Lucha Underground

Dario Cueto i njegov hram

Dario Cueto i njegovo podzemlje
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Lucha Underground

Post Postao/la Melloo »

Gdje mogu gledas sezonu 2 online ?
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Lucha Underground

Post Postao/la ejdzejp1 »

@Melloo https://putlocker1.fit/show/lucha-underground/
imaš ovdje sve što je snimljeno do sada od Luche
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Lucha Underground

Post Postao/la Melloo »

ejdzejp1 je napisao/la:@Melloo https://putlocker1.fit/show/lucha-underground/
imaš ovdje sve što je snimljeno do sada od Luche
hvala mnogo :D
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Lucha Underground

Post Postao/la ejdzejp1 »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST hvala mnogo
nema na čemu :D

inače kako ti se svidjela Ultima Lucha?
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Lucha Underground

Post Postao/la Melloo »

ejdzejp1 je napisao/la:
Melloo je napisao/la:QR_BBPOST hvala mnogo
nema na čemu :D

inače kako ti se svidjela Ultima Lucha?
Pa eto solidno je bilo najvise mi se svidio mec Macka i Cagea
ocekivao sam mozda malo bolji mec Munda i Alberta :D
Sto se tice Petangona moglo se pretpostavit ko ce mu bit master i ne volim krv vidjet pa mi se tja mec nije svidio
Main Event nije lose onako
Avatar
Mortiis
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1617
Pridružen/a: 27 vel 2017, 17:41
7
Lokacija: ECW Arena,Philadelphia,PA
Status: Offline

Lucha Underground

Post Postao/la Mortiis »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST
ejdzejp1 je napisao/la:
Melloo je napisao/la:QR_BBPOST hvala mnogo
nema na čemu :D

inače kako ti se svidjela Ultima Lucha?
Pa eto solidno je bilo najvise mi se svidio mec Macka i Cagea
ocekivao sam mozda malo bolji mec Munda i Alberta :D
Sto se tice Petangona moglo se pretpostavit ko ce mu bit master i ne volim krv vidjet pa mi se tja mec nije svidio
Main Event nije lose onako
WTF :lol:
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Lucha Underground

Post Postao/la Rio146 »

Lucha Underground S3E27

Dobre stvari:
1. Dobar promo Prince Pume i Vampira.
2. Cage opijen moći, gubi na diskvalifikaciju. On bi mogao uskoro osvojiti neku titulu.
3. Dobar highflying meč Son of Havoc-a i Dante Fox-a. Sviđa mi se što je Son of Havoc-a prije meča napao Son of Maddness, i tako nastavio ovaj feud.
4. Fantastičan promo Benjamin Cooke-a. On je novi manager Worldwide Underground-u? Izgleda zanimljivo.
5. ME je bio izvrstan. Sviđa mi se što je PJ Black imao puno ofenzive, jer iskreno nisam ju očekivao.
6. Odličan promo Dario Cueta i PJ Black-a.

Loše stvari:
-

Lucha Underground S3E28

Dobre stvari:
1. Solidan meč El Texano Jr.-a i The Mack-a. Kraj mi se zapravo svidio, jer su nastavili ovu priču s Famous B-om i El Texano Jr.-om.
2. Dobar segment sa Son of Havoc-om i Son of Maddness-om. Sada smo napokon saznali malo više o ovoj priči.
3. Vrlo dobar meč Pentagon Dark-a i Drage. Kraj mi je bio najzanimljiviji, kada je Aero Star došao spasiti Dragu od The Sacriface-a, a onda mu Drago opet okrenuo leđa, i dao Pentagon Dark-u da Aero Star-u slomi ruku.
4. Catrina je stvarno čudo u promoima. Odličan promo nje i Pentagon Dark-a.
5. ME. Još jedan vrlo dobar meč. Opet PJ Black nije izgledao slabo. PJ Black je pogodio Styles Clash, ali je Rey Mysterio kickout-ao. PJ Black-u su pomogli ostali članovi Worldwide Underground-a, ali El Dragon Azteca je došao spasiti Rey Mysteria, i otjerao je Worldwide Underground. Još jedna pobjeda Rey Mysteria pred veliki meč protiv Johnny Munda.
6. Post meč promo Rey Mysteria je bio dobar, kada je prozvao Johnny Munda.

Loše stvari:
1. Onaj promo s The Rabbit Tribe mi je bio bezveze. Mascarita Sagrada im je donio poklon, u obliku zečijeg šape.

