Sportska kladionica-Igra predviđanja
- KOMANIA
- Rank 12
- Postovi: 9302
- Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
- 5
- Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
- O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
- Status: Offline
Re: Sportska kladionica-Igra predviđanja
1. PSV - Ajax - 4:2
2. Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund - 2:3
3. Inter - Roma - 3:1
4. Athletic Bilbao - Valencia - 1:0
5. Napoli - Milan - 2:2
6. Bonus par (dupli bodovi) - Manchester United - Manchester City - 1:2
Bonus pitanje - U kom minutu će pasti prvi gol na utakmici Olympique Marseille - Olympique Lyon i ko će biti strelac tog gola? - 27' - Aubameyang
2. Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund - 2:3
3. Inter - Roma - 3:1
4. Athletic Bilbao - Valencia - 1:0
5. Napoli - Milan - 2:2
6. Bonus par (dupli bodovi) - Manchester United - Manchester City - 1:2
Bonus pitanje - U kom minutu će pasti prvi gol na utakmici Olympique Marseille - Olympique Lyon i ko će biti strelac tog gola? - 27' - Aubameyang
- Markovic619
- Rank 13
- Postovi: 10403
- Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
- 4
- Status: Offline
Re: Sportska kladionica-Igra predviđanja
3. Inter - Roma (18:00) - 3:1
4. Athletic Bilbao - Valencia (18:30) - 2:2
5. Napoli - Milan (20:45) - 2:2
66' Aubameyang
4. Athletic Bilbao - Valencia (18:30) - 2:2
5. Napoli - Milan (20:45) - 2:2
66' Aubameyang
- Hangman98
- ProHrvanje Urednik
- Postovi: 17994
- Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
- 2
- Lokacija: Bosna i Hercegovina
- Status: Offline
Re: Sportska kladionica-Igra predviđanja
4. Athletic Bilbao - Valencia (18:30) - 2-2
5. Napoli - Milan (20:45) - 1-1
Bonus pitanje - U kom minutu će pasti prvi gol na utakmici Olympique Marseille - Olympique Lyon i ko će biti strelac tog gola? (20:45) -Auba 17'
5. Napoli - Milan (20:45) - 1-1
Bonus pitanje - U kom minutu će pasti prvi gol na utakmici Olympique Marseille - Olympique Lyon i ko će biti strelac tog gola? (20:45) -Auba 17'
- KOMANIA
- Rank 12
- Postovi: 9302
- Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
- 5
- Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
- O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
- Status: Offline
Re: Sportska kladionica-Igra predviđanja
Parovi za danas i sutra (ponedeljak i utorak):
Fudbal:
1. AEK - PAOK (ponedeljak 18:30) -
2. Granada - Villarreal (ponedeljak 21:00) -
3. Boavista - Sporting (ponedeljak 21:15) -
4. Wolfsburg - RB Leipzig (utorak 18:00) -
5. Kopenhagen - Midtjylland (utorak 20:15) -
6. Bonus par (dupli bodovi) - Lazio - Fiorentina (ponedeljak 20:45) -
Bonus pitanje - U kom minutu će pasti prvi gol na utakmici Stuttgart - Union Berlin i ko će biti strelac tog gola? (utorak 18:00) -
Košarka:
1. Olympiakos - Panathinaikos (ponedeljak 19:15) -
2. Partizan - Crvena Zvezda (ponedeljak 20:00) -
3. Split - Cibona (ponedeljak 20:00) -
4. Milwaukee Bucks - Miami Heat (utorak 01:00) -
5. Armani Milano - Maccabi Tel Aviv (utorak 20:30) -
Fudbal:
1. AEK - PAOK (ponedeljak 18:30) -
2. Granada - Villarreal (ponedeljak 21:00) -
3. Boavista - Sporting (ponedeljak 21:15) -
4. Wolfsburg - RB Leipzig (utorak 18:00) -
5. Kopenhagen - Midtjylland (utorak 20:15) -
6. Bonus par (dupli bodovi) - Lazio - Fiorentina (ponedeljak 20:45) -
Bonus pitanje - U kom minutu će pasti prvi gol na utakmici Stuttgart - Union Berlin i ko će biti strelac tog gola? (utorak 18:00) -
Košarka:
1. Olympiakos - Panathinaikos (ponedeljak 19:15) -
2. Partizan - Crvena Zvezda (ponedeljak 20:00) -
3. Split - Cibona (ponedeljak 20:00) -
4. Milwaukee Bucks - Miami Heat (utorak 01:00) -
5. Armani Milano - Maccabi Tel Aviv (utorak 20:30) -
- Dynamite 7
- Rank 13
- Postovi: 17557
- Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
- 3
- Lokacija: 🇧🇦
- O meni: Ruthless.
