AAA

Asistencia Asesoría y Administración

Puro i Lucha na jednom mjestu
Odgovori
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

AAA

Post Postao/la Sherpa »

@alenb nema problema, čim pogledam do kraja kažem

Evo i link
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6664
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

AAA

Post Postao/la crocop97 »

AlenB je napisao/la:QR_BBPOST Ajde kad pogledate samo mi preporučite koji su mečevi bili dobri, da ne gledam sve, pošto imam u planu odgledati AJPW show isto.
Je li se pojavio All Japanov show na torrentima? Imam velika očekivanja, a vjerujem da su se Kojima i Suwama luđački poklali.

Valjda ću pronaći snimak sa španjolskim komentatorima za ovo, tko je uopće bio u engleskom timu?
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

AAA

Post Postao/la AlenB »

crocop97 je napisao/la:QR_BBPOST Je li se pojavio All Japanov show na torrentima?
Nije se još pojavio, čekam i ja da ga krenem skidati.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

AAA

Post Postao/la Sherpa »

Možda bih preporučio zadnji meč, no nećeš puno propustiti ako ga ne odgledaš

dosta čudan show, nije me oduševio.

promi su bili dobro, post segmenti u zadnja dva meča. Nešto sam ulovio pošto kužim dio španjolskog, ostalo sam dopunio na bazi reakcija publike.
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6664
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

AAA

Post Postao/la crocop97 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Koja je fora sa svim tim klaunima u AAA?
Ako misliš na Psycho Circus, to je Psycho Clownom stable (mislim da su svi braća, ako se dobro sjećam)
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

AAA

Post Postao/la Rio146 »

Pošto jos moram pogledat finale svjetskog prvenstva, ovo cu vjerovatno idući vikend. Koliko je trajao show?
Yes Sir!
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

AAA

Post Postao/la Sherpa »

imas cca 3 sata stvari, premda je na twitteru 6 sati

ne vrijedi početi prije ženskog meča, al mislim da nema neke prevelike potrebe gledati show, main event jedino.
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

AAA

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Triplemania? more like Botchamania
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

AAA

Post Postao/la Melloo »

Sta je sexy star zas.rala to na.ahowu pa je prozivaju pp twitteru
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

AAA

Post Postao/la Sake »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Sta je sexy star zas.rala to na.ahowu pa je prozivaju pp twitteru
piše ti u temi, zar ne čitaš mišljenja drugih članova? :D
crocop97 je napisao/la:QR_BBPOST According to Pwinsider, GFW performer Rosemary was injured during the finishing sequence of the Reina de Reinas match at tonight’s AAA TripleMania event. The site reports that Sexy Star legitimately injured Rosemary’s arm, popping it out of place during her armbar submission. Rosemary is being checked out by doctors backstage, to determine the extent of the damage. The site also adds that the word backstage is that Lady Shani and Star were legitimately shooting on each other at one point. The scene backstage after was said to have been very tense.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

AAA

Post Postao/la AlenB »

Pogledao main event upravo. Meni se recimo više svidio post-match segment gdje su svi bili onako emocionalni, jedan čovjek je došao plakajući i zagrlio Wagnera prije nego je ovaj skinuo masku. Post-match je stvarno izvanredno odrađen, vidjelo se da tretiraju to kao big deal.

Što se tiče meča - moram prvo reći kako je ring jako visok i kako se netko poput Wagnera treba malo jače namučiti da se popne gore nego što bi to napravio u klasičnom ringu. Moram prohvaliti i near fallove u meču, naizgled zvuči da nemaju puno efekta i da nisu baš tako dobri, ali uvijek prikažu reakcije publike i to je bilo predivno kako oni reagiraju na svaki kickout, pogotovo na Wagnerov Michinoku Driver kojeg je mislim izveo dvaput zaredom u jednom trenutku. Sudčev slow count kod odbrojavanja pina je nešto isto što je zanimljivo i drugačije. Bilo je dobrih spotova, nekoliko skokova u publiku što mi se svidjelo. Mislim da je krv bila očekivana ovdje, dobro je odrađen taj spot sa stolicom. Malo mi je produkcija kaskala u određenim trenutcima, pogotovo kad su se tukli po publici. Bio je jedan Suplex tamo na stageu koji nismo mogli vidjeti jer se kamere nisu pomakle da to uhvate. No, hajde.

Bio je jako dobar meč uglavnom, no mene su više impresionirali te okolnosti, osjećaj velikog meča, to što je Wagnerov sin pratio oca cijelo vrijeme, čak i kad su se tukli po publici te post-matc segment.
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6664
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

AAA

Post Postao/la crocop97 »

Ima cijeli show na Twitchu, jebote zašto nisam to ranije vidio :rant:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

AAA

Post Postao/la Sherpa »

AlenB je napisao/la:QR_BBPOST što je Wagnerov sin pratio oca cijelo vrijeme
postavili su meč njegova sina i Clowna negdje za budućnosti, što je bilo prilično jasno.

post segment je bio genijalan, kada je skinuo masku i kazao onako razgovjetno svoje ime i prezime. perfektno

@crocop97 već sam linkao ranije :D kada ovako linkaš video koji postavi vodi direkt na twitch kanal, ne na video
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

AAA

Post Postao/la Melloo »

Pogledao sad TLC mec za titulu. Kakav je heel smao Johny Mundo i koliko ga mrze u Meksiku haha :lol:
@crocop97 sto je vampiro izasao poslije meca kakva prica tu ima ja nisam nista skontao spance ?
Sad cu main event pogledat
I jao koliko krvi mozda i previse za mene
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6664
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

AAA

Post Postao/la crocop97 »

Ne znam točno, nisam još pogledao show. Vjerojatno nastavak priče između Vampira i Taye/Munda. Počelo je kao backstage sukob između Taye i Vampira, on joj je uzeo titulu koju je kasnije dobila Sexy Star. Onda su shoot pretvorili u work, samo što za "kaznu" nisu stavili Tayu na show iako su našli nešto za skoro svakog potpisanog workera.

Nadam se samo da to ne vodi Mundo-Vampiro meču, jedino ako Vampiro nađe nekoga da ga predstavlja u feudu.
slika
Odgovori