Jinder Mahal

Modern day Maharaja

Zabaljači masa bio da je na nastupu deset ili deset tisuća ljudi
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Jinder Mahal

Post Postao/la AlenB »

Mahal on learning he would win the Six-Pack Challenge the day before: “It’s crazy how things can change like that and, like, I would always hear Vince [McMahon] say, ‘fans have a short memory span,’ so let’s see. It’s all about momentum and that one big win. I had heard the day before [the Six-Pack Challenge match]. Coincidentally, they’re like, ‘oh, you’re in a six-pack challenge match.’ I was like, ‘oh, who’s in it?’ I said, ‘like, Corbin?’ And they were like, ‘no, Corbin’s not in it.’ I was like, ‘really?’ They were like, ‘no, you’re working Randy [Orton] next.’ I was like, ‘what? Really?’ So I talked to Randy later and he was like, ‘yeah, yeah.’ But I was like, ‘things can change like they always do,’ so I was like, ‘we’ll see when we get there.'”

sad je sve jasno, on misli da smo mi kreteni....nitko od nas se ne sjeća Mahalovog 3MB dijela karijera.....yeah nitko :?
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9272
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Jinder Mahal

Post Postao/la emirates »

Mogao bih uloziti avatar u to da Maharaja nece titulu odnijeti dalje od SummerSlama. Mozda udje u SS kao prvak, ali nema teorije da to drzi do fuckin Rumblea.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58274
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Jinder Mahal

Post Postao/la Sherpa »

Znaci, ovakva je matematika.

WWE će imati svoju turneju u Indiji u 9. mjesecu.

Znači, ako mene pitate, uz ovo, su potpuno fulali napraviti momentum (opet). Puno bolja ideja bi bila graditi ga par mjeseci i onda mu dati titulu na Summerslamu, taman prije odlaska u Indiju. Ako gledaju da je on 'the guy' za Indiju, onda bi ovo bio puno bolji način, puno bolji momentum, isto tako bi došli tamo, vidjeli da li publika reagira na njega, ako da, ok, ako ne, samo mu skineš titulu ubrzo.
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5438
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Online

Jinder Mahal

Post Postao/la ante »

Bez obzira na turneju, mislim da ce Jinder biti tranzicijski prvak. Ne bih cak iskljucio mogucnost da ce izgubit od Ortona na MITB. Ne znam, ja jos uvijek mislim da ce AJ vs Orton biti za WWE titulu na Summerslamu.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Jinder Mahal

Post Postao/la Melloo »

Mogli su mu onda dat MITB pa da ga pred Indiju taman cashira i uzme titulu
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8781
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Jinder Mahal

Post Postao/la Wulf7X »

Ili na SD-u koji bi se snimao u Indiji hahah :D
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58274
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Jinder Mahal

Post Postao/la Sherpa »

zanimljiv podatak

Jinder Mahal is the first WWE world champion in over 7 years to have never been involved in a 4+ star match prior to winning the title.

Prije njega je to bij Sheamus, koji je dobio u drugom meču, a prije njega JBL još 2004. godine.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Jinder Mahal

Post Postao/la AlenB »

Ima li itko problema s Jinderovim glasom? Meni je poprilično čudan jer je tih i plah. I dok njegova izvedba ne zvuči tako loše, istovremeno kao da ulaže nula emocija u to zato što mu je glas nekako čudan i slab.
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Jinder Mahal

Post Postao/la Sake »

Nije on kriv, takav je kakav je, što samo potvrđuje njegove tvrdnje da ljudi danas ne poštuju raznolikost. :mrgreen:
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9272
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Jinder Mahal

Post Postao/la emirates »

AlenB je napisao/la:QR_BBPOST Ima li itko problema s Jinderovim glasom? Meni je poprilično čudan jer je tih i plah. I dok njegova izvedba ne zvuči tako loše, istovremeno kao da ulaže nula emocija u to zato što mu je glas nekako čudan i slab.
Monotono prica. Charlotte je imala slican problem na pocetku, pa je uspjela to popraviti. Jinderu slabo ide.
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Jinder Mahal

Post Postao/la Sake »

Ja i Jinder slavimo rođendan na isti dan. :lol: :dance:
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Jinder Mahal

Post Postao/la TheViper »

It is being reported that WWE no longer has plans to push Mahal as the top champion of the company. There could be a few reasons behind this. Smackdown has been suffering from low ratings since the Orton/Mahal feud began. It also looks like that WWE has done enough in the Indian market in these 3 months to make the company popular there. Many fans aren’t happy with Jinder’s push. The biggest reason maybe this one. For a few weeks, Smackdown hasn’t sold out all seats and pictures of alot of empty sections were revolving around the internet. Quite surprisingly, even the Battleground pay-per-view had many empty seats and wasn’t fully sold out.

There is speculation that Jinder Mahal is set to lose his title within 30 days. This is most likely going to happen at Summerslam or maybe, we might see a twist through Baron Corbin eventually cashing in his Money In The Bank Contract. If not, then it will most likely happen at Summerslam against his rumored opponent, John Cena who is rumored to win his 17th WWE Title at the biggest event of the summer.

Nadam se da je ovo tacno.
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Jinder Mahal

Post Postao/la ejdzejp1 »

neka Corbin cash-ina na jednom od narednih SDa i neka ga Cena izazove za titulu. To bi mi bilo 10 puta zanimljivije nego Jinder/Cena.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58274
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Jinder Mahal

Post Postao/la Sherpa »

Htjeli ljudi priznati ili ne, ovo je točan podatak.

slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9272
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Jinder Mahal

Post Postao/la emirates »

True, jer je WWE veca platforma, i idalje su najveca wrestling kompanija na svijetu. Ovo se isto moze reci za Slatera u odnosu na Okadu. Ali zato bi Jinderu approval rating bio oko 10-15% svih onih koji ga znaju
slika
Odgovori