- Status: Offline
Re: Sportska kladionica-Igra predviđanja
Parovi za danas i sutra (ponedeljak i utorak):
Fudbal:
1. AEK - PAOK (ponedeljak 18:30) - 0:1
2. Granada - Villarreal (ponedeljak 21:00) - 1:2
3. Boavista - Sporting (ponedeljak 21:15) - 0:2
4. Wolfsburg - RB Leipzig (utorak 18:00) - 3:2
5. Kopenhagen - Midtjylland (utorak 20:15) - 2:2
6. Bonus par (dupli bodovi) - Lazio - Fiorentina (ponedeljak 20:45) - 2:1
Bonus pitanje - U kom minutu će pasti prvi gol na utakmici Stuttgart - Union Berlin i ko će biti strelac tog gola? (utorak 18:00) - 31' Behrens.
Košarka:
1. Olympiakos - Panathinaikos (ponedeljak 19:15) - Olympiakos
2. Partizan - Crvena Zvezda (ponedeljak 20:00) - Partizan
3. Split - Cibona (ponedeljak 20:00) - Cibona
4. Milwaukee Bucks - Miami Heat (utorak 01:00) - Bucks
5. Armani Milano - Maccabi Tel Aviv (utorak 20:30) - Armani
Fudbal:
1. AEK - PAOK (ponedeljak 18:30) - 0:1
2. Granada - Villarreal (ponedeljak 21:00) - 1:2
3. Boavista - Sporting (ponedeljak 21:15) - 0:2
4. Wolfsburg - RB Leipzig (utorak 18:00) - 3:2
5. Kopenhagen - Midtjylland (utorak 20:15) - 2:2
6. Bonus par (dupli bodovi) - Lazio - Fiorentina (ponedeljak 20:45) - 2:1
Bonus pitanje - U kom minutu će pasti prvi gol na utakmici Stuttgart - Union Berlin i ko će biti strelac tog gola? (utorak 18:00) - 31' Behrens.
Košarka:
1. Olympiakos - Panathinaikos (ponedeljak 19:15) - Olympiakos
2. Partizan - Crvena Zvezda (ponedeljak 20:00) - Partizan
3. Split - Cibona (ponedeljak 20:00) - Cibona
4. Milwaukee Bucks - Miami Heat (utorak 01:00) - Bucks
5. Armani Milano - Maccabi Tel Aviv (utorak 20:30) - Armani
- ejdzejp1
- Rank 11
- Postovi: 4737
- Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
- 7
- Lokacija: Gradačac, BiH
- Status: Offline
Re: Sportska kladionica-Igra predviđanja
Parovi za danas i sutra (ponedeljak i utorak):
Fudbal:
1. AEK - PAOK (ponedeljak 18:30) - 1:1
2. Granada - Villarreal (ponedeljak 21:00) - 1:2
3. Boavista - Sporting (ponedeljak 21:15) - 0:2
4. Wolfsburg - RB Leipzig (utorak 18:00) - 3:3
5. Kopenhagen - Midtjylland (utorak 20:15) - 2:2
6. Bonus par (dupli bodovi) - Lazio - Fiorentina (ponedeljak 20:45) - 3:1
Bonus pitanje - U kom minutu će pasti prvi gol na utakmici Stuttgart - Union Berlin i ko će biti strelac tog gola? (utorak 18:00) - 22' Behrens
Košarka:
1. Olympiakos - Panathinaikos (ponedeljak 19:15) - Olympiakos
2. Partizan - Crvena Zvezda (ponedeljak 20:00) - Partizan
3. Split - Cibona (ponedeljak 20:00) - Cibona
4. Milwaukee Bucks - Miami Heat (utorak 01:00) - Bucks
5. Armani Milano - Maccabi Tel Aviv (utorak 20:30) - Armani
Fudbal:
1. AEK - PAOK (ponedeljak 18:30) - 1:1
2. Granada - Villarreal (ponedeljak 21:00) - 1:2
3. Boavista - Sporting (ponedeljak 21:15) - 0:2
4. Wolfsburg - RB Leipzig (utorak 18:00) - 3:3
5. Kopenhagen - Midtjylland (utorak 20:15) - 2:2
