Cody Rhodes

American Nightmare

Zabava ponedjeljkom
Odgovori

Volite li Codya?

Da
10
50%
Ne
10
50%

Ukupno glasova: 20

Maki
Rank 13
Rank 13
3
Status: Offline

Re: Cody Rhodes

Post Postao/la Maki »

Hangman98 je napisao/la: 06 kol 2022, 13:14 Sa aspekta uprava - Cody apsolutno nema prepreka, tu most nije srusen, medjutim na relaciji AEW fanovi - Cody ne da je srušen nego demoliran i pretvoren u prah. Mislim da Cody ne zeli ponovo biti izvizdan iz arene svaki put kada se pojavi na show-u.
Lako ga onda debutati kao heela. To se svakako trebalo i napraviti.
~MandyRose~ je napisao/la: 06 kol 2022, 13:16 Vince nije volio Sashu pa je ipak pushao nakon Wrestlemanija meltdowna

Sasha i Bayley su zvijezde WWE pandemija ere
Ne, nije. Pushao je Bayley kako i ona ne bi otišla a Sasha je dobila jedan u globalu beznačajni SD title reign koji je izgubila u prvoj većoj odbrani.
slika
CHAMP SAYA BEST SAYA
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
2
O meni: 5x Član Mjeseca.
Voditelj Kladionice.
1x DDT Ironman Heavymetalweight prvak.
Eurofan.
Ponosni HOOK-er i Julia Hart enjoyer.

Post Postao/la The A-Lister »

AEW nece postojati za 4 godine

To se pričalo prije tri godine. Je li se ostvarilo?
slika
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

Post Postao/la Hangman98 »

~MandyRose~ je napisao/la: 06 kol 2022, 13:20
Hangman98 je napisao/la: 06 kol 2022, 13:14 Sa aspekta uprava - Cody apsolutno nema prepreka, tu most nije srusen, medjutim na relaciji AEW fanovi - Cody ne da je srušen nego demoliran i pretvoren u prah. Mislim da Cody ne zeli ponovo biti izvizdan iz arene svaki put kada se pojavi na show-u.
AEW nece postojati za 4 godine, ili u najbolju ruku imati ce gledanost kakvu Rampage sada ima i bookirati iste dvorane kakve Impact i ROH sada bookira. Hrabro od vas da mislite da bi se Cody tamo vratio! Do tad ce lojalni AEW fanovi (svih 400 njih koliko ce ih tada ostati) dapače htjeti da im se "vrati kući" i spasi ovu mizeriju od kompanije.
Guzica ti zavidi na kolicini govana koje si izasrao u ovih nekoliko dana
The revolution is televised!
~MandyRose~
Rank 12
Rank 12
5
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Osobni napadi jer ne možete prihvatiti činjenice koju su znaju. Cornette je u pravu!
I WANNA BE YOUR SLAVE.

slika
Sherpa
Administrator
Administrator
5
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:

Post Postao/la Sherpa »

~MandyRose~ je napisao/la: 06 kol 2022, 13:20
AEW nece postojati za 4 godine, ili u najbolju ruku imati ce gledanost kakvu Rampage sada ima i bookirati iste dvorane kakve Impact i ROH sada bookira. Hrabro od vas da mislite da bi se Cody tamo vratio! Do tad ce lojalni AEW fanovi (svih 400 njih koliko ce ih tada ostati) dapače htjeti da im se "vrati kući" i spasi ovu mizeriju od kompanije.
Tjedan dana hlađenja

Svima si se već popeo na onu stvar sa trolanjem, iako ti se na suptilni i manje suptilan (čitaj direktan) način već neko vrijeme govori da prestaneš
slika
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
2
Voditelj Kladionice.
Eurofan.

Celebrate good times cmon

Da se vratimo na temu, moja pretpostavka je da se Cody neće vraćati u AEW. Upravo iz razloga koje je Hangman naveo.
slika
Sherpa
Administrator
Administrator
5
Kontakt:

Post Postao/la Sherpa »

Vratimo se na temu. moje mišljenje je da jako ovisi o tome što je cody stavio u ugovor, ja imam osjećaj da se dobrano zaštitio.

Ako hunter odluči da cody nije u njegovim planovima, ja vidim povratak codya u aew. mislim da je srušio neke mostove, ali ne toliko koliko se čini, ponajprije bih rekao sa fanovima. kada bi sada cody napustio wwe i otišao u aew, to bi bio udarac za wwe. pošto je imao zaista sjajan period kako se vratio i zbilja je izgledao kao zvijezda.
slika
Maki
Rank 13
Rank 13
3

Post Postao/la Maki »

Cody će se svakako vratiti u AEW kad odradi ugovor sa WWEom. Tako barem ja mislim. AEW je ipak "njegova" kompanija i mislim da bi volio tu okončati karijeru.
slika
CHAMP SAYA BEST SAYA
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
2
Voditelj Kladionice.
Eurofan.

Misliš da si je osigurao world title push ugovorom? Ja sam uvjeren da je.
slika
Sherpa
Administrator
Administrator
5
Kontakt:

Post Postao/la Sherpa »

The A-Lister je napisao/la: 06 kol 2022, 13:38 Misliš da si je osigurao world title push ugovorom? Ja sam uvjeren da je.
Ja bih probao, ponajprije zato što je to Vince, to je jedini način na koji ga mogu natjerati, jer sve što napravim u ringu neće imati smisla ako se on predomisli.

a razlog što to mislim je to koliko su trajali pregovori prvo s aewom pa onda s wweom. štogod reći, cody se zna izboriti za sebe
slika
Maki
Rank 13
Rank 13
3

Post Postao/la Maki »

Čisto sumnjam iz razloga što bi to otvorilo Pandorinu kutiju za WWE pa bi i drugi tražili te garancije. Nije Cody toliko značajan da WWE prekine svoju višedecenijsku politike totalne kontrole nad kečerima. Vjerujem da je dobio neke garancije tipa bićeš u main event pričama ali ništa u smislu dobijaš world titulu nakon 6 mjeseci ili sl.
slika
CHAMP SAYA BEST SAYA
azo
Rank 11
Rank 11
5

Post Postao/la azo »

Ma ja mislim da Codyu neće biti problem opet se boriti za ljubav fanova u AEW. Mislim da će se sigurno u jednom trenutku vratiti u AEW i to kao neki jeben heel.
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Sherpa
Administrator
Administrator
5
Kontakt:

Post Postao/la Sherpa »

@maki slažem se da je to Pandorina kutija, ali vidim taj scenarij.
slika
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
5

Post Postao/la SwitchBlade »

Ma čovjek s tri H zna da je sve ovo igra (no pun intended) pa čak i ako postoji bilo kakav animozitet u zraku mislim da bi bio više nego spreman ostaviti sve nesuglasice i razlike po strani da zaradi novac. Uostalom osjećam da Trips toliko iznimno voli i poštuje Codyjeva oca da je lopata voljna ostati netaknuta. Na kraju krajeva zamisli kakva bi to bila poruka za AEW lica koja bi mogla biti u potrazi za novom avanturom ako useru svaki djelić Codyjevog momentuma.
slika
Sherpa
Administrator
Administrator
5
Kontakt:

Post Postao/la Sherpa »

Vrijeme je za otkaz
► Prikaži “Spoiler”