Dynasty 2024

All Elite Wrestling
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7027
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Dynasty 2024

Post Postao/la crocop97 »

Sherpa je napisao/la: 24 tra 2024, 11:41
crocop97 je napisao/la: 24 tra 2024, 11:20 Ali cijela ta priča oko njega kao nekog ko ima najbolje mečeve ikad svaki tjedan je iritantna, isto i ta kultura dream bangera gdje nitko nema heata i mark publika koja navija za obojicu i jedino šta žele vidjet je hrpetina poteza je još gora jer potiče takve mečeve.
I to ti se neće promijeniti. Publika je takva kakva je. Nemreš više očekivati da heelu zovu policiju kao prije 40 godina. A kako je publika drugačija traže se druge stvari i moraš se prilagoditi njima.

Nije to samo do ospreaya, dovraga. romana su najviše zviždali dok je bio face, a kao tribal chiefa gotovo nimalo. Ako se publici netko sviđa podržavat će ga neovisno što je.

Na kraju dana, dobri mečevi se rade prvenstveno radi publike u zgradi, koja je platila kartu. Koja ipak za taj novac želi vidjeti nešto vrijedno spomena. Nekada je to meč, nekada je dobra kulminacija priče. No ovo prvo je lakše jer ti na show dođu lokalni ljudi kohi ne prate priču.
Romana su zviždali jer je bio loše bookiran face i kompanija ga je forsirala, a kao heel je bio jedan od rijetkih koji je postao zanimljiv i dobio priliku da nadogradi svoj rad. Počela ga je publika tretirat kao heela tek kad je dobio zanimljive faceove za feudove. Eto ni Dvejn sad nije prošao kao face, a da je Vince i dalje tu vjerojatno bi ga nastavio forsirat kao facea.

I ne razumijem zašto Bryana nisu uveli u ovaj meč kao heela, Ospreay je tu prirodni face i meč bi bio daleko zanimljiviji, nego su išli na obični banger.
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10826
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Re: Dynasty 2024

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Najbolji hrvač je i uvijek će biti subjektivno mišljenje. Tko je bolji izvođač; Bjork ili Taylor Swift? Ako će se pitati glazbene nerd-ove po glazbenih stranicama, reći će Bjork. A kad treba platit kartu za slušanje te takozvane "bolje" diskografije, jedna će napunit kazalište po pristupačnim cijenama, druga stadion po skupim cijenama
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58262
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Dynasty 2024

Post Postao/la Sherpa »

~MandyRose~ je napisao/la: 24 tra 2024, 12:02 Najbolji hrvač je i uvijek će biti subjektivno mišljenje. Tko je bolji izvođač; Bjork ili Taylor Swift? Ako će se pitati glazbene nerd-ove po glazbenih stranicama, reći će Bjork. A kad treba platit kartu za slušanje te takozvane "bolje" diskografije, jedna će napunit kazalište po pristupačnim cijenama, druga stadion po skupim cijenama
naravno da je subjektivno

ali ti navodiš čistu i potpuno razliku između najbolji i najpoularniji
slika
Avatar
Elite
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1516
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Online

Re: Dynasty 2024

Post Postao/la Elite »

Naravno da je Bjork bolja od pop komercijale za šire mase. Ovde čak i nije reč o subjektivnom ukusu. Kvalitet u tekstovima između Bjork i Tejlor je nebo i zemlja.

A i Karleuša puni arene tako da to definitivno nije merilo kvaliteta.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10826
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Re: Dynasty 2024

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Ako pitaš većinu ljudi i daš da poslušaju Taylor Swift i Bjork pjesmu, većina će izabrati Taylor. Za Bjork će reći da je samo galama jer radi ekaperimentaknu i neobičnu glazbu. Ali gdje baš nađeš kvalitete u tekstovima kao primjer jer ako kritičari nešto vole kod nje, to je njezino pisanje pjesama :lol: ja nisam fan, ali čak i ja mogu priznati da Taylor ima top-notch lyricse, čak i na ovom zadnjem albumu kada idem čitat tekstove. Iz te žene se samo izlijevaju te riječi, ne znam od kud njoj sve to da isrcpi bogami
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Jovic
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1161
Pridružen/a: 19 pro 2020, 17:31
3
Lokacija: Zvornik- BiH/RS
Status: Offline

Re: Dynasty 2024

Post Postao/la Jovic »

Po meni, što se tiče in ring worka Ospreay se i te kako može uporediti sa Hunterom a možda je i već sad bolji, ali što se tiče character worka i manje više svega ostalog, tu Hunteru nije ni do kolena. Ovo ne pričam kao mark već mislim da je to neka realna slika.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7027
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Dynasty 2024

Post Postao/la crocop97 »

~MandyRose~ je napisao/la: 24 tra 2024, 12:02 Najbolji hrvač je i uvijek će biti subjektivno mišljenje. Tko je bolji izvođač; Bjork ili Taylor Swift? Ako će se pitati glazbene nerd-ove po glazbenih stranicama, reći će Bjork. A kad treba platit kartu za slušanje te takozvane "bolje" diskografije, jedna će napunit kazalište po pristupačnim cijenama, druga stadion po skupim cijenama
Ne bih ja to tako usporedio jer onda ispada da su ovi epski bangeri neki art wrestling koji glupe mase ne razumiju, a zapravo je puno jednostavnije odradit banger nego pravi wrestling meč jer je dovoljno samo nizat poteze i to je to, publika oduševljena, evo ti 7 zvjezdica.

