YouTuberi

Pratite li neke YouTube kanale?

Filmoljupci navalite
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: YouTuberi

Post Postao/la Sherpa »

donniedemonD je napisao/la: 29 ruj 2022, 21:52 Naravno da je bitnija sloboda tvog deteta od zivota tudjeg deteta i to ces znati kad porastes i dobijes dete.
Kaže netko tko nema djece
Maki je napisao/la: 29 ruj 2022, 21:56 No mali Mitrović nije moje dijete i stoga ja u njemu vidim samo nekažnjenog ubicu.
To i sistem koji je zaštitio ubojicu zato što mu tatica ima para. Baš me zanima dal bi ga gore navedeni gospodin tako branio da je autom usmrtio nekoga od njegove rodbine i govorio kako je sve to normalno.

Empatija nula. Botanje sto. Njemu ne treba ni pink
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Re: YouTuberi

Post Postao/la azo »

Sorry al ako ima 345 bitnijih stvari od prikrivanja istine i višestrukih ubistava onda fakat imaš problem neki.

Ja prvo ne planiram da sina odgojim da bude ubica i narkoman.

"Kad porastes" bruh, godine nisu ekvivalent zrelosti neke osobe.
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Re: YouTuberi

Post Postao/la Dalmatian »

čitam komentare kidara(tik tok, YouTube) kako cmolje što je pedofiliu ugašen YouTube kanal(ne bi da im je umro otac ili majka)i to ne jedan kanal već su mu ugasili i rezervne,Baka Prase je već sad mogu reći uspio u naumu:poglupavio,zaludio i otrovao djecu glupostima i on je u njihovim očima heroj,napravio je podjelu u društvu Mitrović vs baka Prase i tu više fanova ima taj YouTuber Pedofil.Čak je i SKOJ tražio peticiju za ukidanje kanala,jedini pravi plus glede Mitrovića je taj što je on imao velike veze za ukidanjem kanala tog napuhanog majmuna tj šef Pinka je dobro platio Google da mu ukinu YouTube kanal i neka je,ali Mitrović je kriminalac kojeg dobro pokriva Vučić i vlast u Srbiji.
Tog kriminalca Mitrovića treba ubit jer drugog načina nema,jer je poslije Vučića on jako utjecajan(utjecajan za kurve i kriminalce,ne za pametne osobe) kao osoba i biznismen
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7569
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Re: YouTuberi

Post Postao/la Master of darkness »

Loš bait
You leave when you think it's time
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7569
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Re: YouTuberi

Post Postao/la Master of darkness »

donniedemonD je napisao/la: 29 ruj 2022, 20:59 Kako bih ja vecinu odavde sto sam iscitao pozvao na informativni razgovor kad krenete da pricate ko je koga ubio i sta je radio. A malo ko prebacuje srednju skolu.

Prvo,
Taj Mitrovic je spasio sina zatvora, kao sto bi svako pokusao da se odbrani advokatom za svoju decu ako ima tolike resurse. Ni prvi ni poslednji koji nije robijao za nesavesnu voznju.

Drugo,
Televizija mu je smece zbog rijalitija pre svega, i donekle botovanja za Vucica. Inace, kroz istoriju ok televizija.

Trece,
Mitrovic je "najhumaniji" Srbin ubedljivo kad su humanitarne stvari u pitanju.

A ovaj mali degenerik, svesni pedofil, je srecom stigao da se naplati od te silne retardirane dece i otvori restorane, igraonice i sta sve ne.
Steta sto ga ranije nije ugasio Zeljko.
1. Niko ovde više ne ide u srednju školu i ne vidim po kom osnovu bi ti nas poslao na razgovor.

2. Ne da bih ga pustio da se sam brani, nego bih naredio da ga zatvore koliko odmah. To što je moje dete ne mora da znači da bih ga branio ako ubije nečije drugo. Kakav sam ja onda građanin?

3. Televizija je oduvek smeće. Gurao je ono što mu odgovara i što odgovara trenutnim vlastima. Pritom je i dupeuvlakac koji menja strane kako mu se prohte. Velike osobine velikih ljudi.

4. Escobar je najhumaniji diler droge, koji je gradio mnoge bolnice, kuće i stambene objekte. Pritom je i uništio mnoge ljude svojom distribucijom narkotika, ubijao civile i policajce. Treba mu oprostiti jedno nauštrb drugog?

5. Da je degenerik, apsolutno.
Da je toksično govno koje je trebalo ugasiti pre 3 godine? Apsolutno.
Da je u pravu u ovoj drami? 1/1
I bravo za to što odredjujes kome će kanal biti ugašen ili ne. Čudi me pa nisi na visokoj poziciji u ovoj zabokrecini od države.
You leave when you think it's time
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17359
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: YouTuberi

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Niko ovde više ne ide u srednju školu i ne vidim po kom osnovu bi ti nas poslao na razgovor.
A mene ko jebe 😭💀
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7569
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Re: YouTuberi

Post Postao/la Master of darkness »

Ti si zreliji u odnosu na tvoje godine. Ti se ne računaš 😁
You leave when you think it's time
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Re: YouTuberi

Post Postao/la azo »

slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17359
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: YouTuberi

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: YouTuberi

Post Postao/la Rio146 »

Yes Sir!
slika
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Re: YouTuberi

Post Postao/la Dalmatian »

Jao što ga ovaj baš sere u nedogled uvijek kaže zbogom pa se vrati jer mora na kidarama koji drkaju na njega zaradit pare,ma teški lažov treba ga strpati jedno dvije tri godine u zatvor pa mu i ugasiti i ovaj YouTube kanal Baka Prase 2 na kojem misli objavljivati,nadam se da će Mitrović ugasiti i ovaj kanal 😂

Čak mi je fora ona stvar koju je smislio Mitrović kad je radio disstrack na Baku Praseta ona:reši reši reši tebi robija se smeši
A pjeva je neki lik koji izgleda pljunuti Mitrović
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: YouTuberi

Post Postao/la Sherpa »

Osam godina bez da je itko znao tko je on. U doba interneta, prokleto impresivno

slika
Avatar
Mortiis
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1617
Pridružen/a: 27 vel 2017, 17:41
7
Lokacija: ECW Arena,Philadelphia,PA
Status: Offline

Re: YouTuberi

Post Postao/la Mortiis »

jedno od najljepsih mjesta gdje sam se vozio autom

Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17359
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: YouTuberi

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Prošle godine sam saznao za kanal i zapravo je imao korektan content i emotivne priče iz kojeg se actually mogu naučiti neke životne lekcije

Sad su svi videi na istu foru i krenuo je clickbaitat, a ni novi glumci mi nisu bolji od starih

HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: YouTuberi

Post Postao/la HunterDX »



Žena je sve objasnila.
Odgovori