La liga 2022/23

Španska liga

Za ljubitelje sportova, s loptom ili bez nje
emirates
Rank 12
Rank 12
5
Status: Offline

Re: La liga 2022/23

Post Postao/la emirates »

Ja da sam mjesto njega sjedio bih na tribini i primao platu standardno. Cent jedan da mi ostanu duzni bih digao tuzbu protiv njih. Imat ce on i vise nego dovoljno za zivota primajuci platu u Barceloni i otvarajuci ugostiteljske objekte, prodavajuci nekretnine itd.
slika
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
2
O meni: RF> RN
LAL> GSW
MUN>BAR
PAR> CZV
CR7> LM30
WWE> AEW
DYNI> MOD

FACTOS!!!

Post Postao/la Dynamite 7 »

Ma ja mislim da tu nije toliko ni do novca koliko do principa.
Master of darkness je nepriznati internet lord i zasluzuje sve pohvale ovog sveta

AEW >>> WWE

Master of darkness je internet lord

Goldberg je overrated

I za kraj, Master of darkness je internet lord
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
5

Post Postao/la TheViper »

Jbg, svaka greska se skupo placa. Milan je najbolji primer, a sada je jedini klub u Italiji koji je imao luksuz da kupi igraca od 30+ miliona (De Ketelaere) a da nikog ne proda.

Barcelona, umesto da ide u lagani rebuilding, pa i po cenu da zrtvuju nekoliko sezona oni se ponasaju ko pijani milijarderi. Razbacuju se za nove igrace, a ocekuju od starosedeoca da smanje plate ili silom napuste klub kako bi registrovali novajlije. Ne ide to tek tako. Nisu ti igraci sami sebe doveli i sebi dali dobre plate.
Markovic619
Rank 12
Rank 12
3

Post Postao/la Markovic619 »

Mislim da ne shvataš šta želim reći.

Barcelona njega može ostaviti, dvije godine provede na tribinama, trenira sa B timom, dok mu ne istekne ugovor, i tako ostaneš i bez arapskih para i bez igranja u Barceloni. I ovo je stvar principa.

On treba biti zahvalan što je uopšte došao u Barcelonu jer nije kvalitetom ni za Leganes iz kojeg je došao. To što je dobio ugovor na pet godina kao da je world class igrač je još veći debilizam prethodne uprave.
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
2
O meni: RF> RN
LAL> GSW
MUN>BAR
PAR> CZV
CR7> LM30
WWE> AEW
DYNI> MOD

FACTOS!!!

Post Postao/la Dynamite 7 »

I svejedno ostane u Barceloni i iscijedi im svaki novčić to bi bila veća šteta za klub nego za njega.
A to da li je zaslužio nije bitno to mu je ugovorom obećano.
Master of darkness je nepriznati internet lord i zasluzuje sve pohvale ovog sveta

AEW >>> WWE

Master of darkness je internet lord

Goldberg je overrated

I za kraj, Master of darkness je internet lord
Sherpa
Administrator
Administrator
5
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:

Post Postao/la Sherpa »

emirates je napisao/la: 06 kol 2022, 13:43 Ja da sam mjesto njega sjedio bih na tribini i primao platu standardno. Cent jedan da mi ostanu duzni bih digao tuzbu protiv njih. Imat ce on i vise nego dovoljno za zivota primajuci platu u Barceloni i otvarajuci ugostiteljske objekte, prodavajuci nekretnine itd.
A tu bi ih mogao jako sjebati, da do toga dođe, mislim da kao dužnik može staviti i neku blokadu ako se klub opet nađe u problemima, što bi moglo biti jer se još nisu izvukli. Nešto što nitko nije napravio među dužnicima, jer je barcelona simbol grada, a mnogi su vezani uz grad. Ti napravi potraživanja prema klubu i zatvori ga, nećeš više raditi u gradu.

@markovic ne treba biti zahvalan. Nogomet je posao, igra se za novce. Barca je htječa igrača koji im nije trebao i dovela ga je, a sada kada ga ne treba želi ga pošto poto maknuti. on to ne želi nego želi pare iz ugovora da budu isplaćene. Čovjek ima stotine milijune eura vrijednosti u neretninama, najbogatiji je igrač barcelone. Misliš li da njemu trebaju arapski novci za igranje nogometa? Dovraga, ako nastavi tako dobro ulagati, imat će za kupiti barcelonu.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
5

lol kako blefiraju. Siguran sam da je to istina da se ne bi razvlacilo ovoliko vec bi mu nakon odvijanja novog ugovora odmah ocaj raskinuli.
slika
Sherpa
Administrator
Administrator
5
Kontakt:

Post Postao/la Sherpa »

Al čekaj ti ćeš znati malo bolje pošto si pravnik. ako je ugovor s kriminalanim aktivnoatima, nisu li i oni onda krivi. S druge strane je potvrda / potpis / žig kluba.
slika
Markovic619
Rank 12
Rank 12
3

Sve sto je radio Bartomeu je kriminal bio tako da...
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
5

Post Postao/la TheViper »

emirates
Rank 12
Rank 12
5

Sherpa je napisao/la: 08 kol 2022, 18:09 Al čekaj ti ćeš znati malo bolje pošto si pravnik. ako je ugovor s kriminalanim aktivnoatima, nisu li i oni onda krivi. S druge strane je potvrda / potpis / žig kluba.
Sve ovisi sta misle pod time, ako je kriminalan onda na koji nacin, na ciju stetu i u ciju korist itd. Mislim, bas zato sto nije bilo detalja sam i ubijedjen da je suplja. Pokusavaju isprepadati De Jonga da prekine trenutni ugovor i potpise novi ili da ode iz Barcelone skroz.
slika
Sherpa
Administrator
Administrator
5
Kontakt:

Post Postao/la Sherpa »

slika
Markovic619
Rank 12
Rank 12
3

ESPN izvor...

Valencia i Betis imaju isti problem kao i Barcelona. U ovoj ligi samo Real nema nikakvih problema, pitam se zbog čega...
Sherpa
Administrator
Administrator
5
Kontakt:

Post Postao/la Sherpa »

Pa zato što bolje izvode financijske dubijoze uz potporu države. I što generalno imaju bolju politiku shopinga zadnjih godina.

Plus, skupili su pare na ligama prvaka i nisu dali skoro sve pare za Ronalda ko barcelona za messija. Njegov ugovor je bio apsolutno sulud.
slika
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Status: Online

Post Postao/la Hangman98 »

Markovic619 je napisao/la: Jučer, 19:48 ESPN izvor...

Valencia i Betis imaju isti problem kao i Barcelona. U ovoj ligi samo Real nema nikakvih problema, pitam se zbog čega...
Vaćju miiin?

slika
The revolution is televised!
Odgovori