Best of the Super Jr. 29

Arhiva prethodnih događaja
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57657
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Best of the Super Jr. 29

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6658
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Re: Best of the Super Jr. 29

Post Postao/la SwitchBlade »

Vrhunac svakog BoSJ-a... Hiromuova strateška knjižica. :D

slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Re: Best of the Super Jr. 29

Post Postao/la azo »

Sherpa je napisao/la: 14 svi 2022, 09:46
Bila jaka presica i Hiromuovo pjevanje
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Re: Best of the Super Jr. 29

Post Postao/la azo »

Inace gledao sam malo statistku bsoj tako da cu morati promijeniti tip za pobjednika sa SHOa na YOHa
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10310
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Re: Best of the Super Jr. 29

Post Postao/la Markovic619 »

azo je napisao/la: 14 svi 2022, 20:21 Inace gledao sam malo statistku bsoj tako da cu morati promijeniti tip za pobjednika sa SHOa na YOHa
► Prikaži “Spoiler”
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6658
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Re: Best of the Super Jr. 29

Post Postao/la SwitchBlade »

Despy uzima krilati trofej mensečini.
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Re: Best of the Super Jr. 29

Post Postao/la azo »

Markovic619 je napisao/la: 14 svi 2022, 20:23
azo je napisao/la: 14 svi 2022, 20:21 Inace gledao sam malo statistku bsoj tako da cu morati promijeniti tip za pobjednika sa SHOa na YOHa
► Prikaži “Spoiler”
I to a i gledao da jako cesto porazeni u finalu uzima naredne godine
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: Best of the Super Jr. 29

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Glava kaže Yoh, srce kaže Despy :lol:
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Re: Best of the Super Jr. 29

Post Postao/la azo »

Čekam ko ozeblo sunce da neko izbaci prvi dan

(Znaci svi smo za YOHa, kod mene srce veli BUSHI)
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10310
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Re: Best of the Super Jr. 29

Post Postao/la Markovic619 »

azo je napisao/la: 15 svi 2022, 16:58 Čekam ko ozeblo sunce da neko izbaci prvi dan

(Znaci svi smo za YOHa, kod mene srce veli BUSHI)
http://watchprowrestling.live/video/wat ... 5-15-2022/

YOH i Desperado u finalu po mom mišljenju.
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Re: Best of the Super Jr. 29

Post Postao/la azo »

Markovic619 je napisao/la: 15 svi 2022, 17:07
azo je napisao/la: 15 svi 2022, 16:58 Čekam ko ozeblo sunce da neko izbaci prvi dan

(Znaci svi smo za YOHa, kod mene srce veli BUSHI)
http://watchprowrestling.live/video/wat ... 5-15-2022/

YOH i Desperado u finalu po mom mišljenju.
Zahvaljujem
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6658
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Re: Best of the Super Jr. 29

Post Postao/la SwitchBlade »

SwitchBlade je napisao/la: 14 svi 2022, 20:56 Despy uzima krilati trofej mensečini.
Scratch that. El Lindaman molitveni krug.

slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Re: Best of the Super Jr. 29

Post Postao/la azo »

Eh da kratko prokomentiram prvi dan

Što se tiče multi mečeva bilo je par finih stvari. Kosei je za mene lično najbolji young lion kojem sam gledao i predviđam mu veliku budućnost, sa druge strane Yuto i Tenzan su imali zanimljivu sekvencu. Yuta je također djelovao izvrsno i jedva čekam da ga vidim u singles mečevima. Još jedna stvar koja mi je zapala za oko jeste to da je ELP pitao Dick Togoa jesu i dalje u BC, tako da će biti zanimljivo ispratiti i taj razvoj priče. Despy vs DOUKI će da bude klasik.

Ace Austin vs. Clark Connors ***
Yoshinobu Kanemaru vs. Alex Zayne ***
SHO vs. Francesco Akira ***1/2
Ryusuke Taguchi vs. Hiromu Takahashi /
Taiji Ishimori vs. YOH ***1/2


Ace Austin - Očekujem puno više od njega. U prvom meču realno i nije imao nekog previše kvalitetnog protivnika i nije mogao ponuditi baš najbolji meč. Znam koliko može i jedva čekam mečeve sa Hiromuom i Ishimorijem.

Clark Connors - Meh nije ispunio moja očekivanja. Kopira Hangmana tako da mu je to minus (ili je možda plus :think: ). Dobra stvar su bili spotovi kada ga ruši i komentatori koji odmah uz to vezuju Shibatu.

Yoshinobu Kanemaru - Nije baš puno pokazao/trebao pokazati. Od Kanemarua dobiješ ono što i očekuješ, dobar rad na Alexovim nogama i to je manje više to. Iznenadio me njegov poraz

Alex Zayne - Neko ko me je najviše iznenadio, nisam imao pojma da je ovako dobar atleta. Očekujem da se jako brzo svidi publici, pa možda čak i ostane u NJPW, što da ne. Sve u svemu dobar nastup.

SHO - Sad baš i nemam šta puno reći jer je apsolutno čitav fokus bio na Akiri (zasluženo). Malo mi je krivo što su SHOu dosta poteza osakatili, jer bi inače ovaj meč bio baš baš baš dobar.