Sve ovisi o izvedbi, meni je ovaj meč Bryana i Ospreaya izgledao kao da ima glavu i rep i djelovalo je kao meč gdje potezi imaju svrhu unutar meča, samo je sellanje moglo bit bolje i falila im je priča. Ali nije to ono što će me privuć da redovno gledam program, to je prikladno za kompanije koje gledaš jednom mjesečno, za tjedni tv wrestling nije. I TK kaže da je taj njihov "sportski" pristup eksperiment, ali sve govori da je neuspješan. Core fanovi su oduševljeni, ali svi ostali koji ne gledaju wrestling zbog nabrijanih mečeva nisu.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58262
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Dynasty 2024

Post Postao/la Sherpa »

crocop97 je napisao/la: 24 tra 2024, 15:19 I TK kaže da je taj njihov "sportski" pristup eksperiment, ali sve govori da je neuspješan.
Što je apsolutna neistina, čovjek je stvorio kompaniju koja vrijedi 2 milijarde.

A koliko je uspješno ćemo vidjeti kako spada tek za koju godinu kada njegova promocija bude imala svoje legende, kao što ih wwe danas koristi. Ili kada sve ove nove zvijezde u koje su ulagali budu tu s par godina više iskustva i prostora na ekranima

Primarni razlog zašto wrestling fanovi to ne gledaju je zbog tribalizma, jer kad te netko 20 godina indoktrinira da niko osim wwea nemre raditi wrestling onda publika to i vjeruje i ne želi dati priliku. Sa startom ulazi negoativno u gledanje te promocije, što si i ovdje mogao vidjeti kada je nastajala.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10402
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: Dynasty 2024

Post Postao/la Markovic619 »

Sherpa je napisao/la: 24 tra 2024, 10:55 Odličan u ringu, jako dobar na mikrofonu, ima prilično karizme.
To jesu sve njegove prednosti ali ima i ozbiljnih mana Ospreay, selling i character work npr.

A ako poredimo njega i Tripsa, nebitno ko je bolji u ringu. Trips mnogo veće ime i iznad njega ako gledamo GOAT listu.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7027
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Dynasty 2024

Post Postao/la crocop97 »

Sherpa je napisao/la: 24 tra 2024, 15:32
crocop97 je napisao/la: 24 tra 2024, 15:19 I TK kaže da je taj njihov "sportski" pristup eksperiment, ali sve govori da je neuspješan.
Što je apsolutna neistina, čovjek je stvorio kompaniju koja vrijedi 2 milijarde.

A koliko je uspješno ćemo vidjeti kako spada tek za koju godinu kada njegova promocija bude imala svoje legende, kao što ih wwe danas koristi. Ili kada sve ove nove zvijezde u koje su ulagali budu tu s par godina više iskustva i prostora na ekranima

Primarni razlog zašto wrestling fanovi to ne gledaju je zbog tribalizma, jer kad te netko 20 godina indoktrinira da niko osim wwea nemre raditi wrestling onda publika to i vjeruje i ne želi dati priliku. Sa startom ulazi negoativno u gledanje te promocije, što si i ovdje mogao vidjeti kada je nastajala.
Opet, wwe nije izmislio format američkog tv wrestlinga niti je indoktrinirao publiku. Ima tribalizma, ali ima i onih koji su očekivali pravu alternativu wwe-u i dobili kompaniju nastalu na indy principima, samo s ogromnim budžetom
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58262
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Dynasty 2024

Post Postao/la Sherpa »

I jel to alternativa? Je. To što se tebi ta alternativa ne sviđa ne znači da nije alternativa.
slika
Avatar
Elite
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1516
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Online

Re: Dynasty 2024

Post Postao/la Elite »

Pa to i jeste alternativa jer se razlikuje od WWE. Da funkcioniše na isti način, onda bi AEW bio samo WWE 2.0
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24843
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Dynasty 2024

Post Postao/la Maki »

Ne znam kako se AEW može opisati kao neuspjeh. Da, trenutno su u lošoj fazi ali su ipak prva prava alternativa WWEu još od WCWa.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10826
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Re: Dynasty 2024

Post Postao/la ~MandyRose~ »

WWE je otkrio kod komercionalnog uspjeha, nije nikog indoktornirao.
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13952
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Re: Dynasty 2024

Post Postao/la AleksaVP »

WWE postoji koliko već, 40 godina, ne znam šta su ljudi očekivali da za 5 godina uradi Tony. Izgradjeni su brend i prejaki su da bi ih neko tako brzo nadjačao a i wrestling nije više toliko popularan da ima enormne brojke u rejtinzima.

Bilo šta da se uradi teško da će konstantno da se ima oko milion gledalaca svake nedelje, oko 800-900k je realno i to je to
Odgovori