6. Bonus par (dupli bodovi) - Lazio - Fiorentina (ponedeljak 20:45) - 3:1
Bonus pitanje - U kom minutu će pasti prvi gol na utakmici Stuttgart - Union Berlin i ko će biti strelac tog gola? (utorak 18:00) - 22' Behrens
Košarka:
1. Olympiakos - Panathinaikos (ponedeljak 19:15) - Olympiakos
2. Partizan - Crvena Zvezda (ponedeljak 20:00) - Partizan
3. Split - Cibona (ponedeljak 20:00) - Cibona
4. Milwaukee Bucks - Miami Heat (utorak 01:00) - Bucks
5. Armani Milano - Maccabi Tel Aviv (utorak 20:30) - Armani
-
- Rank 11
- Postovi: 5438
- Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
- 7
- Lokacija: Odžak, BiH
- O meni: Spiritualni lider JAS-a
- Status: Offline
Re: Sportska kladionica-Igra predviđanja
1. AEK - PAOK (ponedeljak 18:30) - 0-2
2. Granada - Villarreal (ponedeljak 21:00) - 0-3
3. Boavista - Sporting (ponedeljak 21:15) - 0-2
4. Wolfsburg - RB Leipzig (utorak 18:00) - 1-2
5. Kopenhagen - Midtjylland (utorak 20:15) - 2-1
6. Bonus par (dupli bodovi) - Lazio - Fiorentina (ponedeljak 20:45) - 2-1
Bonus pitanje - U kom minutu će pasti prvi gol na utakmici Stuttgart - Union Berlin i ko će biti strelac tog gola? (utorak 18:00) - Guirassy 22
Košarka:
1. Olympiakos - Panathinaikos (ponedeljak 19:15) - Olymp
2. Partizan - Crvena Zvezda (ponedeljak 20:00) - Partizan
3. Split - Cibona (ponedeljak 20:00) - Split
4. Milwaukee Bucks - Miami Heat (utorak 01:00) - Heat
5. Armani Milano - Maccabi Tel Aviv (utorak 20:30) - Tel Aviv
2. Granada - Villarreal (ponedeljak 21:00) - 0-3
3. Boavista - Sporting (ponedeljak 21:15) - 0-2
4. Wolfsburg - RB Leipzig (utorak 18:00) - 1-2
5. Kopenhagen - Midtjylland (utorak 20:15) - 2-1
6. Bonus par (dupli bodovi) - Lazio - Fiorentina (ponedeljak 20:45) - 2-1
Bonus pitanje - U kom minutu će pasti prvi gol na utakmici Stuttgart - Union Berlin i ko će biti strelac tog gola? (utorak 18:00) - Guirassy 22
Košarka:
1. Olympiakos - Panathinaikos (ponedeljak 19:15) - Olymp
2. Partizan - Crvena Zvezda (ponedeljak 20:00) - Partizan
3. Split - Cibona (ponedeljak 20:00) - Split
4. Milwaukee Bucks - Miami Heat (utorak 01:00) - Heat
5. Armani Milano - Maccabi Tel Aviv (utorak 20:30) - Tel Aviv
- Hangman98
- ProHrvanje Urednik
- Postovi: 17994
- Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
- 2
- Lokacija: Bosna i Hercegovina
- Status: Offline
Re: Sportska kladionica-Igra predviđanja
1. AEK - PAOK (ponedeljak 18:30) - 1-1
2. Granada - Villarreal (ponedeljak 21:00) - 0-1
3. Boavista - Sporting (ponedeljak 21:15) - 0-3
4. Wolfsburg - RB Leipzig (utorak 18:00) - 2-4
5. Kopenhagen - Midtjylland (utorak 20:15) - 1-0
6. Bonus par (dupli bodovi) - Lazio - Fiorentina (ponedeljak 20:45) - 1-1
Bonus pitanje - U kom minutu će pasti prvi gol na utakmici Stuttgart - Union Berlin i ko će biti strelac tog gola? (utorak 18:00) - Behrens 14
Košarka:
