Impact

Tjedni show

Vraćanje starim vrednostima, staro ime ponovo
AleksaVP
Administrator
Administrator
7
Kontakt:
Status: Offline

Re: Impact

Post Postao/la AleksaVP »

Neuništivi su 😂
slika
crocop97
Rank 11
Rank 11
7

Post Postao/la crocop97 »

Nisam baš oduševljen ovime, taman su malo izgradili Impact kao brend i pokušali se maknut od ljage koju je nosio TNA i sad vraćaju naziv... Vjerojatno se program neće previše mijenjat, samo pokušavaju privuć stare i nove fanove, ali ne znam baš jel potrebno vraćat TNA.
slika
AleksaVP
Administrator
Administrator
7
Kontakt:

Da, samo će vratiti ime. Napravljeni su novi izgledi titula, trenutni holderi će nastaviti, samo će promena biti tek na Hard to Killu
slika
crocop97
Rank 11
Rank 11
7

Izgleda da su potvrdili da se 6 sided ring sigurno ne vraća, što je odlično, čisti vizualni gimmick bez ikakvih prednosti i s puno nedostataka.

I Punk je opet bio u backstageu na tapingu u Chicagu, a Ospreay je otvoreno izjavio da bi se htio zadržat u Impactu/TNA-u.
slika
AleksaVP
Administrator
Administrator
7
Kontakt:

Wrestleri koji su bili u tom ringu nisu se osećali najbolje tako da neće biti verovatno.
slika
crocop97
Rank 11
Rank 11
7

D'Amore bacio dobar a la Paul Heyman nabrijavajući promo
slika
crocop97
Rank 11
Rank 11
7

Ako nekog zanima, jako informativan intervju
slika
crocop97
Rank 11
Rank 11
7

A Alexander i Ospreay su imali meč na post BFG tapingu, izgleda da bi mogli imat revanš na Hard to Kill-u.
slika
ante
Rank 11
Rank 11
6
O meni: Spiritualni lider JAS-a

Post Postao/la ante »

Sviđa mi se što govori, bio bi sevap početi gledati TNA
crocop97
Rank 11
Rank 11
7

Juler je počela prodaja ulaznica za Hard To Kill, većina najskupljih sjedala je već otišla, što je dobar znak. Nisu pustili cijele tribine, ali mogli bi i trebali bi pustit i te karte i krenit agresivno s marketingom. U dvoranu stane oko 2500 ljudi, ali i manja dobro postavljena dvorana može izgledat bolje i profesionalnije od ogromne koja bude napola prazna (ovo nije kritika AEW-u nego kažem općenito, Lucha Underground je bio super primjer kako se može izvuć maksimum u malom prostoru).
slika
crocop97
Rank 11
Rank 11
7

Izgleda da će sve tjedne epizode do HTK-a bit filler materijal i neki odabrani mečevi s Final Resolutiona će vjerojatno poslužit za popunit jednu epizodu. Mogli su napravit puno više za build PPV-a, Moose i Shelley zapravo ni nemaju nikakav build osim Mooseovog reigna kad je hodao okolo s TNA titulom, koju je Impact ukinuo nakon promjene naziva kompanije.

Epizode iz UK-a su doslovno house eventi s puno nasumično složenih mečeva koje su eto snimili da se popuni program, ne znam ni zašto su stavljali Shelleya i Alexandera u tag kao protivnike meč na UK epizodi nakon BFG-a kad je njihov feud gotov, bar zasad, treba Moosea gurat više u prvi plan, više promoa i verbalnog sučeljavanja pa makar i u studiju. Jest da će napravit veće pomake s pričama čim krene TNA, ali ta tranzicija bi se mogla odradit puno fluidnije i mogu uć u to s konkretnim pričama koje će se samo nastavit nakon PPV-a.
slika
crocop97
Rank 11
Rank 11
7

Cijeli meč Alexandera i Ospreaya

Post meč segment gdje dogovaraju revanš, ovo treba ić na Hard to Kill
slika
crocop97
Rank 11
Rank 11
7

Ne sviđa mi se kako odrađuju ovu tranziciju u TNA tj kako ju ne odrađuju, najavljena su samo 2 meča za HTK i za to nema još nikakvog builda. Imaju oko dva mjeseca do PPV-a, ali neće radit klasične tapinge nego će Impact plus specijali i neki house eventi iz UK-a i Meksika ić pod tjedne epizode, a ne znam koliko tu ima mjesta za postavit priče.

Izgleda da samo čekaju da dođe taj HTK i da nastave dalje, ali jebiga treba i nešto zanimljivo u međuvremenu.
slika
Maki
Rank 13
Rank 13
5

Post Postao/la Maki »

Mene zanima koliko je pametan ovaj rebranding. TNA ime se ipak često povezuje sa LOLTNA trenucima a i na engleskom ima tu eksplicitnu konotaciju. Impact Wrestling mi se činilo kao bolje ime.
crocop97
Rank 11
Rank 11
7

A vidjet ćemo, bio sam skeptičan kad su najavili (prvenstveno jer su uložili dosta energije u razvoj Impact brenda i činilo se da se s tim kompanija napokon dogovorila sama sa sobom šta želi bit), ali sad sam blago optimističan. Dobro je i za strano tržište, pogotovo za UK gdje su vrhunac imali kao TNA i eto pokušavaju se opet probit tamo, a imaju i dalje ugovore s puno medunarodnih tv kuća (što vrlo vjerojatno i donosi najviše para), a i tamo su bili poznatiji kao TNA.

Što se tiče loltna memea, ovisi o publici hoće li stvarno pružit priliku kompaniji ili će gledat samo da seru, a zaboravlja se i da se uz TNA veže i razvoj Knockuts divizije, nastavljanje na NWA liniju, razvoj X Divizije, osvježavanje karijere Stingu, Angleu, Lashleyu i razvoj X divizije.

Jedino što mi je loše u cijeloj toj priči je što su na autopilotu do PPV-a i nisu počeli s buildom, a zadnje 2 epizode prije HTK-a će bit kompilacije najboljih trenutaka 2023.
slika
Odgovori