Destruction 2017

Arhiva prethodnih događaja
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Destruction 2017

Post Postao/la Sake »

ejdzejp1 je napisao/la:QR_BBPOST pogledao main event Road to showa jer nisam imao ništa pametnije za raditi, jako zabavan meč. EVIL je prikazan dosta jako. ***1/2
mogao si pogledati neki 5-star meč koji nikad nisi pogledao.
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Destruction 2017

Post Postao/la ejdzejp1 »

ima li ko da će gledati ovo live sutra?
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Destruction 2017

Post Postao/la Wulf7X »

Baciću ja pogled, mada čini mi se malo slabiji mečevi u ovaj prvi deo iz trilogije :D
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Destruction 2017

Post Postao/la AlenB »

slika
Avatar
RealNigga
Rank 4
Rank 4
Postovi: 87
Pridružen/a: 27 srp 2017, 21:00
6
Status: Offline

Destruction 2017

Post Postao/la RealNigga »

Probudio sam se taman kad je main event počinjao. Bio je overbookirani clusterfuck, baš kao što sam i očekivao. Definitivno ne vaš tipični New Japan Big Match. Volim Suzukija, ali Suzuki-gun mi već godinama ide na živce. Suzuki mi je puno draži za gledati u lone wolf sadističkoj ulozi, bez uplitanja njegovog stablea u match. Zato sam jedva čekao ponovno gledati ga u Climaxu, gdje toga ima manje. Ovo je bilo ok, ali moglo je puno bolje.
Učinilo mi se da je Suzuki u promou nakon matcha prozvao Kushidu. To bi bio zanimljiv match i napokon bi iskoristili taj ''Openweight'' gimmick titule koji valjda nije korišten još od turnira kad je uvedena.
Zadnja izmjena: RealNigga, dana/u 10 ruj 2017, 18:06, ukupno mijenjano 1 put.
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6878
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Destruction 2017

Post Postao/la crocop97 »

Ovo je bilo jutros? :shock:

Suzukia bookiraju na identičan način kao tijekom GHC title runa, koji je skoro doveo kompaniju do bankrota.
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Destruction 2017

Post Postao/la ejdzejp1 »

NJPW Destruction in Fukushima review

Yuji Nagata & Hirai Kawato vs. Manabu Nakanishi & Shota Umino
Tipičan NJPW opener, ni bolji ni lošiji nego inače. Interakcije Nagate i Nakanishija su mi se svidjele, ali osim toga nije bilo ništa posebno. **

Hirooki Goto & YOSHI-HASHI vs. Katsuya Kitamura & Tomoyuki Oka
Dosta solidan meč, nešto bolji od openera. Akcija je bila zabavna sa nekoliko lijepih poteza, ali mi je kraj bio malo antiklimatičan. Sve u svemu, nije loše. **1/2

Jado & Baretta vs. Yujiro Takahashi & Chase Owens
Još jedan meč koji nije bio ništa posebno. Nije bio loš, ali nije bilo niti nešto za pamćenje. Prosječna akcija, na trenutke dosta spora ali bilo je i dobrih stvari. Prosječno. **

Juice Robinson & David Finlay vs. Bad Luck Fale & Leo Tonga
Niti ovaj meč nije bio ništa posebno, ali nije bio ni loš. Držali su se jednostavnih poteza i akcija je bila bazična. Leo Tonga mi se čini kao ok u ringu, ali definitivno ima još puno prostora za napredak. Juice kupi još jednu pobjedu i malo momentuma pred meč sa Omegom. **

Hiroshi Tanahashi, KUSHIDA, Ryusuke Taguchi, Ricochet & Togi Makabe vs. TAKA Michinoku, El Desperado, Taichi, Yoshinobu Kanemaru & Iizuka Takashi
Ovaj meč mi je bio dobar i jako zabavan, do ovog trenutka najbolji na showu. Veoma zabavna akcija sa dosta dobrih poteza i kontri, te nekoliko jako lijepih sekvenci. Jako dobre KUSHIDA/Despy i Taguchi & Ricochet/Kanemaru & Taichi interakcije, prilično dobro su buildali njihove mečeve. Kraj je bio dobro odrađen. ***

War Machine vs. Guerrillas of Destiny vs. Killer Elite Squad
Dosta solidan meč, ali da budem iskren očekivao sam dosta više. Početak sa Hansonom i Archerom mi se svidio i bio je dobar, kao i završni dio ali sredina je ubila meč za mene i nije mu dopustila da pređe na neki viši nivo. Dominacija Archera i Smitha mi se nije svidjela. Barem nismo dobili nove prvake, Hanson i Rowe su odlični. Valjda će preostala dva meča biti bolja. **3/4

Tetsuya Naito & Hiromu Takahashi vs. Will Ospreay & Tomohiro Ishii
Prilično dobar meč, možda malo bolji od 5v5 taga. Vrlo dobra akcija sa jako dobrim buildom za Ishii/Naito i eventualni Ospreay/Hiromu meč. Bilo je lijepih counter sekvenci, Naitov work na Ishiijevoj nozi je bio dobar i to će vjerovatno biti glavna Naitova meta u njihovom meču. Kraj je dobro odrađen i Ospreay je zaštićen u porazu. ***1/4

