AEW Dynamite

Tjedni show na TBS-u

All Elite Wrestling
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
7
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la SwitchBlade »

Netko (khm NDA2J khm) bi se trebao ugledati na Britt i naučiti da odsutnost čini da srce raste.
slika
Hangman
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
2

Post Postao/la Hangman »

Prvi njihov mec na Winter is Coming epizodi, tokom Hangmanovog world reigna i onda uzvrat na debiju Dynamite za TBS televiziju su mi bas urezani u sjecanju. Jako dobre stvari.

Zanima me progresija prica Britt-Mone i MJF-Will, to moraju dobro odraditi, ako zele da im ljudi s interesom ocekuju sljedece epizode programa.

Recimo za ovo me bas boli ona stvar. Random ass mec, koji cu vjerovatno i skipati kad bude gledao epizodu.

slika
ante
Rank 11
Rank 11
7
O meni: Spiritualni lider JAS-a

Post Postao/la ante »

Bezvezan meč, radije ću pogledati neki squash koji će služiti priči nego ovakvo nešto, još će Ishiija dovesti, ne znam jel lik ima ijednu pobjedu u AEW
slika
Markovic619
Rank 13
Rank 13
5

Post Postao/la Markovic619 »

Da je bar neki #1 contender meč, imalo bi smisla.

A ovako je bezveze.
Elite
Rank 9
Rank 9
2

Post Postao/la Elite »

Znači kakav Dajnamajt! Najbolji u proteklih par meseci sigurno. :clap: :clap: :clap:

Šokiran sam Brajanovom pobedom. Bio sam siguran da Hengmen ide na Svorva. Mada mislim da nije sve gotovo i da ćemo imati tripl tret na Al In. Evo sada je Hengmen potvrdio učešće u B&G. Moguće da će ga Ilit ubaciti nekako u meč za titulu.

Vratio se Darbi. :D
Verovatno će biti u AEW timu u B&G.

Đeriko psiho samo takav. Kako zgnječio Samou :lol:

Iduće sedmice Vil protiv Emđejefa. Malo prerano :think:
Očekujem da se meč završi bez pobednika i da Emđejef kasnije košta Vila titule protiv Paka i tu dobijemo njihov meč na Al In.

Kraj... Čitavo vreme sam očekivao, zapravo bio sam 100% siguran da će Toni nakon meča turnati protiv Maraje, kad međutim :shock: :shock: :shock:

Hangman je ipak bio u pravu. Maraja je turnala i to kako brutalno! Ja i dalje ne verujem šta sam video upravo. :shock:

Sada mogu sa ponosom konstantovati da sam ja bio u pravu u raspravi koja se vodila ovde pre par dana i da je Toni - Maraja priča bez ikakve sumnje nešto najbolje trenutno u AEW. :dance:
slika
Maki
Rank 13
Rank 13
5

Post Postao/la Maki »

Skuhale su Toni i Mariah ovaj turn. Fenomenalno odrađeno. Šteta što smo morali trpiti niz budalaština do ovog trenutka.
AleksaVP
Administrator
Administrator
7
Kontakt:

Post Postao/la AleksaVP »

crocop97
Rank 11
Rank 11
7

Post Postao/la crocop97 »

Bruv i MJF su trebali čekat All In za prvi meč
slika
AleksaVP
Administrator
Administrator
7
Kontakt:

Post Postao/la AleksaVP »

Markovic619 je napisao/la: 07 srp 2024, 16:59 Da je bar neki #1 contender meč, imalo bi smisla.

A ovako je bezveze.
It is..

crocop97
Rank 11
Rank 11
7

Meh, MJF i Will mogu imat jebitačan feud, a ovo je banger za jednokratnu uporabu
slika
crocop97
Rank 11
Rank 11
7

I da, ako za All In MJF-a stave protiv jebenog Garcie onda stvarno uopće ne kužim Tonyev booking
slika
Sherpa
Administrator
Administrator
7
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:

Post Postao/la Sherpa »

turn je super odrađen
slika
Elite
Rank 9
Rank 9
2

Post Postao/la Elite »

Nemojte odmah biti pesimistični. Ja mislim da je sve ovo uvertira za Emđejefov i Vilov puno brutalniji meč na Al In.
slika
Hangman
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
2

Post Postao/la Hangman »

Niko nije upozorio Toni... da... pazi...na...štiklu... Brutalan turn, rekao sam prije da se mora ovako odviti. Mnogo znaci za Mariah, bila bi stvarno steta da nisu ispričali priču do kraja.

