Wrestlemania 40

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la: 22 tra 2024, 10:46 Djelom je do toga što u današnjoj inflaciji super mečeva cenini nisu baš pamtljivi
Teško je navesti kad su i bili. Možda u kratkom periodu 2015-16. kad je imao US Open Challenge i feud sa Stylesom. Cena je godinama imao formulaične hoganovske mečeve samo što nisu tada bile 80e pa da je to prolazilo.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10637
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la: 22 tra 2024, 07:56
KOMANIA je napisao/la: 21 tra 2024, 21:02
Maki je napisao/la: 21 tra 2024, 19:08
Eumaus The Swineherd je napisao/la: 21 tra 2024, 19:03 Ne znam jel ovo pad niz card za Theoryia, na prijašnjoj meč sa Cenom a sad multi man tag ladder.
Rekao bih da nije pošto Theory nije dobio ništa od tog feuda sa Cenom.
Pao je niz card sigurno i on je neko ko je sigurno mogao više pod Vinceom, ali možda je i ovo bolje za njega...
Istina da je pao niz card a feud sa Cenom je jedan od razloga zašto. Koliko god Cenini fanovi govorili drugačije, ovi njegovi feudovi gdje pokopa nekoga na mikrofonu pred meč a onda sam meč izgubi ne pomažu nikome jer fanovi daleko više pamte to verbalno pokopavanje nego rezultat samog meča. Kao i sa Romanom 2017. Ko pamti da je Cena izgubio taj meč ali svi pamte da je osramotio Romana na micu.
Ne bi to bio neki problem da su ga kasnije dobro bookirali.
Ja samo mislim da nisu trebali da mu daju tu pobedi, niti da ga guraju toliko rano. Poseduje MC kvalitet, mogao bi da ima neki izlet u ME, pogotovo kao heel, jer je užasno irotantan momak i to je sve.
Što se tiče tog mic pokopavanja, ima istine, ali pobednik meča ja ipak pobednik. Wyatt je imao naviku da izgleda moćno na micu, pa mu nije bilo od neke pomoći jer je ipak gubio velike feudove.
Mada se svakako slažem da nekad treba izbegavati da jedan lik izgleda kao idiot u odnosu na drugog tokom feuda.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la Maki »

Uzalud pobjeda u meču ako to ostane u sjeni pokopavanja na mikrofonu. A kod Cene zna ostati.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10637
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la HunterDX »

Ma da je to onaj Super Cena i da ima onu suru koju je imao, pobeda nad njim bi bila dosta važnija.
Baš su ga bacili ispod radara, overpushan čitavih 10 godina, a momentum izgubio jako brzo, kao igra prestola. 😁
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la Maki »

Pa nije brzo samo se čini tako. Cena je od 2014. i onog squasha na SummerSlamu u ulozi podizanja drugih. To je već 10 godina samo što nikad nije bio konstantno aktivan kao prije pa izgleda da je brzo prošlo.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10637
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la: 22 tra 2024, 11:03 Pa nije brzo samo se čini tako. Cena je od 2014. i onog squasha na SummerSlamu u ulozi podizanja drugih. To je već 10 godina samo što nikad nije bio konstantno aktivan kao prije pa izgleda da je brzo prošlo.
Već 2017. je izgubio autu koju je imao. Najkasnije 2018. On je ipak legenda i najveći šampion, trebao bi da bude poput The Rocka kada se pojavi i da njegov poraz ima težinu.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la Maki »

Ne moze nikad biti poput Rocka.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10637
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la: 22 tra 2024, 13:31 Ne moze nikad biti poput Rocka.
Kao wrestler ima daleko legendarni je ime. Ovako sigurno ne treba da izgleda legenda.
Triple H je bio Part timer, Taker je takodjer bio, pa su uvek imali momentum I nisu gubili od svakog.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la Maki »

Cena je toliko godina megapushan da mi ne smeta ovaj njegov zadnji niz poraza. Nije full time pa da se skroz osjeti to.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ja i Bog 1:1.

Seth vs Drew

Ja i frend imali okladu ring bell do sellanja kolina od Setha. Ja reka 3 minute, on 8 minuti. BIlo 36 sekundi. Lik ne zna imat meč bez tog kolina. Mimo toga ok meč koji se poboljša kako je iša dalje, iako nekih 6 kickouta na finishere me ne zanima ni najmanje pogotovo jer znam da ću u main eventu vjerojatno imat duplo toliko. Punk kao komentator pokopaje obojicu šta je on brand za njega ako ništa drugo. Post meč gluposti s njim me nisu ni najmanje zanimale jer me ni on najmanje ne zanima, al cash in Priesta je jebenica trenutak.