Lucha Underground S3E29

Dobre stvari:
1. Solidan promo Dario Cueta i Matanze.
2. Solidan meč Pindar-a i Fenix-a. Očekivao sam da će se Marty Martinez umiješat, ali dobro je da nije.
3. Vrlo dobar promo Dario Cueta s Worldwide Underground-om.
4. Odličan meč Dante-a i Prince Pume. Dante svaki meč napravi na visokom nivou. Odličan borac. Post meč attack, Killshot-a.
5. Promo Vasquez i Reyes-a, je bio dobar. Jedva čekam da vidim, kako će Reyes uzeti željeznu rukavicu Cage-u.
6. ME malo slabiji od prošloga meča, ali dovoljno dobar. Bilo je dobrih poteza. Očekivano pobjedio Johnny Mundo.
7. Post meč attack Worldwide Underground-a, na El Dragon Aztecu i Rey Mysteria. Jako mi se svidilo, kada je Johnny Mundo udario Rey Mysterio-vog sina s titulom. Ovaj feud je postao još osobniji, i tek sada sam stvarno zainteresiran za ovaj meč.
8. Zadnji segment epizode, kada je Fenix otpratio Mellisu Santos do auta, a Marty Martinez ih gledao iz daljine.

Loše stvari:
-
Yes Sir!
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Lucha Underground

Post Postao/la ejdzejp1 »

stigao sam do epizode 30, ali mi se ne da pisati nešto previše pa ću samo ostaviti ocjene mečeva i prokomentarisati pojedine. Uglavnom sam zadovoljan kvalitetom mečeva u kupu i smjerovima kojima idu priče, pogotovo Mundo/Rey. Bilo je i dosta vrlo dobrih i odličnih segmenata.

E23:
Cage vs Massaro - *1/2
Saltador vs The Moth - **1/2
Pindar vs Mascarita - **
Fenix vs Mariposa - **3/4

E24:
Muertes vs Veneno - NR
Vibora vs London - **1/2
Taya vs Ryan - **
Killshot vs Crane - ***3/4 (dao bih 4 da je kraj bio čist, ali inače predobra akcija sa dosta spotova, uživao sam)

E25:
PJ vs Sexy - **
Havoc vs Madness - ***
Puma vs Mandel - NR
Azteca vs Fox - ***1/4

E26:
Taya vs Crane - ***
Muertes vs London - ***1/4
The Moth vs Fenix - ***1/4

E27:
Cage vs Pindar - NR (dobar način za izbaciti Cagea iz turnira, a nastavlja se i priča sa rukavicom)
Havoc vs Fox - ***1/2 (jako dobar meč, Havoc je bio sjajan underdog)
Puma vs PJ - **** (za mene odličan meč, obojica su sjajno odradili posao, svidjelo mi se što nije bilo uplitanja)

E28:
Texano vs Mack - **1/4
Pentagon vs Drago - ***1/2 (odličan sprint, baš ono što sam i želio)
PJ vs Mysterio - **3/4

E29:
Fenix vs Pindar - **1/2
Puma vs Fox - **** (odličan meč, meni najbolji na turniru do sada)
Mundo vs Azteca - ***1/4 (dobar meč, ali post match angle je bio izvanredan)
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Lucha Underground

Post Postao/la Sake »

hoće ko uživo gledati Ultima Luchu?
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Lucha Underground

Post Postao/la Sake »

Prezabavan meč policajaca. Markoutao sam na spot sa kafom. :lol:
Mislim da će se Pumini misteriozni partneri boriti protiv Reptile Tribea na Ultima Luchi. Vjerovatno Mack, Sexy i još neko.
Koliko znam, Pentagon nije trenutno announcan za ikakav meč na Ultima Luchi. Moja teorija je:
- Pentagon osvaja medaljon i ulazi u 7-way match.
- Pentagon osvaja Gift Of The Gods na jednoj od prve 3 noći Ultima Luche.
- Završni segment Ultima Luche Day 3. Pentagon ulazi u Dariov segment i kaže mu da ulaže Gift Of The Gods za sljedeću sedmicu.
- Pentagon osvaja titulu i Lucha Underground is over.
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Lucha Underground

Post Postao/la ejdzejp1 »

Cueto Cup:

Jeremiah Crane vs. Mil Muertes
Odličan pre-match angle i jako dobar meč. Jako zabavna akcija, dobro korištenje oružja i pravi čovjek je pobijedio. Po svemu sudeći ovo je bio kraj njihovog feuda.
***1/2

Pentagon Dark vs. Texano - **3/4

Prince Puma vs. Fenix
Jako, jako dobar meč sa odličnom akcijom. Dosta highflyinga i sjajna energija, te mislim da im je falila koja minuta i čist kraj da mi meč bude odličan. Bilo je puno lijepih poteza od obojice, a bilo je i intenzivnih izmjena udaraca. Pobjednik je bio očekivan barem za mene. ***3/4