1. Olympiakos - Panathinaikos (ponedeljak 19:15) - oly
2. Partizan - Crvena Zvezda (ponedeljak 20:00) - Zvezda
3. Split - Cibona (ponedeljak 20:00) - Split
4. Milwaukee Bucks - Miami Heat (utorak 01:00) - Bucks
5. Armani Milano - Maccabi Tel Aviv (utorak 20:30) - Armani
2. Granada - Villarreal (ponedeljak 21:00) - 0-1
3. Boavista - Sporting (ponedeljak 21:15) - 0-3
4. Wolfsburg - RB Leipzig (utorak 18:00) - 2-4
5. Kopenhagen - Midtjylland (utorak 20:15) - 1-0
6. Bonus par (dupli bodovi) - Lazio - Fiorentina (ponedeljak 20:45) - 1-1
Bonus pitanje - U kom minutu će pasti prvi gol na utakmici Stuttgart - Union Berlin i ko će biti strelac tog gola? (utorak 18:00) - Behrens 14
Košarka:
1. Olympiakos - Panathinaikos (ponedeljak 19:15) - oly
2. Partizan - Crvena Zvezda (ponedeljak 20:00) - Zvezda
3. Split - Cibona (ponedeljak 20:00) - Split
4. Milwaukee Bucks - Miami Heat (utorak 01:00) - Bucks
5. Armani Milano - Maccabi Tel Aviv (utorak 20:30) - Armani
- Markovic619
- Rank 13
- Postovi: 10403
- Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
- 4
- Status: Offline
Re: Sportska kladionica-Igra predviđanja
1. AEK - PAOK (ponedeljak 18:30) - 2-1
2. Granada - Villarreal (ponedeljak 21:00) - 1:2
3. Boavista - Sporting (ponedeljak 21:15) - 0:3
4. Wolfsburg - RB Leipzig (utorak 18:00) - 1:3
5. Kopenhagen - Midtjylland (utorak 20:15) - 2:1
6. Bonus par (dupli bodovi) - Lazio - Fiorentina (ponedeljak 20:45) - 1:1
Bonus pitanje - U kom minutu će pasti prvi gol na utakmici Stuttgart - Union Berlin i ko će biti strelac tog gola? (utorak 18:00) - Guiraasy 28
Košarka:
1. Olympiakos - Panathinaikos (ponedeljak 19:15) - Olympiakos
2. Partizan - Crvena Zvezda (ponedeljak 20:00) - zvezda
3. Split - Cibona (ponedeljak 20:00) - Split
4. Milwaukee Bucks - Miami Heat (utorak 01:00) - Bucks
5. Armani Milano - Maccabi Tel Aviv (utorak 20:30) - Armani
2. Granada - Villarreal (ponedeljak 21:00) - 1:2
3. Boavista - Sporting (ponedeljak 21:15) - 0:3
4. Wolfsburg - RB Leipzig (utorak 18:00) - 1:3
5. Kopenhagen - Midtjylland (utorak 20:15) - 2:1
6. Bonus par (dupli bodovi) - Lazio - Fiorentina (ponedeljak 20:45) - 1:1
Bonus pitanje - U kom minutu će pasti prvi gol na utakmici Stuttgart - Union Berlin i ko će biti strelac tog gola? (utorak 18:00) - Guiraasy 28
Košarka:
1. Olympiakos - Panathinaikos (ponedeljak 19:15) - Olympiakos
2. Partizan - Crvena Zvezda (ponedeljak 20:00) - zvezda
3. Split - Cibona (ponedeljak 20:00) - Split
4. Milwaukee Bucks - Miami Heat (utorak 01:00) - Bucks
5. Armani Milano - Maccabi Tel Aviv (utorak 20:30) - Armani
- AleksaVP
- Administrator
- Postovi: 13962
- Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
- 7
- Lokacija: Niš, Srbija
- Kontakt:
- Status: Offline
Re: Sportska kladionica-Igra predviđanja
1. AEK - PAOK (ponedeljak 18:30) - 3-2
