Ljubav i Sex

Ljubav – ljubav je smisao zivota...

Nasumični razgovori
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17886
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Hangman98 »

Ne treba se zalijetat u bracnu zajednicu, ima vremena, zivot je pred njima.
slika
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Dalmatian »

Joža Manolić je nadživio dvije bivše žene,prva žena je umrla u požaru jer nije ugasila cigaru,druga žena je bila mlađa od njega nekih 35 godina,kako je krenulo nadživit će i mladence.
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Dynamite 7 »

Dalmatian je napisao/la: 11 srp 2023, 21:41 Joža Manolić je nadživio dvije bivše žene,prva žena je umrla u požaru jer nije ugasila cigaru,druga žena je bila mlađa od njega nekih 35 godina,kako je krenulo nadživit će i mladence.
Red je da se i on opet oženi.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Dalmatian »

Ima vrimena tek su mu 103
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Mlad je nek uživa dok može
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57870
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la: 27 ožu 2024, 09:25 Seks nema štetno djelovanje ali promiskuitet itekako ima. Postoje razlozi zašto se na to ne gleda blagonaklono.
Kakvo konkretno štetno djelovanje ima? Ne prihvaćam vjerske razloge, ne prihvaćam niti veća šansa za razloge.
Na kraju dana - kada i kako definiraš da je netko promiskuitetna osoba?

PS: Nastavak rasprave može biti u ovoj temi.
slika
Avatar
Elite
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1469
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Elite »

Maki je napisao/la: 27 ožu 2024, 09:25 Seks nema štetno djelovanje ali promiskuitet itekako ima. Postoje razlozi zašto se na to ne gleda blagonaklono.
Blagonaklono na to ne gledaju jedino balkanske konzerve i drugi religijski fanatici širom sveta. Svuda u civilizovanom svetu su otvorene veze i brakovi prihvaćeni kao najprirodnija stvar, pogotovo u francuskoj i Holandiji gde je skroz normalno praktikovati takve odnose, kao što je i normalno biti u vezi sa jednom osobom. Uvek će zadrti balkan kaskati za evropom.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Rio146 »

Evo recimo jedan video samo. Zašto neće reci, ako nije bitno?

Yes Sir!
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57870
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Sherpa »

Rio146 je napisao/la: 27 ožu 2024, 12:27 Evo recimo jedan video samo. Zašto neće reci, ako nije bitno?
Zato što je pitanje glupo. Bilo i bit će. Treba se sramiti onaj koji postavi ovakvo pitanje, ne onaj tko ne želi odgovoriti na isto.
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Rio146 »

Dobro, ali zašto? Daj mi jedan konkretan razlog.
Yes Sir!
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24599
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la: 27 ožu 2024, 11:19
Maki je napisao/la: 27 ožu 2024, 09:25 Seks nema štetno djelovanje ali promiskuitet itekako ima. Postoje razlozi zašto se na to ne gleda blagonaklono.
Kakvo konkretno štetno djelovanje ima? Ne prihvaćam vjerske razloge, ne prihvaćam niti veća šansa za razloge.
Na kraju dana - kada i kako definiraš da je netko promiskuitetna osoba?

PS: Nastavak rasprave može biti u ovoj temi.
Dovodi do nestabilnosti familije kao osnovne jedinice društva. Postoje istraživanja koja jasno govore da ljudi koji su bili promiskuitetni su češće preljubnici što ima potpunog smisla. Isto tako veze nisu meritokratija niti socijalizam. Promiskuitet dovodi do toga da dobar dio ljudi ispada iz priče i dolazi do monopolizacije seksa među najpoželjnijim skupinama muškaraca i žena što dovodi do toga da imaš značajan dio populacije koji je nezadovoljan svojom situacijom.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57870
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la: 27 ožu 2024, 15:35 Dovodi do nestabilnosti familije kao osnovne jedinice društva. Postoje istraživanja koja jasno govore da ljudi koji su bili promiskuitetni su češće preljubnici što ima potpunog smisla. Isto tako veze nisu meritokratija niti socijalizam.
Sve što si naveo su problemi braka kao institucije ne štetnosti same promiskuitetnosti na osobu. I opet si mi dao 'veća šansa za' razlog.

Plus, vraćamo se na pitanje - gdje je definicija promiskuitetne osobe. Koliko je to partnera?
Maki je napisao/la: 27 ožu 2024, 15:35 Promiskuitet dovodi do toga da dobar dio ljudi ispada iz priče i dolazi do monopolizacije seksa među najpoželjnijim skupinama muškaraca i žena što dovodi do toga da imaš značajan dio populacije koji je nezadovoljan svojom situacijom.
Ovo je takav bulšit. Kakva vražja monopolizacija seksa? Govorimo o nečemu svakodnevnom što nije pretjerano teško prakticirati. Promiskuitetnost nema nikakve veze s time, puno više lažna slika koju su stvorile društvene mreže, a još više precjenjivanje vlastite vrijednosti.
Rio146 je napisao/la: 27 ožu 2024, 15:23 Dobro, ali zašto? Daj mi jedan konkretan razlog.
Zato što za osobu svijet nije počeo s tobom, niti trebaš znati o njenom ljubavnom / seksualnom životu prije razdoblja s tobom.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24599
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Maki »

Nema preciznog cutoffa kada je neko promiskuitetan a kada ne ali u većini slučajeva se zna.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17433
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

ni sam ni ja bolji po tom pitanju ali makija je nejebica prilično jako pogodila
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6966
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Online

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la crocop97 »

Treba uzet u obzir i zašto je netko imao veći broj partnera, jedno je imat nekoliko neuspjelih veza iza sebe (pogotovo ako se nešto nauči iz tog iskustva), a drugo imat hrpu ljudi s kojima se povremeno jebeš bez obaveza. Ovo drugo je danas problem jer je sad učestalije imat nekoliko osoba za usputne odnose i s jednom možda izgradiš vezu, umjesto da prvo vidiš jel si odgovarate i kao osobe. Na kraju ti se može svidjet i netko tko te nije fizički privukao na prvu i to ima veće šanse za nešto dugoročno nego početna napaljenost.

A otvorene veze ne smatram uopće vezama, pojam je čisti oksimoron, možda zatucano ili šta god već, ali stoli me bojko.

I da, broj partnera te na neki način postavlja u određeni položaj na "tržištu" jer govori imaš li standarde ili ne, većina će prije uzet u obzir nekog za koga je čuo da nije mijenjao partnere svaki tjedan i jebavao se iza Konzuma jer dobiješ reputaciju nekog tko nije za vezu nego samo za seks.
slika
Odgovori