Mil Muertes vs. Pentagon Dark
Drugi polufinalni meč je takođe bio jako dobar, iako po meni malo slabiji od prvog. Pre-match angle sa Cageom je bio vrlo dobar i zaštitio je Muertesa u porazu ovdje. Jako zabavna akcija sa dosta big man poteza i stiff kickova. Zadovoljan sam. ***1/2

Pentagon Dark vs. Prince Puma
Ne sjećam se kada sam gledao bolji meč koji je trajao manje od deset minuta. Sjajan sprint, obojica su bili odlični i meč je bio sjajno izgrađen do kraja. Luda akcija sa dosta highflyinga, stiff udarcima, šamarima i kickovima, te nekim odličnim spotovima. Publika je odličnom atmosferom takođe pridodala kvaliteti meča. Navijao sam za Pentagona da pobijedi, najover je lik na rosteru (najbolji pokazatelj jeste to da je publika čak izbooala Pumu poslije meča), a takođe mi je i trenutno omiljeni u Luchi i mislim da je vrijeme da osvoji titulu, ali neću se buniti ni zbog Pumine pobjede jer njegova pobjeda itekako ima smisla, pogotovo zbog alijanse sa Vampirom. Njegov meč sa Mundom bi mogao biti odličan ako se riješe Worldwide Undergrounda. Što se Pentagona tiče, mislim da bi trebao ići u 7-way na Ultima Luchi i osvojiti Gift of the Gods titulu. ****

Jako sam zadovoljan ovim turnirom, čini mi se da sam za tri meča dao 4*+, bilo je malo more jako dobrih mečeva i pobjednik je dobar.

Rey Mysterio Jr. vs. Johnny Mundo - Lucha Underground titula
Ovaj meč je imao izvanrednu priču iza sebe, ali kvaliteta samog meča mi i nije bila baš tako dobra. Svejedno, meč je bio vrlo dobar, sa zabavnom akcijom i odličnim heel workom Munda i baš kada sam očekivao neki jači kraj desio se ref bump i overbooking sa Dominicom i Cuetom. Mislim, nije da to nema smisla, štaviše to je bilo jako dobro odrađeno u smislu priče, ali moje mišljenje da je to oduzelo od kvalitete samog meča. ***3/4

Što se tiče ostalih stvari na ove tri epizode, imali smo meč Sexy i Venena koji je bio više angle nego meč i dobro je poslužio kao nastavak Joey/Castro priče. Rabbit tribe/WU meč je bio ok. Bilo je dosta vrlo dobrih i odličnih vignettea, kao Catrina/Vasquez (markout moment), Catrina/Cage, Cage/Muertes ili Mundo/Cueto. Ali najbolji od svega je bio in-ring segment Munda i Reya, koji je bio izvanredan. Build za Ultima Luchu je za sada i više nego dobar, sve priče su prilično zanimljive za pratiti.
slika
Avatar
FilipS
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1769
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:02
7
Status: Offline

Lucha Underground

Post Postao/la FilipS »

Puma stavio karijeru na liniju. Huhuuh, jedva čekam Ultimu Luchu
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Lucha Underground

Post Postao/la Rio146 »

Lucha Underground S3E30

Dobre stvari:
1. Iznenađujuće dobar ali kratak meč Worldwide Underground-a i Rabbit Tribe-a. Očekivao sam pobjedu Worldwide Underground-a, tako da je ovo dobro ispalo.
2. Fantastičan meč Mil Muertes-a i Jeremiah-a. Jako mi se svidjelo kada je Jeremiah proletio kroz vrata. Nakon što je Jeremiah izgubio, Catrina je umjesto Lick of Death-a, poljubila Jeremiah-a, što se pak nije svidjelo Mil Muertes-u. Jako dobra priča.
3. Dobar promo agenta Winter-a i Dario Cueta. Zanimljivo je da Dario Cueto nije znao da je Delgado ubijen.
4. Solidan meč Pentagon Dark-a i El Texano Jr.-a. Famous B i Brenda su pokušali pomoći El Texano Jr.-u, ali su slučajno pomogli Pentagon Dark-u. Nakon meča je Pentagon slomio ruke Famous B-a i Brende. Jel ima Famous B, još šanse kod El Texano Jr.-a?
5. Jedan od najboljih promo-a u ovoj sezoni. Vasquez je zvala Catrinu u svoj ured. Vasquez treba pomoć od Catrine. Ona želi da joj Catrina pomogne da dobije željeznu rukavicu od Cage-a, a za uzvrat će joj dati svoju polovicu medaljona. Na kraju Catrina kaže: "Čini se da imamo dogovor, majko". WHAT??? Ovo je bio predobar promo!

