Teme tjedna/sedmice/nedelje

Za sve druge wrestling stvari
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8778
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Tema tjedna: WrestleMania u Ujedinjenom Kraljevstvu?

Post Postao/la Wulf7X »

Wembley or nothing :lol: To je kultno mesto i za takav veliki event kao što je WM ovaj stadion bi bio odličan izbor :D
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Tema tjedna: WrestleMania u Ujedinjenom Kraljevstvu?

Post Postao/la ejdzejp1 »

bilo bi odlično za nas gledaoce zbog bolje atmosfere i svega toga, ali nisam siguran koliko bi to bilo dobro za WWE business wise

nešto ne vjerujem da će se to desiti u skorije vrijeme, iako bih ja recimo volio vidjeti WM u UK
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13757
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Tema tjedna: WrestleMania u Ujedinjenom Kraljevstvu?

Post Postao/la AleksaVP »

Svakako bi trebali imati neki manji PPV koji bi se svake godine odrzavao u Britaniji, cini mi se da su pre imali u Engleskoj, ne secam se imena..
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Tema tjedna: WrestleMania u Ujedinjenom Kraljevstvu?

Post Postao/la Sake »

AleksaVP je napisao/la:QR_BBPOST ni mi se da su pre imali u Engleskoj, need secam se imena..
da imali su dvaput tamo nekako početkom 2000ih, Insurextion.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57774
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Tema tjedna: WrestleMania u Ujedinjenom Kraljevstvu?

Post Postao/la Sherpa »

Pogledajte koliko ljudi dolazi na WM van Amerike. Mislite da ti ljudi ne bi došli u UK? Njima nije bitna lokacija, njima je bitna predstava. Oni bi došli.

Pitanje koliko bi US ljudi četjelo van Amerike, ja mislim da bi tu postotak bio manji, ali da bi bio dovoljan da se popuni s onima iiz UK koji bi došli.

Dal sam ja za? Apsolutno.
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Tema tjedna: WrestleMania u Ujedinjenom Kraljevstvu?

Post Postao/la azo »

Staviš
Orton/Cena za ME i neki potencijalni 5* tipa AJ/Nakamura ili AJ/Seth i napunices arenu.
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Teme tjedna

Post Postao/la Rio146 »

Tema tjedna: Enzo Amore - Od 0 do 100, pa opet do 0

Ajde da malo osvježimo temu. Sve je počelo 2012. godine kada je Enzo potpisao za WWE. U NXT-u je dobio tag team partnera Big Cass-a, s kojim je odmah kliknuo. Dvije godine poslije pridružila im se i Carmella. Nažalost u NXT-u nisu osvojili NXT Tag Team titule, ali svi smo očekivali da bi upravo oni mogli srušiti New Day-ov streak, i postati novi prvaci, ali oni su imali prvo feud s Dudley Boysima, a onda zatim i s Clubom. U to vrijeme Enzo i Cass su bili jedni od najpopularnijih ljudi na rosteru. Enzo stvarno ima predobar mic skill, a Big Cass ima in ring skill, pa su se dopunjavali. Prodaja mercha bila je na vrhuncu s "Certified G" i "S-A-W-F-T" majicama. Zatim slijedi feud s Rusevom, u kojem Big Cass spašava Enza. Nakon toga netko napada Enza i Big Cassa, ali Corey Graves pokazuje snimak nadzorne kamere, da je to sve iscenirao sam Big Cass, jer mu je bilo dosta više spašavati Enza uokolo. Na Great Balls of Fire PPV-u, Big Cass pobjeđuje Enza, ali na nekoliko RAW-ova kasnije, u Brooklyn Street Fightu Big Cass se za stvarno ozljeđuje, i tako je ovaj feud završio. Neville je postao prvak CW divizije po drugi put, i taj drugi put reign mu je trajao svega 35 dana. Enzo Amore je iskoristio hype koji je imao, i odmah je osvojio CW titulu, koju je kasnije Kalisto imao samo na kratko, jer ju je Amore vratio. Enzo je tu pokazao kako nije još sazrio kao hrvač, i publika je to brzo shvatila, te je počelo negodovanje. U međuvremenu CW divizija je bila podjeljena. Prisalice Enza, The Zo Train (Noam Dar, Drew Gulak, Ariya Daivari i Tony Nese), te s druge strane, ostatak CW rostera na čelu s Alexander Cedricom. Enzo je imao nekoliko backstage promoa s Niom Jax. 23.01.2018. WWE ga je otpustio jer je optužen za seksualno zlostavljanje.