2. Granada - Villarreal (ponedeljak 21:00) - 1:3
3. Boavista - Sporting (ponedeljak 21:15) - 1:3
4. Wolfsburg - RB Leipzig (utorak 18:00) - 1:4
5. Kopenhagen - Midtjylland (utorak 20:15) - 3:2
6. Bonus par (dupli bodovi) - Lazio - Fiorentina (ponedeljak 20:45) - 3:1
Bonus pitanje - U kom minutu će pasti prvi gol na utakmici Stuttgart - Union Berlin i ko će biti strelac tog gola? (utorak 18:00) - Guiraasy 29
Košarka:
1. Olympiakos - Panathinaikos (ponedeljak 19:15) - Olympiakos
2. Partizan - Crvena Zvezda (ponedeljak 20:00) - Zvezda
3. Split - Cibona (ponedeljak 20:00) - Split
4. Milwaukee Bucks - Miami Heat (utorak 01:00) - Bucks
5. Armani Milano - Maccabi Tel Aviv (utorak 20:30) - Armani
2. Granada - Villarreal (ponedeljak 21:00) - 1:3
3. Boavista - Sporting (ponedeljak 21:15) - 1:3
4. Wolfsburg - RB Leipzig (utorak 18:00) - 1:4
5. Kopenhagen - Midtjylland (utorak 20:15) - 3:2
6. Bonus par (dupli bodovi) - Lazio - Fiorentina (ponedeljak 20:45) - 3:1
Bonus pitanje - U kom minutu će pasti prvi gol na utakmici Stuttgart - Union Berlin i ko će biti strelac tog gola? (utorak 18:00) - Guiraasy 29
Košarka:
1. Olympiakos - Panathinaikos (ponedeljak 19:15) - Olympiakos
2. Partizan - Crvena Zvezda (ponedeljak 20:00) - Zvezda
3. Split - Cibona (ponedeljak 20:00) - Split
4. Milwaukee Bucks - Miami Heat (utorak 01:00) - Bucks
5. Armani Milano - Maccabi Tel Aviv (utorak 20:30) - Armani
- KOMANIA
- Rank 12
- Postovi: 9302
- Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
- 5
- Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
- O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
- Status: Offline
Re: Sportska kladionica-Igra predviđanja
Fudbal:
1. AEK - PAOK - 1:1
2. Granada - Villarreal - 1:1
3. Boavista - Sporting - 1:2
4. Wolfsburg - RB Leipzig - 2:3
5. Kopenhagen - Midtjylland - 2:1
6. Bonus par (dupli bodovi) - Lazio - Fiorentina - 3:2
Bonus pitanje - U kom minutu će pasti prvi gol na utakmici Stuttgart - Union Berlin i ko će biti strelac tog gola? - 19' - Undav
Košarka:
1. Olympiakos - Panathinaikos - Olimpijakos
2. Partizan - Crvena Zvezda - Partizan
3. Split - Cibona - Split
4. Milwaukee Bucks - Miami Heat - Milvoki
5. Armani Milano - Maccabi Tel Aviv - Makabi
1. AEK - PAOK - 1:1
2. Granada - Villarreal - 1:1
3. Boavista - Sporting - 1:2
4. Wolfsburg - RB Leipzig - 2:3
5. Kopenhagen - Midtjylland - 2:1
6. Bonus par (dupli bodovi) - Lazio - Fiorentina - 3:2
Bonus pitanje - U kom minutu će pasti prvi gol na utakmici Stuttgart - Union Berlin i ko će biti strelac tog gola? - 19' - Undav
Košarka:
1. Olympiakos - Panathinaikos - Olimpijakos
2. Partizan - Crvena Zvezda - Partizan
3. Split - Cibona - Split
4. Milwaukee Bucks - Miami Heat - Milvoki
5. Armani Milano - Maccabi Tel Aviv - Makabi
- KOMANIA
- Rank 12
- Postovi: 9302
- Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
