Stardom

World Wonder Ring Stardom
Maki
Rank 13
Rank 13
3
Status: Offline

Re: Stardom

Post Postao/la Maki »

I onda još uz to idete u krajnost.

Ne idemo. Sve što pričamo su realni razlogi za opreznost.
Ona će uzeti pojas, neće ga nikada više braniti.
Braniće ga i pobjeđivaće cure koje trebaju da krenu ka ME sceni ali će im put biti zatvoren. A izgubiti ga sigurno neće čisto ili će ga izgubiti u triple threatu gdje neće popiti pin. Khan nije da se Riho pinuje u Stardomu. Mogu zamisliti koliko će Jade biti zaštićena. Biće kao Charlotte u NXTu 2020. Uništila momentum Rhee Ripley a zauzvrat NXTevke nisu dobile ništa.
A već sam rekao, tjpw cure na darku gleda više ljudi nego u japanu.
Nisam siguran da je ovo tačno. TJPW nije nekakav indy. Ipak su oni druga najveća ženska promocija i dio Cyberfighta. No čak i da je istina kakva je korist od toga kad se TJPW ni ne spominje na AEW showovima. Nikakva reklama za kompaniju. Bukvalno šalju svoje najveće zvijezde kako bi Dub popunjavao cardove svojih nebitnih showova.
Stardom cure bi gledalo više ljudi nego sada. I koliko god vi to posprdno gledali, to je korak naprijed. Veći doseg nego što su do sada imale. A na kraju krajeva, nisu bile samo tako tretirane. Globalno je aew miljama ispred stardoma, gdje ovima ostaju samo mrvice, a čak nije ni najveći na tržištu.
Kao što sam gore napisao imamo primjer TJPWa i vidimo koliki je to korak naprijed.
Maki itoh je primjer popularne cure za koju su čuli i nitko nikad nije vidio njen meč.
Tako će sutra i jedna Mayu Iwatani biti popularna cura za koju su čuli i niko nikad nije vidio njen meč.
slika
CHAMP SAYA BEST SAYA
Sherpa
Administrator
Administrator
5
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la: 08 svi 2022, 21:02 Ne idemo. Sve što pričamo su realni razlogi za opreznost.
I dalje krajnosti
Maki je napisao/la: 08 svi 2022, 21:02 Nisam siguran da je ovo tačno. TJPW nije nekakav indy.
I više nego indy na globalnoj razini. Pa WWE i AEW čini vjerojatno 90% tržišta. Od čega WWE vjerojatno 70-75%. TJPW je tu toliko sporedan i marginalan. Na YT, gdje su stvari bespaltne, nisu iza platnog zida, imaju svega 6 videa s preko 100k. Dark tjedno skupi 200k bez problema. Naravno da ih na Darku gleda više gleda. Jebote, dark gleda više nego što NJPW, koji je daleko broj jedan u japnu, ima pretplatnika na worldu.
Maki je napisao/la: 08 svi 2022, 21:02 Tako će sutra i jedna Mayu Iwatani biti popularna cura za koju su čuli i niko nikad nije vidio njen meč.
Ako već ideš sa parafraziranjem. Sada je nepopularna cura za koju je malo tko čuo.
Rio146 je napisao/la: 08 svi 2022, 20:55 A kako bi ti bookirao njen dolazak i run u Stardomu?
Dao bih joj neki meč i dao joj da dobije. Zbilja nije važno koga, ima cura na rosteru koje mogu primiti L.
slika
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
4

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

TJPW je itekako indy. DG koji ima suludo veće brojke od TJPW-a je indy, a kamoli TJPW. Kvragu, jedina kompanija u Japanu koja nije indy je NJPW :lol:
slika
Maki
Rank 13
Rank 13
3

Post Postao/la Maki »

I ostaće cura za koju je malo ko čuo poslije AEWa.
slika
CHAMP SAYA BEST SAYA
Sherpa
Administrator
Administrator
5
Kontakt:

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la: 08 svi 2022, 21:44 I ostaće cura za koju je malo ko čuo poslije AEWa.
to je sve samo ne istina ako se napravi kako spada. TJPW cure su dobile dosta prostora, mnogo više nego neki momci koje imaju veće ime u američkim indy krugovima.

Nikome od njih aew ne treba per se, ali svima njima dobro dođe. i ako se dobro postavi sve strane mogu profitirati. A zašto ne bi vjerovali da se ne bi dobro postavilo. Impact suradnja je bila zabavna, njpw će biti zanimljiva pošto već sada je. A da ne kažem koliko aew ljudi nastupa po indy nastupima diljem amerike.
slika
Maki
Rank 13
Rank 13
3

Post Postao/la Maki »

Džaba ti sav prostor svijeta (a nije baš da su ga dobile nešto puno) ako to nije kako treba. Evo reci mi: jesi li ti ikada pomislio gledati TJPW na osnovu onog što se prikazalo na AEW showovima? Ja sigurno nisam. Niti je iko drugi na forumu.
slika
CHAMP SAYA BEST SAYA
Sherpa
Administrator
Administrator
5
Kontakt:

Post Postao/la Sherpa »

Nije poanta dal ti ili ja jesmo. Individualno gledanje u tom aspektu nema smisla. nego globalno. na stotinu tisuća ljudi bit će onih koji će se odlučiti pogledati. A što dulje ta suradnja traje to je veća šansa da će pogledati, tj broj ljudi koji je pogledao raste

meni nije palo na pamet jer nemam vremena za sve svoje hobije.
slika
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
5

Post Postao/la Rio146 »

Sherpa je napisao/la: 08 svi 2022, 21:23
Jedan meč, jedna pobjeda protiv Mai Sakurai bi bila dovoljna. Na to bi pristao.
Sherpa je napisao/la: 08 svi 2022, 22:23 Nije poanta dal ti ili ja jesmo. Individualno gledanje u tom aspektu nema smisla. nego globalno. na stotinu tisuća ljudi bit će onih koji će se odlučiti pogledati.
Istina. Međutim i mali uzorak je uzorak. Ajmo reci da nas je 10 aktivno na forumu. Nitko ne gleda. Da nas je 100 aktivno, možda bi se našla dvojica. To je na sto tisuća ljudi to je 2 tisuće. Realno zanemariva brojka. A opet mislim da je i to previše. Možda na milijun da dobiju 2000 ljudi.
Yes Sir!
slika
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
5

Post Postao/la Rio146 »

Hvala Bogu da su izbacili više show od 3.5.
Yes Sir!
slika
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
5

Post Postao/la Rio146 »

Maki, ne znam jesi li znao, ali pravo ime Natsupoi je Natsumi Maki :D
Yes Sir!
slika
Maki
Rank 13
Rank 13
3

Post Postao/la Maki »

Jesam. Pod tim je imenom nastupala u Tokyo Joshiu. Tam se u pravom životu zove slično kao Giulia. To mi je isto bilo zanimljivo.
slika
CHAMP SAYA BEST SAYA
Maki
Rank 13
Rank 13
3

Post Postao/la Maki »

slika
CHAMP SAYA BEST SAYA
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
5

Post Postao/la Rio146 »

Kairi se vraća 28-og i teama s Nakano, protiv Utami i Amasaki.
Yes Sir!
slika
Maki
Rank 13
Rank 13
3

Post Postao/la Maki »

slika
CHAMP SAYA BEST SAYA
Maki