Monday Night RAW

WWE-ov flagship trosatni show...

Zabava ponedjeljkom
Odgovori
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la Cenation Leader »

slika

Evo ovdje da malo bacamo impresije o Rawu.

Naravno radi se o najjačem brandu u WWE-u, mada je trenutno Smackdown nešto kvalitetniji ali nije ni Raw loš bio od brand splita zapravo imao je nekoliko odličnih epizoda.

Imaju sjajan roster koji se može i bolje iskoristiti ali ne bojim se ja za njih :D
Zadnja izmjena: AlenB, dana/u 26 stu 2016, 23:10, ukupno mijenjano 1 put.
slika
Thunder
Rank 4
Rank 4
Postovi: 57
Pridružen/a: 25 stu 2016, 13:00
7
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la Thunder »

Raw je predug, naprosto 3 sata je previše i moraju imati hrpetinu filera od kojih većina nema nikakvog smisla, ali ako ništa barem imamo kevin i chris show što je vjerojatno uz hardije najbolji program trenutno.
Zadnja izmjena: Sherpa, dana/u 25 stu 2016, 13:35, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la Cenation Leader »

Slažem se da, predugo to traje i čovjek se umori doslovno za razliku od Smacka koji traje baš ono taman. Slažem se za Owensa i Jericha, trenutno na Rawu daleko najzabavniji i najzanimljiviji iako mi se ne sviđa kako su izgradili Kevina kao prvaka(ponavljaju istu grešku kao sa Rollinsom prošle godine).
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Monday Night RAW

Post Postao/la Sherpa »

Ovotjedni Raw je bio solidan, bilo je nekih pametnih pomaka, ali opet je ostao slabiji nego SmackDown (moje mišljnje)

Moram pohvaliti bromance između Jericha i Owensa. Jedan od najboljih segmenata godine, kada su istovremeno rekli Roman Reigns ja sam umro od smjeha.
slika
Thunder
Rank 4
Rank 4
Postovi: 57
Pridružen/a: 25 stu 2016, 13:00
7
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la Thunder »

Zapravo je smiješno da osim Triple H i Brocka niti jedan heel ne izgleda dominatno, ili možda bolje bi bilo reći uvijek moraju varati jako rijetko dobiju clean, pa većina heelova izgleda isto pakiranje samo drugacije lice.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la emirates »

Thunder je napisao/la:QR_BBPOST Zapravo je smiješno da osim Triple H i Brocka niti jedan heel ne izgleda dominatno, ili možda bolje bi bilo reći uvijek moraju varati jako rijetko dobiju clean, pa većina heelova izgleda isto pakiranje samo drugacije lice.
slazem se, a to je tako jer prave likove po templateima. Vince je sebi zamislio kako izgleda face, kako izgleda heel i tako ih brandira kroz roster, rijetko praveci razliku medju njima.
slika
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la Cenation Leader »

To definitivno mnogo smeta da, zašto gotovo uvjek Faceovi moraju izgledati jače od heelova nije mi jasno. Evo Owens za primjer, čovjek mi je izgledao dosta jače i krediblnije dok nije postao prvak.
slika
Thunder
Rank 4
Rank 4
Postovi: 57
Pridružen/a: 25 stu 2016, 13:00
7
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la Thunder »

Još mi je jače izgledao u Nxt iako je tamo kratko bio, nadam se da neće isto učiniti sa Joeom koji je zvijer, nadam se da će doci na rumble, ili raw poslje manije jer dvorana ce eksplodirati.
Avatar
CM Selmir
Rank 2
Rank 2
Postovi: 20
Pridružen/a: 26 stu 2016, 12:56
7
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la CM Selmir »

Meni je Raw nekako draži od Smacka. Iako su moji omiljeni wrestleri na SD-u, Raw mi je prirastao za srce. Imaju dosta dobre wrestlere na Rawu tipa Owens i Jericho, a to mi se dopada. Raw je ipak no.1 za mene.
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la Cenation Leader »

Pa dobro, Raw je nekako uvjek bio ispred i ono imao je taj svoj legacy ali meni je SD čak bio i draži dosta vremena. Najbolje da bude 50-50 :D
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la ~MandyRose~ »

ne sviđa mi se RAW, uvijek jedan te isti feud. Neiskorišteni talenti sjede u backstageu. Summer Rae nije imala match niti segment niti išta od drafta. Jedna da su Foxy ugurali par puta, inače je sve samo Sasha, Charlotte i Bayley + Dana Brooke. Konačno su Niu Jax počeli koristiti u bitnije svrhe pa ce valjda biti bolje. jedva cekam povratak Emma**** :eusa-whistle:
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
CM Selmir
Rank 2
Rank 2
Postovi: 20
Pridružen/a: 26 stu 2016, 12:56
7
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la CM Selmir »

Mandy jesi li fan samo ženskog hrvanja ili pratiš i muško?
Avatar
LittleAJ
Rank 5
Rank 5
Postovi: 119
Pridružen/a: 26 stu 2016, 21:03
7
O meni: Annoying Bayern idiot
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la LittleAJ »

Seth i KO fenomenalannn meccc
slika
Avatar
LittleAJ
Rank 5
Rank 5
Postovi: 119
Pridružen/a: 26 stu 2016, 21:03
7
O meni: Annoying Bayern idiot
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la LittleAJ »

Raw treba da traje realno 2 sata ili sat i po 3 je previse msm da bar znaju da ta 3 sata uklope dobro
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la ~MandyRose~ »

CM Selmir je napisao/la:QR_BBPOST Mandy jesi li fan samo ženskog hrvanja ili pratiš i muško?
uglavnom žensko, ali vidim i pogledam koji muški match ako me zainteresira :lol:
WENDY CHOO GANG!

slika
Odgovori