Moje mišljenje:
Kao i u 99,9% slučajeva, ne slažem se s WWE-ovim bookingom. Enzo i Big Cass se nikada nisu tebali razdvojiti, jer u bili savršeni kao cjelina. Big Cass nikad neće imati mic skill kao Enzo, a Enzo in ring skill kao Big Cass. Po meni Enzo je mogao i trebao postati Big Cassov manager. Lesnar je komotno štafetu predati Big Cass-u, a Heyman Enzo Amore-u. Nakon onakvog hype jedan je otpušten, a drugi je na terapijama. Šteta što je WWE propustio ovakvu priliku. A što se tiče ovoga za seksualno zlostavljanje, ako je istina, definitivno mu nije trebalo. Vaša mišljenja?
Yes Sir!
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23273
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Teme tjedna

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Meni je Cass paria prelimitiran uvik. Dobar kao hot tag za Enza I malo šta drugo. Mislim da će završit ko mnogi drugi generični 'big man' likovi u WWE kroz godine. Doduše nadam se da sam u krivu.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8778
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Teme tjedna

Post Postao/la Wulf7X »

Lep tekst...bili su zaista hot thing i onda ih razdvojili što se pokazalo kao fatalna greška...Mada Enzo ako je sve tačno ono za incident u autobusu, pa ovo sa silovanjem onda je sam kriv, sam je čovek sebi karijeru uništio. Cassa će gurati još malo ja msm ali što reče Eumaus sumnjam da će imati neki zapaženiji uspeh. Šteta, bio je to veliki potencijal bačen u vodu
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23273
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Teme tjedna

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ka tim su mogli bit, ako ne na razini new daya onda bar jako blizu. Očekiva sam da će još dugo bit skupa. A kad bi Cass neizbježno iša u solo vode da bi mu Enzo sam dao blessing I priša u menadžera (slično Romeru I Trentu).
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Teme tjedna

Post Postao/la Sake »

Cass i Enzo su bili najbolji tag team u WWEu dok nisu došli na main roster, i onda je Vince je kao i uvijek želio pushati 7footera...
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Teme tjedna

Post Postao/la azo »

Enzo je perfekcija na micu kad dodje u ring isto ko da nista ne zna ali bukvalo...Tako ga ocito neko nosi kroz mec...Big Cass nije los na micu,a u ringu je dobar.Mogli su bookirat da neko povrijedi Enza i zavrsi mu karijeru,i onda on postane Cassu managaer,ali jbg WWE je to...
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Teme tjedna

Post Postao/la AlenB »

Možda je i bolje što smo vidjeli raspad njih dvojice, čisto da vidimo koliko je Enzo Amore loš u ringu i da ne zaslužuje baš svoju poziciju u kompaniji. A i sam si je kriv što je navukao heat na sebe, što ga nitko ne voli i tako dalje. Ono, još malo će postati Alberto Del Rio II.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57774
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Teme tjedna

Post Postao/la Sherpa »

Prvo pohvala za @rio146 ovo je zapravo i bila ideja, da i drugi pokrenu teme tjedna, a ne samo mi. I kao što sam sto puta rekao, ne moraju biti niti vezane uz wrestling.

ne slažem se da je big cass mogao uzeti štafetu od lesnara, ni u ludilu. ima puno boljih velikih likova, jedan nxt škot pada na pamet. al da je bilo potencijala, bilo je. pogotovo u tag tim diviziji.

I jako su fulali što je enzo svaki-jebeni-put-imao-deset-minutni-promo, dopizdilo je ljudima. kada nešto upali oni to forsaju do maksimuma dok ne krene ić ljudima na živce. I overproduction svega. nekada je manje više.
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Teme tjedna

Post Postao/la TheViper »

Evo jedne zanimljive teme :)

Da li ce WWE zbog Meltzerove ocene za Almas/Gargano poceti da koristi slicnu formulu i za druge matcheve, kako bi imali jos neki 5-star classic?

Ja mislim da hoce, jer oni vole da kopiraju ono sto je dobro (a bgm i ono sto je lose :roll: ).
Odgovori