Ono sto je cool, TK je dao hint kako ce se sve odviti na samom potpisu Mariah za AEW. Ovaj lik je to provalio odmah:

slika

Mariah trrba dobiti, depresivni timless Toni gimmick ce biti must see. Ima i opcija da nakon sto osvoji Jamie izadje i ima face off sa Mariah, mada bi je mozda radije ubacio u Mone-Britt angle, da ne bacas sjenu na May osvajanje.

Odlican storytelling u Bryan-Hangman mecu, ova dvojica imaju nevjerovatnu hemiju kad god su u ringu. Ocekivao sam da ce JJ imati znacajnu ulogu, ali jako dozirano i s ukusom su to odradili. Očito je u prici bio kivan na Hangmana sto mu je oduzeo šansu da osvoji Owen cup, koji mu je toliko znacio, jer je bio jako dobar prijatelj sa Owenom (to su bas apostrofirali u promoima prije JJ-Hangman meca).

Vidjele su se trzavice i na karaju je JJ jako suptilno kostao Hangmana meca (blaga distrakcija, nesto sporije brojanje za Hangmana, u jednom trenutku je Bryan bio out, a ovaj nije odmah naznacio da je kraj vec mu dao sansu da se oporavi, nesto brze brojanje za Bryana). Preporuka da se pogleda mec (FITE TV verzija bez reklama), jako smisleno koncipirano.

Poraz nije ostetio Hangmana, cak sta vise, daje prostora za dodatnu frustraciju i pravljenju jos otkacenijeg karaktera (iako je i sad prilicno otkacen, ono pljuvanje JJ prije nego je i i izasao hahah). Dokaz da TKovi podanici citaju forum (samo sam sjebo za Swerve :lol:)
Hangman je napisao/la: 04 srp 2024, 14:37 Polufinale Hangman vs White na Collisionu, tako da ce me "natjerati" da pogledam i to. Vidim scenario gdje Hangman gubio od Bryana u finalu, nakon distrakcije od Swerve i onds totalno gubi svoje sranje. Prudruzice se Eliti za B&G samo iz tog razloga sto ce imati Swervea naspram sebe.

Ovo mi je dalo ideju da ce mozda ici sa Okada vs Hangman na All In.

BREAK THE WALLS DOOOOOOWN! BREAK DOWN THE WALLLLLLS! :lol: :lol: :lol: Rahmetli Samoa Joe :? Ne znam za ostale, al Jericho je opet zabavan.

Kakva kucka, reci ovaj line na teritoriji Kanade hahahaha, bas se vidi koliko joj je ugodnije u heel ulozi.

Darbs gimmick je ukaze se samo kad treba neko ko ce se pridružiti marisanju Elite :lol: Kako se i ocekivalo team AEW je nakvjerovatnije Swerve, Dabrs, Briscoe & the Acclaimed.

Zaboravio sam napomenut da se Kris umjesala u mecu EWllow-Mariah i da ce ona vjerovatno imati zavrsni mec feuda na All Inu.

Ovo mi djeluje kao takva namjestaljla, mislim da Max nece odraditi mec ili se nece pojaviti ili ce ga brutalno napasti sa nekim svojim novim backupom.

Swerve izazvao big Kazua na mec, bas jak card za 250 epizodu.

Epizoda bas jaka sa strane prica, cak po dvije su se prepletale u nekim segmentima. Ova zadnja dva Dynamite su bili izuzetno zanimljivi, samo da nastave sa ovim story heavy epizodama.
slika
Sherpa
Administrator
Administrator
7
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:

Post Postao/la Sherpa »

Samoa je off jer ide snimati drugu sezonu twisted metala

inače, mislim da toni mora ući na wembly sva u crnom, kao da ide na sprovod (za mariah, ne za sebe naravno). I da to treba odraziti u meču
slika
Odgovori