- 5
- Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
- O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
- Status: Offline
Re: Sportska kladionica-Igra predviđanja
Parovi za danas (sreda):
Fudbal:
1. Lecce - Parma (18:00) -
2. Borussia Dortmund - Hoffenheim (18:00) -
3. Spartak Moskva - Krasnodar (18:45) -
4. Novi Sad - Vojvodina (19:00) -
5. West Ham - Arsenal (20:30) -
6. Bonus par (dupli bodovi) - Crvena Zvezda - TSC (19:00) -
Bonus pitanje - U kom minutu će pasti prvi gol na utakmici Manchester United - Newcastle i ko će biti strelac tog gola? (21:15) -
Košarka:
1. Toronto Raptors - Milwaukee Bucks (četvrtak 00:00) -
2. Golden State Warriors - Sacramento Kings (četvrtak 03:00) -
3. Los Angeles Lakers - Los Angeles Clippers (četvrtak 03:00) -
Fudbal:
1. Lecce - Parma (18:00) -
2. Borussia Dortmund - Hoffenheim (18:00) -
3. Spartak Moskva - Krasnodar (18:45) -
4. Novi Sad - Vojvodina (19:00) -
5. West Ham - Arsenal (20:30) -
6. Bonus par (dupli bodovi) - Crvena Zvezda - TSC (19:00) -
Bonus pitanje - U kom minutu će pasti prvi gol na utakmici Manchester United - Newcastle i ko će biti strelac tog gola? (21:15) -
Košarka:
1. Toronto Raptors - Milwaukee Bucks (četvrtak 00:00) -
2. Golden State Warriors - Sacramento Kings (četvrtak 03:00) -
3. Los Angeles Lakers - Los Angeles Clippers (četvrtak 03:00) -
- AleksaVP
- Administrator
- Postovi: 13962
- Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
- 7
- Lokacija: Niš, Srbija
- Kontakt:
- Status: Offline
Re: Sportska kladionica-Igra predviđanja
1. Lecce - Parma (18:00) - 2:1
2. Borussia Dortmund - Hoffenheim (18:00) - 4:2
3. Spartak Moskva - Krasnodar (18:45) - 2:1
4. Novi Sad - Vojvodina (19:00) - 1:3
5. West Ham - Arsenal (20:30) - 1:2
6. Bonus par (dupli bodovi) - Crvena Zvezda - TSC (19:00) - 3:0
Bonus pitanje - U kom minutu će pasti prvi gol na utakmici Manchester United - Newcastle i ko će biti strelac tog gola? (21:15) - Hojlund 34'
Košarka:
1. Toronto Raptors - Milwaukee Bucks (četvrtak 00:00) - Bucs
2. Golden State Warriors - Sacramento Kings (četvrtak 03:00) - Kings
3. Los Angeles Lakers - Los Angeles Clippers (četvrtak 03:00) - Lakers
2. Borussia Dortmund - Hoffenheim (18:00) - 4:2
3. Spartak Moskva - Krasnodar (18:45) - 2:1
4. Novi Sad - Vojvodina (19:00) - 1:3
5. West Ham - Arsenal (20:30) - 1:2
6. Bonus par (dupli bodovi) - Crvena Zvezda - TSC (19:00) - 3:0
Bonus pitanje - U kom minutu će pasti prvi gol na utakmici Manchester United - Newcastle i ko će biti strelac tog gola? (21:15) - Hojlund 34'
Košarka:
1. Toronto Raptors - Milwaukee Bucks (četvrtak 00:00) - Bucs
2. Golden State Warriors - Sacramento Kings (četvrtak 03:00) - Kings
3. Los Angeles Lakers - Los Angeles Clippers (četvrtak 03:00) - Lakers
-
- Rank 11
- Postovi: 5438
- Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
