NXT

Rasprava o TV epizodama NXT-a

Razvojni program 2.0
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
6
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: NXT

Post Postao/la KOMANIA »

Sherpa je napisao/la: 10 srp 2024, 20:03 ja nisam fan nxta jer mislim da njihov način proizvodnje talenta nije dobar, da se sve svodi na naučiti meč napamet. da malo tko od njih može odraditi meč u ringu di se svi potezi zovu u njemu. Ne kažem da je to jedini način na koji treba učiti, ali ne znati to je po meni dosta velika mana. Zato se mnogo nxt mečevi raspadnu kada netko nešto kardinalno zezne jer nemaju pojma što dalje.
Mogo bi da pogledaš jedan NXT događaj, naravno ovako nešto, ne sedmičnu epizodu, i da vidiš koliko su se ponovo popravili, ovaj Heatwave je bio odličan show s wrestling strane.
slika
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
6

Post Postao/la KOMANIA »

crocop97 je napisao/la: 10 srp 2024, 17:42
Mogo bi da pogledaš čitav Heatwave, ok meni tag team meč najbolji, ali svaki meč je bio dosta dobar.
slika
Hangman
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
2

Post Postao/la Hangman »

Joe Hendry na NXT TVu = dobre brojke.

Nekako ne vidim kako ce iz ove suradnje TNA kapitalizirati, cini mi se da ce im uzeti Hendrya i Grace.
slika
crocop97
Rank 11
Rank 11
7

Post Postao/la crocop97 »

Uzet će ih svakako, Grace ove godine uopće nema šta radit jer nema dobrih izazivača, divizija baš stoji loše i postigla je sve šta se da postić. A Hendry bi isto kad tad otišao, TNA je već godinama kompanija u koju dođeš da osvježiš gimmick kad te otpusti WWE ili AEW, malo si podigneš vrijednost i usput kompaniju, ali na kraju ipak odeš nazad u veću.

A dobit će to da se o njima govori kad ih već wrestling mediji ignoriraju i predstavit će se široj publici, naravno da će ljudi koji postanu popularni otić, ali preko njih na odlasku trebaju izgradit druge koji ostaju.
slika
Hangman
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
2

Post Postao/la Hangman »

Koliko su se popravile brojke otkad traje ovo sa NXTem? Znam da je prije nego ce poceti bila bas losa situacija sa PPV, nesto tipa da je samo cca 500 ljudi kupilo PPV (streaming).
slika
crocop97
Rank 11
Rank 11
7

Malo se popravilo, ali ne može se ni popravit značajno jer je AXS premal i još su ih prestali prenosit neki veći provideri, a TNA i s tim malim brojkama ima daleko veće brojke nego bilo šta drugo na tom kanalu, prosjek ostalih emisija je nekih 30 tisuća.

Ali skočile su prodaje ulaznica i raste pretplata na TNA plus servis
slika
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
7
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Hangman je napisao/la: 11 srp 2024, 21:07 Joe Hendry na NXT TVu = dobre brojke.

Nekako ne vidim kako ce iz ove suradnje TNA kapitalizirati, cini mi se da ce im uzeti Hendrya i Grace.
NJPW i AEW teas

------

Ja želim da Gisele Shaw ima meč protiv Arianne Grace na NXT-u. Make it happen HBK!!
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
crocop97
Rank 11
Rank 11
7

Isto tako ni AEW nije kriv što se New Japan nije znao organizirat i izgradit nove ljude, a to vrijedi i za skoro cijelu japansku scenu
slika
Sherpa
Administrator
Administrator
7
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:

Post Postao/la Sherpa »

crocop97 je napisao/la: 11 srp 2024, 21:21 Ali skočile su prodaje ulaznica i raste pretplata na TNA plus servis
To je puno važnije. jer rejtinzi kao sistem su sve lošija metrika, pogotovo uz društvene mreže
slika
crocop97
Rank 11
Rank 11
7

Heatwave 2024

Femi vs Lee ***3/4
Jordan vs Ruca ***3/4
Tag title meč ***1/2
Perez vs Vice ***1/2
NXT title Fatal 4 Way ***1/2

Dosta dobar show, ali očekivao sam puno više prema komentarima.

