Kazuchika Okada

rainmaker

All Elite Wrestling

Najbolji hrvač prošlog desetljeća?

Da
12
57%
Ne
9
43%
 
Ukupno glasova: 21

HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10619
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Kazuchika Okada

Post Postao/la HunterDX »

Mene je Okada zagrejao za AEW sada. Uloga arogantnog skota ide uz njega, još samo da ga koriste kako treba.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10619
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Kazuchika Okada

Post Postao/la HunterDX »

Markovic619 je napisao/la: 08 ožu 2024, 20:35
Elite je napisao/la: 08 ožu 2024, 20:25 Ne spada ako pod pro - rvanje smatraš samo one velike promocije WWE, AEW, donekle i TNA. Za one koji ipak prate čitavu scenu pro - rvanja, ne samo američku, Okada itekako jeste zvezda.
I ja pratim čitavu pro wrestling scenu ali ti opet gledaš kroz pro wrestling. On jeste veliko ime u svijetu pro wrestlinga, ali ništa više od toga. Nije draw, nije neka superzvijezda, ne spada u grupu najvećih zvijezda wrestlinga.
I za AJ-a se tako pričalo, pa kada je debitovao na RR 2016, imao je dobru reakciju, skoro svi su znali ko je. Okada je makar jednako poznat kao AJ tada.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17882
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Kazuchika Okada

Post Postao/la Hangman98 »

Bucksi naglasise u onom ekskluziv futidžu (Elite ponosan na mene) da je Okada sada milioner i da kani kupiti crvenog Ferarija. Hajmo malo ubabaciti neke segmente kako kupuje auto, pa poslije neki separe, zene, skupocjena pica, dodaj mu sto vise na snobovskom ugledu. Svakako je covjek limitiran govorno, daj vizuelno nam ga predstavi kao nadmenog snoba.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24594
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Kazuchika Okada

Post Postao/la Maki »

Yakuza brija.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6964
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Online

Re: Kazuchika Okada

Post Postao/la crocop97 »

Styles je bio lice TNA-a dva desetljeća dok su imali duple brojke koje sad ima AEW i još je imao debi u Floridi, Okada u SAD-u nije ni blizu Stylesu čak i prije WWE-a
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10619
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Kazuchika Okada

Post Postao/la HunterDX »

Hangman98 je napisao/la: 08 ožu 2024, 20:41 Bucksi naglasise u onom ekskluziv futidžu (Elite ponosan na mene) da je Okada sada milioner i da kani kupiti crvenog Ferarija. Hajmo malo ubabaciti neke segmente kako kupuje auto, pa poslije neki separe, zene, skupocjena pica, dodaj mu sto vise na snobovskom ugledu. Svakako je covjek limitiran govorno, daj vizuelno nam ga predstavi kao nadmenog snoba.
Dobra ideja. Potreban mu je dobar menadžer koji će ga redovno uzdizati pored svega što si naveo.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10619
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Kazuchika Okada

Post Postao/la HunterDX »

crocop97 je napisao/la: 08 ožu 2024, 20:43 Styles je bio lice TNA-a dva desetljeća dok su imali duple brojke koje sad ima AEW i još je imao debi u Floridi, Okada u SAD-u nije ni blizu Stylesu čak i prije WWE-a
Sada jeste i neće trebati mnogo vremena da ga svi ozbiljno upoznaju.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10358
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: Kazuchika Okada

Post Postao/la Markovic619 »

HunterDX je napisao/la: 08 ožu 2024, 20:41 I za AJ-a se tako pričalo, pa kada je debitovao na RR 2016, imao je dobru reakciju, skoro svi su znali ko je. Okada je makar jednako poznat kao AJ tada.
Pa ne kažem ja da on nije zvijezda u svijetu pro wrestlinga, jest naravno. Ali nije neki draw koji će privući gledaoce, zbog kojeg će više ljudi dolazit na showove, neće se o tome mnogo pisati na društvenim mrežama itd. Nije superstar.

Po tom pitanju više očekujem od Mercedes Mone.
Hangman98 je napisao/la: 08 ožu 2024, 20:41 Bucksi naglasise u onom ekskluziv futidžu (Elite ponosan na mene) da je Okada sada milioner i da kani kupiti crvenog Ferarija. Hajmo malo ubabaciti neke segmente kako kupuje auto, pa poslije neki separe, zene, skupocjena pica, dodaj mu sto vise na snobovskom ugledu. Svakako je covjek limitiran govorno, daj vizuelno nam ga predstavi kao nadmenog snoba.
E bio bi još ponosniji da si napisao Baksi a ne Bucksi. To ti je veliki minus :D :D

Mislim da je to ispravan način za predstavit ga. Bolje nego da je generični face.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6964
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Online

Re: Kazuchika Okada

Post Postao/la crocop97 »

HunterDX je napisao/la: 08 ožu 2024, 20:45
crocop97 je napisao/la: 08 ožu 2024, 20:43 Styles je bio lice TNA-a dva desetljeća dok su imali duple brojke koje sad ima AEW i još je imao debi u Floridi, Okada u SAD-u nije ni blizu Stylesu čak i prije WWE-a
Sada jeste i neće trebati mnogo vremena da ga svi ozbiljno upoznaju.
Opet, Styles se na američkoj televiziji pojavljivao skoro dvadeset godina uz duplo veću gledanost koju sad ima Dynamite i imali su hrpu međunarodnih tv ugovora, Okada je popularan kod aew/američke new japan publike i to je to
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17882
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Kazuchika Okada

Post Postao/la Hangman98 »

Doduse ni AJ nije bio draw po dolasku (jbt skoro sam zaboravio za redneck rookie run) pa su ga stavili sa Jerichom odmah i polahko gurali ka etabliranju u top lika. Tako mogu i ovi sa Okadom, za sad su dobro postavili temelje sa prikljucivanjem Bucksima.
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6964
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Online

Re: Kazuchika Okada

Post Postao/la crocop97 »

Dejv je čak gurao priču da je Styles bio over kod WWE publike jer su ga svi znali zbog New Japana, a ne TNA-a, što je žešči bulšit
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5315
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Re: Kazuchika Okada

Post Postao/la ante »

Uvijek je i podcjenjivao i potkopavao TNA. Valjda mu ostao refleks od WCW dana
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17882
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Kazuchika Okada

Post Postao/la Hangman98 »

Ali taj NJ run ga je bas gurnuo ka statusu #1 hrvaca u svijetu (ili makar ka konverzaciji o tome u wrestling komuna okvirima) sto svakako daje na cijeni i ugledu. Iako je u TNA mozda imao i bolji work, ali nekako nije gledan tim ocima kao tokom ovog runa.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57869
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Kazuchika Okada

Post Postao/la Sherpa »

crocop97 je napisao/la: 08 ožu 2024, 20:54 a ne TNA-a, što je žešči bulšit
Ne potpuno

Bullet club je bio mega mega popularan u americi, prodaja mercah je bila suludo visoka, a AJ je bio lice grupe u periodu kad su bili najviše vrući. Govorimo o prodaji majica koja je bila veća nego broj gledatelja koje je TNA imao u tom periodu. Nemoj podcijeniti to
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6964
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Online

Re: Kazuchika Okada

Post Postao/la crocop97 »

BC je postao baš popularan u SAD-u dolaskom Stylesa, to je isto bitno
slika
Odgovori