- 7
- Lokacija: Odžak, BiH
- O meni: Spiritualni lider JAS-a
- Status: Offline
Re: Sportska kladionica-Igra predviđanja
1. Lecce - Parma (18:00) - 1-1
2. Borussia Dortmund - Hoffenheim (18:00) - 3-1
3. Spartak Moskva - Krasnodar (18:45) - 2-1
4. Novi Sad - Vojvodina (19:00) - 0-2
5. West Ham - Arsenal (20:30) - 1-2
6. Bonus par (dupli bodovi) - Crvena Zvezda - TSC (19:00) - 3-1
Bonus pitanje - U kom minutu će pasti prvi gol na utakmici Manchester United - Newcastle i ko će biti strelac tog gola? (21:15) - Longstaff 22
Košarka:
1. Toronto Raptors - Milwaukee Bucks (četvrtak 00:00) - Raptors
2. Golden State Warriors - Sacramento Kings (četvrtak 03:00) - GSW
3. Los Angeles Lakers - Los Angeles Clippers (četvrtak 03:00) - Lakers
2. Borussia Dortmund - Hoffenheim (18:00) - 3-1
3. Spartak Moskva - Krasnodar (18:45) - 2-1
4. Novi Sad - Vojvodina (19:00) - 0-2
5. West Ham - Arsenal (20:30) - 1-2
6. Bonus par (dupli bodovi) - Crvena Zvezda - TSC (19:00) - 3-1
Bonus pitanje - U kom minutu će pasti prvi gol na utakmici Manchester United - Newcastle i ko će biti strelac tog gola? (21:15) - Longstaff 22
Košarka:
1. Toronto Raptors - Milwaukee Bucks (četvrtak 00:00) - Raptors
2. Golden State Warriors - Sacramento Kings (četvrtak 03:00) - GSW
3. Los Angeles Lakers - Los Angeles Clippers (četvrtak 03:00) - Lakers
- Dynamite 7
- Rank 13
- Postovi: 17557
- Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
- 3
- Lokacija: 🇧🇦
- O meni: Ruthless.
- Status: Offline
Re: Sportska kladionica-Igra predviđanja
Parovi za danas (sreda):
Fudbal:
1. Lecce - Parma (18:00) - 1:1
2. Borussia Dortmund - Hoffenheim (18:00) - 3:1
3. Spartak Moskva - Krasnodar (18:45) - 1:0
4. Novi Sad - Vojvodina (19:00) - 0:3
5. West Ham - Arsenal (20:30) - 2:2
6. Bonus par (dupli bodovi) - Crvena Zvezda - TSC (19:00) - 1:2
Bonus pitanje - U kom minutu će pasti prvi gol na utakmici Manchester United - Newcastle i ko će biti strelac tog gola? (21:15) - 31' Bruno Fernandes.
Košarka:
1. Toronto Raptors - Milwaukee Bucks (četvrtak 00:00) - Bucks
2. Golden State Warriors - Sacramento Kings (četvrtak 03:00) - Kings
3. Los Angeles Lakers - Los Angeles Clippers (četvrtak 03:00) - Lakers
Fudbal:
1. Lecce - Parma (18:00) - 1:1
2. Borussia Dortmund - Hoffenheim (18:00) - 3:1
3. Spartak Moskva - Krasnodar (18:45) - 1:0
4. Novi Sad - Vojvodina (19:00) - 0:3
5. West Ham - Arsenal (20:30) - 2:2
6. Bonus par (dupli bodovi) - Crvena Zvezda - TSC (19:00) - 1:2
Bonus pitanje - U kom minutu će pasti prvi gol na utakmici Manchester United - Newcastle i ko će biti strelac tog gola? (21:15) - 31' Bruno Fernandes.
Košarka:
1. Toronto Raptors - Milwaukee Bucks (četvrtak 00:00) - Bucks
2. Golden State Warriors - Sacramento Kings (četvrtak 03:00) - Kings
3. Los Angeles Lakers - Los Angeles Clippers (četvrtak 03:00) - Lakers