Francesco Akira - Da nije bilo ovog čovjeka vjerovatno bi Zayne ponio titulu mvp-a. Momak je stvarno dobar i par ekstra poteza i mozak mu sve vrijeme radi dok je u ringu. Odavno nisam vidio bržeg borca. Dosta je bilo priče da je isti Will, ali mene podsjeca na nekog drugog, moram još samo skontati na koga :D

Ryusuke Taguchi - Neki dan čitah da postoji neki plan da White uzme 3 velike titule (Impact, AEW i IWGP), pa nešto kontam možda je bolje da ih stave na Taguchija. Šalu na stranu, onako nisam čak ni siguran da li mi se svidio ili ne. Da nije bilo skidanja i da je meč bio duži moglo je ovo biti i odlično.

Hiromu Takahashi - Prilagodio se Taguchiju, ako ništa bar je priča bila dobra.

Taiji Ishimori - Što se samog in ring atleticizma tiče, meni je Taiji najviše po mjeri. Ovdje je imao dosta dugo dominaciju, ali se nisu posrali po YOHu bar

YOH - Okej ako za nekog pišu priču da bude nova velika zvijezda to je YOH. Fakat ima neki Ibushi vibe. Možda ga čak i ne očekujem kao pobjednika jer znamo da NJPW voli baš duge priče, ali će dosta stvari da se vrti oko njega. Ili će da izgubi svaki meč ili će da u zadnjem danu izgubi pred finale ili će u finalu da izgubi ili uzima...Uglavnom jedva čekam sledeći njegov meč.
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10310
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Re: Best of the Super Jr. 29

Post Postao/la Markovic619 »

Srećan početak BOSJ-a svima koji slave.

Ace Austin vs. Clark Connors
Dobar opener. Prvi meč za Austina u NJPW ringu i povratak Connorsa u Japan nakon dvije godine. Meč je bio dobar, Connors će biti zanimljiv za gledanje jer je drugačiji od ostalih, već je sad solidan powerhouse. Ima odličnu promjenu pravca kretanja. Od Austina ništa novo nismo vidjeli, njegov tipični potez sa kartom i izbjegavanje protivnika na apronu... Očekivano Ace uzima pobjedu. Dobro otvaranje turnira ***

Yoshinobu Kanemaru vs. Alex Zayne
Kanemaru je odmah počeo napadati Zayneovu nogu. To nije bilo zanimljivo ali je bio najbolji dio meča. Nisam zadovoljan kako je Zayne sellao, Kanemaru cijeli meč mu napada nogu, ovaj se par puta uhvati za nogu kad leži i nastavi trčati i skakati kao da ništa nije bilo. Imao je par dobrih spotova, na kraju pogadja Twist i pobjedjuje. Siguran sam da će imati bolje mečeve protiv wrestlera poput Hiromua i Austina **1/2

Francesco Akira vs. SHO
SHO naravno napada Akiru prije početka meča, tako počinje svaki meč. I naravno u nastavku House of Torture kerefeke, chair shot, brawl po areni, ali na svu sreću nisu pretjerali, nije bilo ubacivanja ostalih članova HoT-a, tako da je ovaj meč bio gledljiv. Akira je imao odličan nastup. Sjajni spotovi, dobar moveset. Dobro su odradili i TJP-ovo ubacivanje. Na kraju Akira radi Fireball i dobija SHO-a u svom debitantskom meču ***1/2

Ryusuke Taguchi vs. Hiromu Takahashi
Taguchi na press konferenciji izjavi da će ovaj turnir shvatiti ozbiljno i da neće odraditi hip attack cijeli turnir. Da. Odradio je hip attack u prvoj sekundi prvog meča prvog dana turnira, legenda hahaha. Solidan comedy meč na početku. Drugi dio meča je više bio tehnički meč, što i nije bilo baš najbolje. Više mi se svidio prvi dio meča. Hiromu očekivano dobija na roll-up **

YOH vs. Taiji Ishimori
Prvi dio meča pripao je Ishimoriju, napadao je YOH-ovu ruku koji je dobro sellao. YOH to prekida sa Dropkickom i radi odličan tope con giro. Drugi dio meča je bio bolji, dosta više poteza i YOH-ov rad na Ishimorijevoj nozi. Oba su dobro sellala, odradili su sve kako treba, ali je nešto nedostajalo. Ishimori završava meč La Misticom i YOH predaje. Bio je jako dobar meč ali mislim da mogu odraditi još bolji. Možda se čuvaju za Dominion, možda je zato Ishimori dobio ovaj meč ***1/2

Solidan početak prvog dana. Vidio sam neke momente iz undercard tag team mečeva i bilo je zanimljivo, posebno Desperado/DOUKi. Možda budem redovno gledao i tag team mečeve. Turnirski mečevi su bili ok, nije bilo odličnog meča ali nije bilo ni pretjerano loših mečeva.

6.5/10
Zadnja izmjena: Markovic619, dana/u 17 svi 2022, 22:45, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

NJPW: Best of the Super Jr. 29 - Dan 1 recenzija

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

nema šanse da gledam undercard, izgoria bi :lol:

http://prohrvanje.com/njpw-best-of-the- ... recenzija/
slika
Odgovori