AAA

Asistencia Asesoría y Administración

Puro i Lucha na jednom mjestu
Odgovori
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

AAA

Post Postao/la Melloo »

Pogledao i ME
nije mi se svidjelo sporo dugo nikad nista.Ocekivao sam vise puno od ovog meca
Post segment je bio sjajan, sin dolazi po osvetu
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

AAA

Post Postao/la Sherpa »

crocop97 je napisao/la:QR_BBPOST Nadam se samo da to ne vodi Mundo-Vampiro meču, jedino ako Vampiro nađe nekoga da ga predstavlja u feudu.
Meni se čini da vodi nakon onog slama.

No, Vampiro mu je stavio meč u kojem mora sve tri titule staviti na na liniju, i opet ih je zadržao.

To je bio još jedan vrhunski post segment, premda mi meč nije bio dobar zbog toga što su se ljudi umješali u meč. To me ne bi smetalo da u svakom ranijem meču to netko nije napravio

@crocop97 tke je prekinu onaj street fajt?
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

AAA

Post Postao/la ejdzejp1 »

pogledao sam samo main event Triplemanie. Sam meč je bio vrlo dobar, iako sam možda očekivao malo više. Svidjelo mi se što sam imao osjećaj da gledam nešto važno, a i akcija je bila prilično dobra sa nekoliko dobrih spotova, a bilo je i krvi. Chair spot je bio jako dobro odrađen. ***1/2

Ali, ono što mi se svidjelo više od meča je bio post match segment koji je bio stvarno odličan. Bilo je emocija, a trenutak kada je Wagner skinuo masku i rekao svoje pravo ime je bio najbolji od svega. Takođe, odlično je postavljen eventualni meč Psycho Clowna i Wagnerovog sina za budućnost.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

AAA

Post Postao/la Sherpa »

If you watch the match from TripleMania back, it doesn't make a ton of sense that Sexy Star would target Rosemary, considering Rosemary did her best to not piss anyone off, and stay out of the way of the shoot fighting that was going on. So, why did Sexy Star decide to try and injure her?

A theory I've heard pushed is that Sexy Star tried to take out Rosemary to ruin Taya Valkyrie's big PPV moment. Taya and Rosemary are set to compete against each other in a first blood match at Bound For Glory this year. No Rosemary=No big match for Taya. With the heat that Taya and Sexy Star have with each other, I think it makes sense.

So, was Rosemary just in the wrong place at the wrong time when Sexy Star was pissed off, or was this even more deliberate sabotage than previously thought?
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

AAA

Post Postao/la Rio146 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Taya and Rosemary are set to compete against each other in a first blood match at Bound For Glory this year. No Rosemary=No big match for Taya. With the heat that Taya and Sexy Star have with each other, I think it makes sense.
Lucha Underground, No Mas match!!!! :D
Yes Sir!
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

AAA

Post Postao/la AlenB »

Road Dogg je na Twitteru kazao kako će se pobrinuti da Sexy Star nikada ne dođe u WWE ako ikada bude bilo kakve hajke i mogućnosti za to

sad ju onako svi mrze, mislim da se može pozdravit sa stabilnom karijerom ili će joj u najmanju ruku trebati dosta dugo vremena da se izvuče iz ovoga sranja
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

AAA

Post Postao/la Sherpa »

Pa meni se čini da se trudi dobiti otkaz kako bi se pred kraj posvetila boksu. O tome se već naveliko govorilo, a imala je nedavno i prvi meč.
slika
Avatar
FilipS
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1769
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:02
7
Status: Offline

AAA

Post Postao/la FilipS »

Zasto Wagnera vise nema u Luchi?
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

AAA

Post Postao/la Rio146 »

Pošto ste rekli da Triplemania nije bila show koji se mora pogledat, pogledao sam samo dva meča. Main event između Psycho Clown-a i Dr. Wagner Jr.-a, i ženski meč koji je podigao dosta prašine.

Sexy Star vs Ayako Hamada vs Lady Shani vs Rosemary
Iskreno, jedan od najlošijih ženskih mečeva koje sam vidio. Sexy Star je pola meča bila van ringa, dok su se preostale tri međusobno tukle u ringu. Prvo su Rosemary i Hamada zajedno tukle Lady Shani. Trebalo im je tri minute, da ubace kantu za smeće u ring, stave kantu na Lady Shani, i onda naprave Dropkick. I onda Sexy Star napravi Armbar na Rosemary, i ona tapka. Iako mi je jedna od najboljih Luchadora trenutno, ovo joj definitivno nije trebalo. Kako će dalje ići njena karijera, ne znam, ali odsad će svi s njom raditi, s puno opreza.

Dr. Wagner Jr. vs Psycho Clown
Dosta spor meč. Ipak sam za ME jednoga od najvećih show-ova na svjetu, očekivao malo više, ali nisam razočaran. Bilo je tu dobrih poteza, kao naprimjer onaj chair shot Dr. Wagner Jr.-a, i trganje maski s obe strane. Sve u svemu nije loše, ali moglo je i trebalo je biti bolje. Post meč promo je bio izvanredan. Svidjelo mi se to kako je sin od Dr. Wagner Jr.-a, povukao za očevu masku, kada ju je Psycho Clown preuzimao. Mogao bi i tu biti neki meč. Dr. Wagner Jr.-a uopće nisam zamišljao takvoga. :D
Yes Sir!
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10275
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

AAA

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Sexy Star issues new statement on Triplemania XXV controversy
Sexy Star recently gave her first comments regarding the controversy surrounding her Reina de Reins title match at Triplemania XXV involving GFW Knockout Rosemary. In those initial statements, Sexy Star noted that she would wanted “to remain silent and when the time is right touch on the subject.”

Since then, Sexy Star has shared a written letter on social media regarding her side of what transpired at Triplamania XXV. In the lengthy letter, Sexy Star details the events that transpired on that night and has said that she did not intentionally hurt Rosemary (although she never mentions her name directly in the letter) adding that Rosemary did not even appear to be injured in the moments after the match.

You can read Sexy Star’s translated letter (courtesy of Fightful.com) below:
http://www.diva-dirt.com/138780/sexy-st ... ntroversy/

-------------------------

you only sorry cuz you got backlash.

slika
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6874
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

AAA

Post Postao/la crocop97 »

Mijenja drugu priču svakog dana, treba je suspendirati do daljnjega da se smiri malo
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

AAA

Post Postao/la Sherpa »

crocop97 je napisao/la:QR_BBPOST Mijenja drugu priču svakog dana, treba je suspendirati do daljnjega da se smiri malo
Čini mi se kako to nije ništa čudno za AAA
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6874
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

AAA

Post Postao/la crocop97 »

Jest da su jebeno neprofesionalni u svakom pogledu, ali nije baš da njihovi ljudi često namjerno ozljeđuju druge workere. Zadnje čega se sjećam jest da je Daga slučajno polupao lubanju Australian Suicide-u , od tada nikakvih ozbiljnijih povreda nije bilo

Ali ne bi me iznenadilo da Vampiro slučaj sa Sexy izgladi s Jarrettom i da naprave work od toga
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

AAA

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

AAA

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Al zadnjih nekoliko Triplemania nisu teži meme? Ne pratim AAA pa znam samo po ono malo šta sam pročita.
slika
Odgovori