Teme tjedna/sedmice/nedelje

Za sve druge wrestling stvari
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57677
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Teme tjedna

Post Postao/la Sherpa »

Evo za prvi tjedan nešto prilično jednostavno, a ujedno i teško. Lana.

Od početka svoje WWE karijere Lana je bila Ruseva menadžerica / socijalni ambasador / djevojka / žena / cura koju je gađao ribom. I bila je sve to dok nedavno nije stupila nogom u ring kao hrvačica, gdje je na očigled svih zelena.

Od 'we want Lana' pa do apsolutno nikakve reakcije sve zbog prominjene uloga. Recite svoje mišljenje
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Tema tjedna: Lanauništen WWE lik?

Post Postao/la AlenB »

Trebala je ostati ono što je i bila. Dobro je funkcionirala kao menadžer, no sada mislim da će svu svoju prethodnu reputaciju uništiti svojim lošim izvedbama u ringu. Nije trebala ulaziti u to ili je trebala određen period vremena, možda čak i nekoliko godina trenirati kako bi jednog dana došla potpuno spremna u ring. Ovako izgleda da ju eksperimentiraju i gledaju šta kod nje valja a šta nje. I ne možeš odmah nekog poput nje na taj način staviti u meč za titulu.
slika
Avatar
FilipS
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1769
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:02
7
Status: Offline

Tema tjedna: Lanauništen WWE lik?

Post Postao/la FilipS »

Razumijem zasto su je odmah gurnuli na titulu. Htjeli su da dobije momentuma, isto ono što su napravili prošle godine kada je Ziggler dobio šansu za titulu. Očigledno je da u ringu loša. Bojim se da neće postati druga Dana Brooke.
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Tema tjedna: Lanauništen WWE lik?

Post Postao/la TheViper »

Ja ovo sa Lanom nikako ne mogu da poredim sa Zigglerom, Ziggler je jako dobar in ring worker. Jedini razlog zbog kojeg su mnogi kritikovali taj njegov push je zato sto tada nije imao nikakav momentum, gubio je od Corbina na preshowu, njega su trebali da pushaju nakon SS 2014. Iako je tada naredjao nekoliko poraza on je bio u nekom dobitku, sve to mi je pomoglo da neko vreme bude stabilan mid carder, i da vodi sjajan fedu sa Mizom (koji je za mene bio feud of the year) i osvojio IC titulu u zaista odlicnom matchu. Istina, skoro je pao u zaborav nakon feuda sa Mizom, ali je te jeseni bio izuzetno dobar.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57677
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Tema tjedna: Lanauništen WWE lik?

Post Postao/la Sherpa »

Lana im je bila frikin vruća, kako u ringu kao menadžer, dobivala je reakcije publike, makar to bilo 'we want lana' (mogli su igrati na to da ona smatra kako je predobra da hrva s obicnim kmetovima), a bila je hot ovako kao osoba. No što je WWE odlučio - pretoviriti je u hrvačicu. Ok, nemam problema s tom odlukom, možda je to bila i njena želja, što da ne. No onda to radiš iza zatvorenih vrata, treniraš malo po malo i radiš to koju godinu, imaš neku ideju kuda želiš s njom i Rusovom (ili bez njega), te je u nekom trenutku neočekivano ubaciš - pogotovo na neke 'we want lana' chentove koje je dobivala i koje bi nastavila dobivati.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Tema tjedna: Lanauništen WWE lik?

Post Postao/la Wulf7X »

Da li je Lana uništen lik možda je rano da se proceni ali svakako je na dobrom putu. Velika je greška ovo što rade sa njom :?
slika
Avatar
dejanpetkovic
Rank 7
Rank 7
Postovi: 558
Pridružen/a: 03 srp 2017, 20:49
6
Lokacija: Niš
Status: Offline

Tema tjedna: Lanauništen WWE lik?

Post Postao/la dejanpetkovic »

U uvodnom postu je lepo pisalo da sam postovalac Lane,pre svega zbog izgleda naravno :D

Medjutim bila mi je simpaticna kao neki zenski Paul Hayman...

Sad ovo...

Nadam se da ce da izgura trenutnu krizu i bude stara Lana.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57677
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Tema tjedna: Lanauništen WWE lik?

Post Postao/la Sherpa »

Lana kao lik nije ništa bolej prošao od Sami zayna, Nakamure, Bayley, Freezea... Mogao bih nabrajati... od nečega dobroga pretvorili su je u nešto generično i totalno bezlično.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Tema tjedna: Lanauništen WWE lik?

Post Postao/la emirates »

'We Want Lana' chantovi su bili zbog toga sto je publika mislila da je zgodna djevojka, sto i jeste, medjutim s tim ne mozes daleko. Mogli su je ostaviti kao menadzericu za Ruseva, sto bi i meni bilo bolje, ali dalje od toga nece ici.
slika
Avatar
FilipS
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1769
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:02
7
Status: Offline

Tema tjedna: Lana uništen WWE lik?

Post Postao/la FilipS »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Nakamure
drago mi je da nisam jedini primjetio
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Tema tjedna: Lana uništen WWE lik?

Post Postao/la ejdzejp1 »

Prerano su je gurnuli u ring, a pogotovo su joj prerano dali meč za titulu. Trebala je ostati menadžer barem još nekoliko godina dok ne bude spremna za nešto više. Ne mislim da je uništena još uvijek, ali ako ovako nastavi sigurno će to biti.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57677
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Tema tjedna: Lana uništen WWE lik?

Post Postao/la Sherpa »

FilipS je napisao/la:QR_BBPOST drago mi je da nisam jedini primjetio
Nisi. Nakamura iz NXTa nije sjena onoga što je danas. Nisu pokazali zašto bi ikome trebalo biti stalo do njega. Štoviše, jučer je imao možda najgori meč u svojoj karijeri. Užasan je bio. No nije stvar ni u Corbinu koliko u ideji da oni imaju spori meč... I što zapravo pola ljudi nema ideji koji vrag strong style kojeg on predstavlja je. Niti su to pokazali.

A cringe je bio kada je kazao da je uzio titulu Gotou te da je i onda bio rockstar u Japanu :palica: :palica: :palica: :palica: Jebovaspas i taj rockstar gimmick, on je sve samo ne to. Mundo može proci kao Rockstar. Nakamura je više neki luđak koji se prije meča našmrkao malo previše kokaina.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57677
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Tema tjedna: Lana uništen WWE lik?

Post Postao/la Sherpa »

Subota je - još dva dana za raspravu o ovoje temi, a ako ima netko novu ideju za idući tjedan, neka mi pošalje privatnu poruku :)
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Tema tjedna: Lana uništen WWE lik?

Post Postao/la Rio146 »

Evo da i ja nešto kratko kažem. Kao manager je super, ali za sada što je pokazala u ringu nije dovoljno. Definitivno je prerano da išta govorimo o njoj, ali kako stvari stoje mogla bi biti uništena.
Yes Sir!
slika
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Tema tjedna: Lana uništen WWE lik?

Post Postao/la HBK »

Kao menadzerka je bila dosadna, kao kecerka je dosadna. Nek je maknu sto dalje.
Odgovori