Tag title meč je djelovao predugo jer su ga razvukli hrpom nearfall spotova, nekome je to super, meni je samo razvodnilo meč u kojem je bilo jako dobrih trenutaka i trebalo je bit više drame umjesto spotova s velikim potezima.

Jordan i Lola su imale meč večeri sve do kraja gdje su ga zasrale. Jordan si je ladno pokopala finišer, kojom logikom ideš radit još triput isti potez (koji već nije donio kraj nakon što je izveden na komentarskom stolu), trebala je dobit polugom kad je već cijeli meč građen oko Loline ruke. Htjeli su da Lola izgleda što jače u porazu, ali moglo se to puno pametnije odradit.

A Fatal 4 Way je bio jako zabavan, nekoliko spotova je baš bilo sjajno izvedeno. Ali ovo je bio još jedan meč gdje je sudac u startu pokopan ko autoritet. Spears bez ikakvih problema uzme stolicu i mlati ljude dok sudac gleda ko mulac, ok nema diskvalifikacije, ali to ne znači da trebaš pustit da radi ko šta hoće.
slika
Elite
Rank 9
Rank 9
2

Post Postao/la Elite »

Pa ako nema diskvalifikacije onda svakako da svako ima pravo da rade šta žele u ringu. To je definicija NO DQ mečeva. :D
slika
crocop97
Rank 11
Rank 11
7

Ne, meč nije hardcore meč nego zbog tog što imaš 4 sudionika ne možeš proglasit pobjednika jer drugi vara. Zato je sudac tu da se provode pravila sportskog natjecanja i da ne dođe do kaosa

Oću reć, sudac mu je trebao probat oduzet stolicu
slika
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
6

Post Postao/la KOMANIA »

crocop97 je napisao/la: 11 srp 2024, 22:14
Jordan i Lola su imale meč večeri sve do kraja gdje su ga zasrale. Jordan si je ladno pokopala finišer, kojom logikom ideš radit još triput isti potez (koji već nije donio kraj nakon što je izveden na komentarskom stolu), trebala je dobit polugom kad je već cijeli meč građen oko Loline ruke. Htjeli su da Lola izgleda što jače u porazu, ali moglo se to puno pametnije odradit.
U teško da je taj meč bio meč večeri, jako teško jer se zapravo nije ni dogodio... :lol:

Kelani Jordan je NA šampionka i imala je meč sa Sol Rucom, a ti sve vreme pričaš o Roxanne Perez-Lola Vice meču za NXT women’s titulu.
Tu sam baš pomislio na tebe kad sam gledao meč, rekoh ovo Crocop da vidi infarkt bi dobio... :mrgreen:
I meni je zasmetalo baš što je finisher previše spaman.

A ovo za No DQ je Ilit u pravu, i nije da ih je nešto izubijao sad stolicom, iskoristio je pravila, tebi mogu pravila da se ne sviđaju ali ovo je sasvim ok.
slika
crocop97
Rank 11
Rank 11
7

Oće to kad im pomiješaš imena jer ne pratiš redovno :lol:

A to za stolicu uopće nije unutar pravila jer nema smisla, šta onda sprječava nekog da odmah ne dođe s oružjem i izudara sve? Isto bi bilo da je bilo uplitanja, sudac bi tu osobu ili osobe trebao izbacit, a ne gledat kako rade cirkus.
slika
Elite
Rank 9
Rank 9
2

Post Postao/la Elite »

Pa ako po pravilu nema diskvalifikacije za sudionika, onda ništa ne sprečava da ga potegne stolicom po glavi ukoliko pokuša da ga zaustavi, tako da je sudija tu pametan zapravo. :lol:
slika
Odgovori