Sjećate se ECW-a?
Sjećate se hardcore revolcuije? Sjećate se 90-ih? Sjećate se bWo-a? Sjećate se Shane Douglasa? Sjećate se stolova?
Konačna ocjena: sjećate se kad je Rhino piledrivea ženu kroz stol od sjećate se kad je New Jack skoro ubija tipa?

TNA! TNA! TNA!
Sjećate se Elix Skippera? Ako znaš da Seth ima meč prije tebe zašto ga opet gradiš oko napadanja kolina? Solidan midcard meč za velik show, ova dvojica nešto ovakvo odrade u po gasa i neka, može im se. LA Knight ima jako loš finisher. Pohvale za to da imaju grudge meč i nema velikih ulazaka AJ žuri do ringa i samo kreće šoranje.

Logan Paul vs KO vs Randy
Kužim zašto ljudi hvale Paula, jako atletičan (mimo par stvari koje je sjeba al ono, jedna je izgledala bolje zbog sjeba pa se izlevela). MOTN za mene, iako opet imamo nepotrebne kickoute na finishere. Jako dobro smišljenih 15-ak minuti akcije koje je imali neku glavu i rep i prejeben finish. Koliko god serem o tome da zašto svaki RKO mora bit odnikud tako je fantastično kad lik izvede ovakav counter. Plus Paul koji jako šupčinski krade pobjedu je isto top.

Žene
Jebote šta je Bayley ostarila. Dvi žene koje se mrze otvaraju s lock upom i ja se samo isključim ostatak meča dok Bayley ne udre finisher koji je nekako gori od bimmy to jimmya koji je prije imala. Nebitan meč i treći od tri di heel worka koljeno jebeni Road Dogg.

MAIN EBENT
Jebeni Cody jebenih 7 milijuna finishera jebeno uplitanje 15 tisuća ljudi u meč jebeni Cena koji napada Reignsa iako je face jebeni Seth koji je tu i ne napravi ništa jebeni Undertaker kojem je teško uć u ring gear za jedan chokeslam jebeni walk n brawl kroz publiku iako smo ga imali dan prije jebeni face Cody koji odma ide po stol jebeni reigns koji ne može workat meč ako neko ne bumpa ko lud jebeni cody koji ne može bumpat
edit: jebeni finisher spam

Sveukupni dojam
Individualno manje mečeva mi se sviđa nego prvi dan, al čak i sa kriminalna zadnja dva meča ovaj dan mi je bolji od prvog. Go figure. Možda bacim pogled na RAW i SD nakon manie.
Zadnja izmjena: Eumaus The Swineherd, dana/u 24 tra 2024, 22:45, ukupno mijenjano 1 put.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58319
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la Sherpa »

ajd tu u obranu setha, išao ne na opraciju koljena nakon meča jer ga je baš sjebao u meču
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la: 24 tra 2024, 22:43 ajd tu u obranu setha, išao ne na opraciju koljena nakon meča jer ga je baš sjebao u meču
Ne bi imao problem da ne sella to kolino od 2015/16, kad je već bia onaj house show s Kaneom
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10868
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Logan Paul pohvale su uvijek lijepe za vidjeti :clap:
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7033
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la crocop97 »

Čovjek bar sella nešto. A imao sam ozljedu koljena prije 5-6 godina koja me jebe i dan danas tako da možda i ima smisla
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

crocop97 je napisao/la: 24 tra 2024, 22:47 Čovjek bar sella nešto. A imao sam ozljedu koljena prije 5-6 godina koja me jebe i dan danas tako da možda i ima smisla
Ali ne zna sellat. Izvest salto mortale s najvišeg konopca i onda se uvatit za kolino nije sellanje kako spada. I ok da u kayfabeu i u stvarnosti moš imat ozlijedu koju vućeš dugo al kad ti je svaki jebeni meč na isti gimmick onda si više glup nego išta.

"O ne imam ozlijedu kolina bolje da fokusiram šta više ofenzive oko nogu"
Bret se vrti u grobu
slika
Odgovori