Loše stvari:
1. Iako je bio dobar promo Benjamina Cooke-a, ne sviđa mi se to što Johnny Mundo odlučuje o članstvu u Worldwide Underground-u. To je ipak grupa prijatelja, u kojoj su manje više svi zaslužni što Worldwide Underground postoji, a ne samo Johnny Mundo.

Lucha Underground S3E31

Dobre stvari:
1. Dobar promo Catrine i Cage-a. Mil Muertes vs Cage? Jedva čekam ovaj feud.
2. Solidan promo Joey Ryan-a i Dario Cueta. Sljedeći tjedan još jedan Mask vs Mask meč. Veneno vs Sexy Star.
3. Odličan meč Prince Pume i Fenix-a. Fenix je ipak izgubio meč, ali je spasio Melissu. Ajmo na Ultima Luchi Mixed Tag Team meč.
4. Dobar segment Catrine, Mil Muertes-a i Cage-a. Cage napada Mil Muertes-a, a Catrina koristeći kamen vraća Mil Muertes-u snagu. Odlično.
5. Dobar meč Pentagon Dark-a i Mil Muertes-a. Totalno ne očekivano da će Pentagon Dark udariti Catrinu. Pentagon Dark ulazi u finale. Finale je između dva Vampirova učenika. Finale će biti brutalno dobro.
6. Face to Face segment je bio savršen. Počelo je kao trash talk Johnny Munda, ali onda je Rey Mysterio započeo brawl. Onda su došli Worldwide Underground članovi, a onda praktično cijeli roster. Dario sve to promatra sa smješkom na licu.

Loše stvari:
-

Lucha Underground S3E32

Dobre stvari:
1. Solidan promo Dario Cueta, Johnny Munda i Benjamina Cooke-a.
2. Jako dobar, ali ne i odličan meč Prince Pume i Pentagon Dark-a. Očekivao sam pobjedu Pentagon Dark-a, ali i Prince Puma je dobar izbor za pobjednika kupa.
3. ME je iskreno bio samo razočarenje, ali sve dok nisu onesposobili sudca. Onda je Johnny Mundo napravio Low Blow, uzeo titulu, onda ga Dominic pokušao spriječiti, pa Rey Mysterio je napravio 619, pa zatim ulazi Dario Cueto i udara Rey-a, onda Rey radi 619 na Dario Cuetu, a onda Johnny Mundo udara Rey-a titulom, radi End of the World, i brani titulu. Taj dio je bio izvrstan.

Loše stvari:
1. Prvi meč večeras, Mask vs Mask se praktički nije ni dogodio. Ryan je došao i skinuo Venenu masku, i nakon toga je izbio brawl. Znači skoro sigurno će biti njihov meč na Ultima Luchi Tres.
Yes Sir!
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13772
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Lucha Underground

Post Postao/la AleksaVP »

Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Lucha Underground

Post Postao/la Rio146 »

Lucha Underground S3E33

Dobre stvari:
1. Dobar promo Dario Cueta. Rekao je Matanzi da uništi Rey Mysteria za onaj 619.
2. Meč Son of Maddnes-a i Mascarita Sagrade nije bio nešto posebno, ali je nastavio priču Son of Maddnes-a i Son of Havoc-a.
3. Solidan meč Marty Martinez-a i Argenis-a. Post meč segment je bio odličan. Ultima Lucha Tres: Hair vs Mask meč!
4. Solidan meč Sexy Star i Joey Ryan-a. Joey Ryan pobjeđuje nakon Tayine distrakcije. Nakon meča Cortez napada Joey Ryan-a. Možda Sexy Star vs Taya i Joey Ryan vs Cortez Castro na Ultima Luchi Tres?
5. Dobar promo Cortez Castra i Dario Cueta. Idući tjedan Castro vs Ryan u Street Fight-u.
6. ME je bio dobar. Bilo je par lijepih spotova, ali kraj je bio odličan. Son of Havoc ima četvrti Aztec medaljon.

Loše stvari:
-

Lucha Underground S3E34

Dobre stvari:
1. Solidan meč Drage i The Mack-a. Ova priča s Reptile Tribe-om mi se malo odužila, ali jedva čekam vidjet rasplet priče.
2. Odličan promo Dario Cueta. Lijepo je najavio stotu epizodu Luche Underground. Biti će dobrih mečeva.
3. Fantastičan Street Fight meč Cortez Castra i Joey Ryan-a. Bilo je nekoliko odličnih spotova. Cortez Castro uzima Aztec medaljon.
4. Dobar ME. The Rabbit Tribe su pružili dobar otpor, ali Matanza je ipak morao popraviti momentum za slijedeći meč protiv Rey Mysteria.
5. Odličan promo Prince Pume, Johnny Munda i Dario Cueta. ME Ultima Luche Tres će biti Title vs Career meč.

Loše stvari:
-
Yes Sir!
slika
Odgovori