Diskusije o turniru

Počeo u petom mjesecu 2017. godine
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Diskusije o turniru

Post Postao/la AlenB »

Ići će do navečer imam na umu :D
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Diskusije o turniru

Post Postao/la AlenB »

Sutra ide sljedeći dio turnira
slika
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Diskusije o turniru

Post Postao/la HBK »

Nisam zadovoljan ovim turnirom. Drago mi je sto HBK ide u finale naravno, ali neshvatljivo mi je da legenda poput Bret Harta ispadne u ranoj fazi turnira i to jos od Daniela Bryana! I da Eddie Guerrero ispadne od Ortona! Jbt bas me zanima na osnovu kojih kriterijuma vi ovde glasate??
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13660
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Diskusije o turniru

Post Postao/la AleksaVP »

Svaka tebi čast brate ali kao da si reko da je Bret ispao od Bo Dallasa ili James Elsworta :roll:
slika
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Diskusije o turniru

Post Postao/la HBK »

AleksaVP je napisao/la:QR_BBPOST Svaka tebi čast brate ali kao da si reko da je Bret ispao od Bo Dallasa ili James Elsworta :roll:
Pazi drag mi je Bryan, ali brate znas li ko je Brat "The Hitman" Hart? Usudjujes se reci da je Daniel veca legenda od njega?
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13660
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Diskusije o turniru

Post Postao/la AleksaVP »

Meni nije ali moraš razumeti da ima različita mišljenja i da ne može svima jedna wrestler biti najbolji. Zato je bezveze da ovako nipodištavaš Bryana i Ortona pa koliko ti nisu dragi jer su obeležili i jedan i drugi karijere u WWE i svakako zaslužuju da se nađu u izboru za jednih od najboljih ikada a sada što se tebi to ne sviđa to je sasvim druga stvar.
slika
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Diskusije o turniru

Post Postao/la HBK »

Orton i Bryan mi jesu dragi, ali nisu zasluzili da ovoliko napreduju u turniru. Ne pored mnogo vecih legendi od njih dvojice.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Diskusije o turniru

Post Postao/la emirates »

Pazi, ti gledas iz perspektive danasnjice. Ova dvojica su hrvala kada si ti poceo gledati, te ti je neshvatljivo kako ti oni mogu biti veci od Breta, za kojeg si prvi put cuo od prepricavanja danasnjih hrvaca o tome koliko je dobar bio. Za 20 godina ce hrvaci pricati o tome kako je Daniel Bryan bio jedan od najboljih u ringu ikada, tako da je njegov napredak u turniru skroz ocekivan.

To ti je kao danas kad kazu da Ronaldo ne moze uci u istu recenicu sa Maradonom, i to samo iz neke nostalgije prema onom nekada, i prica od roditelja kako je Maradona najbolji ikad. Ja sam kao mali upratio kraj karijere Zidanea, i on mi je omiljeni igrac i realno jedna legenda fudbala, ali da neko kaze da je Cristiano bolji od njega, ne bih se usudio to sporiti.
slika
Avatar
Mortiis
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1616
Pridružen/a: 27 vel 2017, 17:41
7
Lokacija: ECW Arena,Philadelphia,PA
Status: Offline

Diskusije o turniru

Post Postao/la Mortiis »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST

To ti je kao danas kad kazu da Ronaldo ne moze uci u istu recenicu sa Maradonom, i to samo iz neke nostalgije prema onom nekada.
samo vidis,nogomet je nevjerojatno napredovao...i 100% sam uvjeren da su danasnje nogometne zvijezde bolje od onih prije 20-30 godina..
kod wrestlinga je to također...wrestleri danas su atletski gledano 100x ispred onih od prije 20god sto se tice poteza koje mogu izvesti itd itd..ali wrestling nije klasični sport da ako je netko bolji wrestler po skillu da je veće ime u povijesti i da ga se radije gleda itd itd itd...jbt pa meni je jedan Henry O. Godwinn 1000x zanimljiviji za gledat nego Bryan Danielson...tj kazem ovo
zaanimljivije mi je pogledat meč (i to milijun puta) The Godwinns vs Smokin' Gunns nego eto bubam CM Punk & Daniel Bryan vs John Cena & Sheamus...
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Diskusije o turniru

Post Postao/la Sherpa »

Mortiis je napisao/la:QR_BBPOST 1000x zanimljiviji za gledat nego
Točno, zanimljiviji za gledati, no to ne znači da je netko od njih bolji. Zato je ovdje, zbog različitih era teško kazati tko je bolji. Ovo nije sport gdje se titule osvajaju kada je skriptirano.