EVIL, BUSHI & SANADA vs. Kazuchika Okada, Toru Yano & Rocky Romero
Jako dobar meč, za mene najbolji na showu. Svi su veoma dobro odradili svoj posao, a EVIL je prikazan dosta jako pred njegov meč sa Okadom. Interakcije njega i Okade su bile odlične. Završni dio meča mi je bio odličan, a kraj je dosta dobro odrađen. Trenutno ne vidim nijedan tim koji bi mogao pobijediti Los Ingobernablese. ***1/2

Minoru Suzuki vs. Michael Elgin
Main event je bio overbookiran do bola, što sam i očekivao kada je najavljena Lumberjack stipulacija, ali kao takav mi je bio jako zabavan. Ipak, mišljenja sam da smo mogli dobiti odličan meč ovdje da su izbacili uplitanja Suzuki-guna i Taguchi Japana. Suzuki mi je jedan od najdražih wrestlera u Japanu trenutno, mislim da je on uz Naita najbolji heel i njih dvojica rade najbolji character work u kompaniji u svojim mečevima. Ali, mislim da njegov booking može biti puno bolji. Ok je kada se ovako nešto desi ponekad, ali uplitanja Suzuki-guna se dešavaju u skoro svakom Suzukijevom meču. Klasičan primjer toga koliko Suzuki može biti dobar kada radi čist meč je njegov meč sa Okadom na Climaxu, koji je bio sjajan. Da se razumijemo, ovaj meč mi je bio dobar, akcija je bila zabavna, izmjene udaraca su bile odlične i Elgin i Suzuki su napravili dosta dobroga u ringu, samo mislim da je moglo puno bolje bez overbookinga. ***

A šta ja znam, bilo je ok. Ništa loše, ali ništa što ću pamtiti. Tag team mečevi su ispunili svoj cilj, a main event je bio baš ono što sam i očekivao.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Destruction 2017

Post Postao/la AlenB »

Izgleda da je i ovaj meč imao onu manu koju su imali i gotovo svi Suzukijevi Climax mečevi, a to je užasno glup overbooking, besmislena, nepotrebna i pretjerana uplitanja njegove elite. Pogledat ću zadnja četiri meča kada mi se skine show, na ostalo neću gubiti vrijeme, pošto je prva polovina showa zapravo ekvivalentna road to showu.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Destruction 2017

Post Postao/la Wulf7X »

Životni san mi je da gledam jedan wrestling show u neko normalno vreme...WWE u 2 noću, Japan u 9 ujutru, pa ne zna se šta je gore :roll:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Destruction 2017

Post Postao/la Sherpa »

Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST 9 ujutru
Ovo je odlično vrijeme :D
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Destruction 2017

Post Postao/la Wulf7X »

Pa dobro ali nedeljom čovek da sebi oduška pa spava malo duže :lol: :lol:
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13718
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Destruction 2017

Post Postao/la AleksaVP »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST 9 ujutru
Ovo je odlično vrijeme :D
Ko još ustaje pre 12 :D
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Destruction 2017

Post Postao/la AlenB »

War Machine (c) vs. Guerrillas Of Destiny vs. Killer Elite Squad (IWGP Tag Team titule)
Archer i Smith su tako umrtvili meč, toliko da niti comeback War Machinea nije izgledao ništa specijalno. **1/2

Tetsuya Naito & Hiromu Takahashi vs. Will Ospreay & Tomohiro Ishii
Malo slab početak ipak je nadomjestio jedan zanimljiv stretch. ***

EVIL, BUSHI & SANADA (C) vs Kazuchika Okada, Rocky Romero & Toru Yano (NEVER Openweight Six Man Tag Team titule)
Zabavan meč. ***1/4

Minoru Suzuki (c) vs Michael Elgin (Lumberjack meč za NEVER Openweight titulu)
Ma užas. Čisti užas. Prvo mogu kritizirati početak koji je s obzirom na ovu dvojicu bio užasno spor, dosadan i monoton te kao u svakom šablonskom meču Suzukija, bilo je brawla u publici. Publika nije marila za ovo u početku, a vjerujem da ne bi marili ni do kraja meča da se nije događalo što se događalo, a to je uplitanja od gotovo cijelog rostera, i onog koji je bio kraj ringa za vrijeme meča, i onog koji je bio u backstageu. Zadnje minute su bile apsolutne grozne što se tiče bookinga jer od svih ljudi koji su ondje bili, Elgin i Suzuki su bili najmanje bitni, oko njega se najmanje vrtjela priča. A ovo je bio samo njihov meč. Publika je tu dala neke reakcije, ali je dala reakcije Tako da, kada usporedim ovaj meč i klasike koje su Shibata i Ishii imali za ovu istu titulu, nekako mi se smuči jer Suzuki će s ovakvim mečevima imati samo loš reign, a s time će i titula otići u vraga. Ovo je mogao biti odličan meč da su odradili čisto, bez uplitanja, bez gluposti, bez stavljanja u prvi plan nešto što apsolutno nema veze s ovim mečom. Suzuki je fantastičan, Elgin je fantastičan, ali ovi mečevi (ne njihovom krivnjom toliko) su apsolutno ispod njihovog nivoa. Zašto Elgin ne može imati mečeve sa Suzukijem kao što je imao i protiv Omege, Naita i ostalih, koji su također članovi nekih frakcija, ali se njihovi mečevi ne sastoje isključivo od uplitanja drugih ljudi u meč. *
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Destruction 2017

Post Postao/la ejdzejp1 »

gleda ko live sutra?
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Destruction 2017

Post Postao/la Melloo »

ejdzejp1 je napisao/la:QR_BBPOST gleda ko live sutra?
u koliko je?
Kakav je card?
Odgovori