Ljubav i Sex

Ljubav – ljubav je smisao zivota...

Nasumični razgovori
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57857
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Sherpa »

Svima bi to trebalo biti žalosno, da odlučuješ dal ćeš biti s njom na temelju broja. Jer sve ovo ostalo ti ne bi bilo važno da je rekla 27. Ostavio bi je.

A taj broj je najmanje važan. Sve ovo ostalo što si naveo je jedino važno - karakter, stav, ponašanje.
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Rio146 »

Opet moja je odluka. Kad vidiš kakvi danas kriteriji postoje, te mora biti visok, te mora biti mišićav, te mora imat XY novca, te mora vozit skupi auto, te ovo, te ono. Onda i ja mogu imati kriteriji malog broja body counta. Naravno može se dogoditi da nađem osobu kroz koju je prošla ergela ljudi, i da mi se svidi po svemu ostalom, ali šanse su minimalne. Pogotovo sto ne djelimo iste vrijednosti.
Yes Sir!
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10619
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la: 27 ožu 2024, 20:09 Da, baš su velike šanse da će 35i biti onaj pravi/ona prava.
Zašto ne?



Postavljenjem pitanja o broju partnera se devojka može lako zbuniti.
Pitao me je tako nešto, znači da mu je to bitno, ok, neću biti iskrena. Ne mora da znači, može reći istinu. Ali jedino možeš znati da li si prvi, ako već nisi, onda ćeš biti drugi ili treći. Devojke u strahu umeju da slažu.


To je fazon. Super je sve, svidela si mi se, ali hajde da vidimo kakva je tvoja prošlost? Ako si imala više od tri partnera.....
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57857
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Sherpa »

Znači ti bi ostavio osobu s kojom si sada, i s kojom si očigledno zadovoljan i koja ti paše, samo da je rekla veći broj od onoga koji tebi odgovara? Molim te, nemoj joj kazati to.

Zato je sve oko body counta žalosno i površno. Dao si mi najbolju potrdu koja postoji. A to da se danas svašta traži je takva vražja laž s društvenih mreža. Traži se osoba koja ti karakterno odgovara, i baš svi u mojem širom krugu su na temelju toga stupali u veze. Kod nikoga nije bilo tako kako navodiš.

Oni koji se preseravaju i nude to na kraju i nađu one koje traže to. I onda su svi nezadovoljni jer je sve bila laž.
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Rio146 »

Sva sreća pa postoje ljudi drugačijih stavova, uvjerenja i vrijednosti.
Yes Sir!
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57857
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Sherpa »

Zaista, sva sreća.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24585
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la: 27 ožu 2024, 21:27Znači ti bi ostavio osobu s kojom si sada, i s kojom si očigledno zadovoljan i koja ti paše, samo da je rekla veći broj od onoga koji tebi odgovara? Molim te, nemoj joj kazati to.
Nekad jednostavno vrijednosti ljudi u vezi nisu kompatibilne i to je opravdan razlog za raskid.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57857
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Sherpa »

Body count nije vrijednost ljudi.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24585
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Maki »

Pa jeste. To znači da ta osoba ima drugačiji pogled na seksualnost u odnosu na tebe i to je prilično bitna stvar za vezu.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57857
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Sherpa »

Ali to i dalje nije vrijednost ljudi.

Ovo je u nivou da je ostavlja jer ne sluša isti tip glazbu, ili joj se ne sviđa ista boja.

Sve ostalo navedeno mogu biti vrijednosti. Body count nije i nemre biti.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24585
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Maki »

Nazovi kako hoćeš to je prilično bitna stvar. Kao što je bitno da li obe strane žele imati djecu ili ne recimo.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57857
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Sherpa »

Ovo drugo je svakako bitno. Ali body count nije. To što je netko imao više partnera ne znači da će varati. Samo da je imao više partnera. To što vi tome pridajete to obilježje je problem gledanja na žene ko na kurve. Pogled koji bi u svijetu trebao nestati

Ponavljam, ostavio bi curu da je rekla veći broj. Koja je ista cura s kojom je sada. ISTA
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24585
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Maki »

Pa da je imala veći broj ne bi bila ista sigurno.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24585
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la: 27 ožu 2024, 22:08To što vi tome pridajete to obilježje je problem gledanja na žene ko na kurve.
Visok body count ne valja ni kod muškaraca ma koliko likovi poput Tatea govorili suprotno. :icon-wink:
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57857
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Sherpa »

Kriva i grozna pretpostavka. To nije bilo prvo pitanje koje je postavio, sigurno nije. Znači on je upoznaje, sviđa mu se. Takva je kakva je. Body count ne igra ulogu. No odluka o tome hoće li biti s njom nije na njenom karakteru, na njenom stavu nego na tome koliko je dečkiju imala prije

Tko god to brani ima opakih problema. I ima grozan pogled na žene.
Maki je napisao/la: 27 ožu 2024, 22:16 Visok body count ne valja ni kod muškaraca ma koliko likovi poput Tatea govorili suprotno. :icon-wink:
Body count je nevažan i za muškarce i za žene. A muškarcima se isti puno više tolerira, gleda se na njih ko face i igrače, dok se žene gleda ko kurve. A tatovaca ima ovdje, no ja nisam jedan od njih.
slika
Odgovori