Tenis

Prebacivanje loptice preko mreže

Za ljubitelje sportova, s loptom ili bez nje
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17579
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Re: Tenis

Post Postao/la Dynamite 7 »

Hvala za sve legendi, najljepši stil i razlog zbog kog sam najviše počeo pratiti tenis. Naravno da mi je žao ali bio sam spreman vidjelo se da ne ide više.
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17579
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Re: Tenis

Post Postao/la Dynamite 7 »

Krenule mi suze majke mi 😔.
Zašto mora doći kraj, kraj jedne ere tenis će se još igrati i pratiti ali za mene više neće biti isti 💔.
Još jednom veliki naklon ovom gigantu i velikom šampionu koji je jedan od najvećih ikad i jedan od mojih idola i najdražih sportista. Hvala Rogeru što me "natjerao" da zavolim tenis, hvala za sve uspomene sreću za svaku pobjedu i tugu za svaki poraz.
Za kraj naravno da je rezultat u drugom planu ali bilo bi lijepo da su pobjedili Roger i Rafael.

Za mene zauvijek najveća ikona bijelog sporta.
RF 🎾🏆♥️.
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10637
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Tenis

Post Postao/la HunterDX »

Jako emotivno, kao što se i očekivalo.
Kraj velike četvorke, kraj velike trojke, kraj jedne ere.
Tata današnjeg tenisa se penzionisao. Najveći teniski romantičar, sa najlepšim stilom igre, kakav će se teško ponoviti.
Podigao je tenis na jedan viši nivo, tako što je prvo bio stepenik iznad svoje generacije, zatim sačekao sledeću i zajedno sa njima doneo najveću tenisku eru, sa najvećim rivalstvima.
Bila je velika čast pratiti karijeru jednog ovakvog majsora. Dugo će se pričati o čoveku koji je plesao po terenu i pravio velike rezultate. Tenis je oduvek tražio tu izmišljenu figuru, koja bi publici dala utisak da je na početku 20-tog veka, a da ipak igra savremeni tenis, na kraju se jedan takav i pojavio.Hvala ti Roger!
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58319
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Tenis

Post Postao/la Sherpa »

Jedan od najboljih komentara koji sam čuo- stavi njega, nadala i novaka da igraju u isto vrijeme. Svi znaju koji će prvi popuniti tribine na svom stadionu.

Mislim da to itekako govori o tome o kojoj se veličini radi. Naprosto je postao sinonim za tenis zadnjih 15ak godina.
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17579
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Re: Tenis

Post Postao/la Dynamite 7 »

🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17579
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Re: Tenis

Post Postao/la Dynamite 7 »

🤔🤔🤔❓️❓️❓️
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10637
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Tenis

Post Postao/la HunterDX »

Sherpa je napisao/la: 24 ruj 2022, 12:02 Jedan od najboljih komentara koji sam čuo- stavi njega, nadala i novaka da igraju u isto vrijeme. Svi znaju koji će prvi popuniti tribine na svom stadionu.

Mislim da to itekako govori o tome o kojoj se veličini radi. Naprosto je postao sinonim za tenis zadnjih 15ak godina.
Statistika govori da će Djoković i Nadal popuniti 80% kapaciteta na tribinama, dok je kod Federera 100%. Djoković i Nadal koštaju oko 1m da se pojave na nekom od slabijih turnira, dok je Federer 1,5m.
Što se tiče popularnosti i samog brenda, teško da će mu iko prismrdeti.


Ja bih se usudio da kažem da je postao sinonim za sport, ne samo za tenis. Jer je postao uzor i sportistima van tenisa.
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

Re: Tenis

Post Postao/la donniedemonD »

Pamticu ga po jednostavnosti igranja, brutalne koordinacije pokreta tela i reketa koja izaziva lakocu igranja kakva nije vidjena, sa obe strane reketa, servis, volej. Sve.

Pamticu ga i kao najveceg cokera medju tim vodecim igracima u teniskoj istoriji.

Fascinantno je da jedan takav igrac odlazi u penziju ne drzeci ni jedan jedini validni teniski rekord, izuzev najvise osvojenih malih turnira. Sta vise, daleko je prevazidjen u svim rekordima koje je drzao.
Pre samo 5 godina je delovalo da ce drzati sve rekorde narednih 100 godina.
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13997
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Tenis

Post Postao/la AleksaVP »

Dinamite,

BiH finale na čelindžeru u Rumuniji 👍 Džumhur vs Fatić
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17579
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Re: Tenis

Post Postao/la Dynamite 7 »

Fino iako Džumhur može i bolje.
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17579
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Re: Tenis

Post Postao/la Dynamite 7 »

😁:
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10637
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Tenis

Post Postao/la HunterDX »

Kakva šteta što je Medvedev predao.
Djoković se baš mučio da mu uzima poene na njegov servis, jer je predobro servirao. Zaličio je na Medvedeva od prošle godine,bio je bolji od Novaka i predao na 1-1 u setovima.
Razumem ga ukoliko ne želi pa pogorša povredu, ali šteta za njega, nadam se da će biti spreman za Pariz i Torino.

Djoković je dobro prošao,nije igrao ništa posebno,a ipak je u finalu. Ne mogu da garantujem da bi dobio drugi set da Medvedev nije usporio pred kraj. Ali dobro je što je izdržao do Tie-breaka.
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13997
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Tenis

Post Postao/la AleksaVP »

Još jedna titula za Novaka, 90 po redu, bliži se stotka. 😎
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10637
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Tenis

Post Postao/la HunterDX »

109 je rekord u muškom tenisu. Ne izgleda ni ta brojka tako daleko, pa ukoliko ostane zdrav, mislim da može i to da obori za nekoliko sezona.
Dosta je dobro servirao Djoković danas, dosta bolje nego juče, zaslužena pobeda.
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13997
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Tenis

Post Postao/la AleksaVP »

Mislim da je to previše ali ko zna.
Odgovori