Teško je usporediti ovo s recimo Nadolovih 10 titula na RGu. I kad smo kod tenisa, recimo meni je draže gledati karlovićevu servis na trku na crtu igru nego izmjene koje treaju danima. no to ne znači da je bolji. No tamo imamo ranking koji daje sliku gdje je tko. Ovdje to nemamo.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Diskusije o turniru

Post Postao/la emirates »

Pa evo, uzmimo da bi meni uvijek bilo draze pogledati Samoa Joe vs CM Punk nego Bret Hart vs Yokozuna, kao i Revival vs DIY nego Rockers vs Hart Foundation, uz svo duzno postovanje prema tim hrvacima jer ih smatram jako kvalitetnim, ali ova generacija ima toliko toga za pruziti. Nije to savrseno, daleko od toga, ali kvalitet je ocit.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Diskusije o turniru

Post Postao/la AlenB »

U ono vrijeme Bret Hart je bio fantastičan wrestler. No tada je sam wrestling meč izgledao potpuno drugačije. I Hart je tu za takav kriterij u takvim okolnostima bio klasa. Kao i Flair, Steamboat, Savage i da ne nabrajam. Da danas dođe netko tko je u ringu poput Bret Harta koji je zapravo jako tehnički potkovan ne bi se smatrao najvećim wrestlerom ikada zato što su danas drugačiji kriteriji i wrestling meč je dobio totalno drugu perspektivu. Tadašnji wrestler za današnje vrijeme s takvim stilom hrvanja ne bi prošli jer nemaju taj x-factor koji bi publiku oduševio. Tada je, danas ne.

Odlična usporedba s DIY/Revival i Rockers/Harts mečevima. I dalje ljudi smatraju Rockers/Harts meč odličnim i sve to skupa stoji jer u to vrijeme je taj meč doista bio izvanredan. I neće ti nitko danas reći da je taj meč bio užasan jer se za taj meč uzimaju kriteriji od vremena u kojem se dogodio meča. Da se meč toga tipa danas dogodi ne bi nimalo oduševio publiku, to bi već bio generičan meč. Tko zna, možda DIY/Revival tip meča neće bit dovoljan za 2030. godinu.
slika
Avatar
Mortiis
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1616
Pridružen/a: 27 vel 2017, 17:41
7
Lokacija: ECW Arena,Philadelphia,PA
Status: Offline

Diskusije o turniru

Post Postao/la Mortiis »

wrestling prije se vise vrtio na ring psychology,odlicne characters koji su imali odliznu karizmu,odlicnu glumu i promoe...
ali sto se tice samih mečeva,tu je ipak ring psychology bio miljama ispred ovog današnjeg...i onda kad imate odličan ring psychology sa odlično izgrađenim characters punim karizme...onda dobijete i odličnu zabavu,tj odličan wrestling...
i prije se nekako više koristilo pravi wrestling moves,kao suplex i takve stvari...a danas je to sve vise nekako kao MMA gluma i gimnastički spot monkeys...
recimo kad sam gledao neki meč iz lucha underground...tu je u jednom meču bilo pa makar 20-30 nevjerojatnih poteza,ponajviše gimnastičkih...stvarno ono i ja milijun puta kažem ''wow,uuu jebote'' kad netko tamo nešto napravi...ali fali mi taj ring psychology da nekako ''povjerujem'' u taj meč...a ne da netko primi 30 udaraca od kojih se čovjek nebi 3 dana digao,i eto ga sekundu poslije kao da ništa nije bilo...to mi podosta ubije uživanje u meču...
prije to bome nije bilo tako,često si znao pomislit ili povjerovat da je wrestler stvarno ozljeđen nakon nekih stvari...

recimo prije tjedan-dva sam gledao wwf royal rumble '97....i bio je tu jedan 3 vs 3 lucha libre meč...bili su tu jedni od tada najboljih u svijetu,i nevjerojatno koliko su napravili botcheva u jednom meču...da se to danas dogodi,isprdao bi ih cijeli svijet...
sto je je danas su atlete stvarno svjetlosnim godinama ispred onih prije 20 god,ako cemo gledat te ''spot monkeys' izvedbe te gimnastičarske poteze..ali isto toliko zaostaju u ring psychology,karizmi,glumi itd itd...
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Diskusije o turniru

Post Postao/la emirates »

Za psihologiju cu se sloziti, mnogi zanemaruju umjetnost sellanja danas, sto i meni umanjuje kvalitet matcha. Za glumu... tu i tamo. Meni se Golden Era nikada nije svidjela zbog toga sto su mi promoi Hogana, Macho Mana, Warriora bili toliko over the top. Objektivno je to losa gluma, pa su se derali kako bi to nadomjestili. Ali okej, prolazilo je u to vrijeme, medjutim danas to nikada ne bi proslo. Sto ne znaci da je gluma danas nesta sjajna, nije uopce, ali krivica se moze naci i u tome sto se niko od njih ne moze identificirati sa svojim likom. Pa i glumac moze u filmu uskociti i reci reziseru kako mu se ne svidja neki line i kako misli da to njegov lik nikada ne bi rekao, sto u WWEu nije bas slucaj. Svi samo citaju ono sto im Vince servira.
slika
Avatar
Mortiis
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1616
Pridružen/a: 27 vel 2017, 17:41
7
Lokacija: ECW Arena,Philadelphia,PA
Status: Offline

Diskusije o turniru

Post Postao/la Mortiis »

nisma ja mislio na golden eru,nego na attitude eru...
evo da se maknem od wcw,pogledaj wwf iz tog vremena i kakvi su ''glumci'' bili austin,hhh,the rock,mankind,vince,undertaker itd itd...svi su bili itekako itekako uvjerljivi...
dok danas evo npr braun strowman growla i dere se,a faca kao uplašeno dijete...pa nemože ti tako nešto proći...umjesto da se kao njega ''uplašiš'' dođe ti da se smiješ...
Zaključano