Bayley

I'm a hugger

Petkom na FOXu
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24600
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Bayley

Post Postao/la Maki »

I da i ne. Biće dobar trenutak ali idalje će to biti midcard meč i ništa više.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9107
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Bayley

Post Postao/la KOMANIA »

Maki je napisao/la: 25 ožu 2024, 17:14 I da i ne. Biće dobar trenutak ali idalje će to biti midcard meč i ništa više.
Pa to se onda može reći i za Reya 2006. a šta tek reći o Sheamusu 2012. onda, pa Del Rio godinu pre...
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24600
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Bayley

Post Postao/la Maki »

Pa ako dobije popeće se na Sheamusov nivo što je idalje slabo.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10358
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: Bayley

Post Postao/la Markovic619 »

Ima jako dobar build, dobro su sve odradili ali jbg kad su na istom showu Rock i Roman, a pojavljuju se i Cody i Seth.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Bayley

Post Postao/la Dynamite 7 »

Meni je zapravo meč Bayley i Iyo jedan od bolje građenih za ovu WM.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9107
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Bayley

Post Postao/la KOMANIA »

Dynamite 7 je napisao/la: 01 tra 2024, 18:41 Meni je zapravo meč Bayley i Iyo jedan od bolje građenih za ovu WM.
Zato što imaju dobru podlogu, Maki verovatno misli na to što ne izgleda atraktivno i što je titula kod Iyo slaba, odnosno što su Damage Ctrl i Bayley bile predstavljena kao jobberke za main event žene...

Da je Charlotte tu verovatno ovo ne bi ni dobili za titulu, već nju i Biancu ili Jade.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24600
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Bayley

Post Postao/la Maki »

Generalno meč ne odaje utisak važnosti a upravo je problem u tome što je Bayley zadnjih godina bila jobber to the stars a Shirai ne zna engleski niti je bogzna kako dobro bookana kao šampionka. Daleko više spotlighta će biti na Cargillinom WM debutu nego na Bayley vs Io a da ne pričamo koliko ih Becky vs Rhea šiša po starpoweru. To je problem što HHH očito nije dugoročno promislio Bayleyino osvajanje Rumblea koje je preočito čisti jedan zadnji thank you za zasluge što mi je okej. Cijeli ovaj title program je thank you za Bayley koja nakon ovog programa (ili eventualno reigna ako osvoji u što nisam siguran) ide zauvijek iz MEa a tu ulaze cure poput Tiffany i Jade.

Tako da sa jedne strane mi je drago što je Bayley konačno dobila nešto kao zahvalnicu za svoj rad tokom korone kad je bila jedan od nosilaca kompanije a od kompanije je zauzvrat dobila užasan booking ali sa druge strane mi je žao što nije bolje promišljen ovaj feud.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57874
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Bayley

Post Postao/la Sherpa »

bayley sve više posjeća na ženmsku verziju zigglera, nekoga na koga se možeš oslonigi kada nikoga drugoa nema, tko će ti tada odraditi super program, ali kojeg zapravo ne vidiš kao išta više od upper mid card
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24600
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Bayley

Post Postao/la Maki »

Više je od Zigglera jer joj je kompanija ipak davala title reignove i to duge. Ziggler je world titulu držao 28 dana. Ali da generalno je u toj ulozi. Upper midcard. Što je realno i okej jer dolaze nova lica u diviziju ali šteta je što nisu iskoristili njene sposobnosti do kraja.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10619
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Bayley

Post Postao/la HunterDX »

Problem kod Bayley je što je uvek delovala kao upper midcard.
Čak i kada je dobijala titule, nije delovala ništa specijalno. Slično kao i Sasha, daju im titulu, ali nikako da izađu iz senka Flairove i Becky.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24600
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Bayley

Post Postao/la Maki »

Osim u koroni. Tad je baš zasijala kao zvijezda. Ali WWE nije to iskoristio već ju je ekspresno spustili niz card.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10619
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Bayley

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la: 01 tra 2024, 20:10 Osim u koroni. Tad je baš zasijala kao zvijezda. Ali WWE nije to iskoristio već ju je ekspresno spustili niz card.
Jeste donekle. Ali ne mogu da se setim nekih velikih pobeda i trenutaka, nekako je falio taj kontinuitet.
Mada WWE jasno stavlja do znanja koga vidi kao sam vrh a koga ne, a ona to nikada nije bila.
Njena šansa je bila 2017. Uzela je titulu, bila popularna, samo joj je falio jedan ozbiljniji reign.
Nakon toga nisam mogao da je shvatim ozbiljno.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24600
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Bayley

Post Postao/la Maki »

Imala je taj SD žensku titulu 380 dana što nije mala stvar i bookana je kao heel ali sposobni heel. Najveća pobjeda joj je po meni protiv Lacey Evans na Rumbleu 2020. Lacey je tad bila miljenica kompanije koja je već dobijala title pusheve pa je ta pobjeda značila.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Bayley

Post Postao/la Dynamite 7 »

Mislim da ima nade za nju ako sad pobjedi. Nadam se da hoće jer je Iyo dosadna.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24600
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Bayley

Post Postao/la Maki »

Nema nade jer je ovo thank you reign. Vjerovatno će ako dobije imati reign koji mjesec i izgubiti od Jade ili Tiffany. Možda čak i od Charlotte kad se vrati.
Odgovori