i show,, cijela ideja je da krećeš s lošim stvarima koje su zagrijavanje i ideš ka boljemu, a i tvoje ocjene to pokazuju, naravno, nekada nešta neće funkcionirati i pokvarit će tu ideju. I ne samo to, ista stvar je s važnošću meča - od manje važnih prema važnima.

Plus, kažeš da ne znaš kada te hrvanje zadnji puta toliko natjeralo na reagiranje, ja sam zaboravio da je wrestling meč. meni je ovo bio najbolji meč kojeg sam gledao na jedno šest mjeseci. I Meltzer mu je dao 6*

I što više gledam NJPW to me više živcira kada u WWEu umiru nakon ni 10 minuta meča. ovaj je išao 46 minuta, i kada izgledaju umorno to je zato što su zbilja i umorni od napora kojeg su uložili.

PS: teme na koje moraš obrtiti pozornost, barem po meni - okada, tanahashi (ali ona njegova stara tema), suzuki, goto.
slika
Odgovori