Undertaker vs Ric Flair

Počeo u petom mjesecu 2017. godine
Zaključano

Tko?

Anketa je završila: 08 lip 2017, 18:14.

Undertaker
13
76%
Ric Flair
4
24%
 
Ukupno glasova: 17

Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Undertaker vs Ric Flair

Post Postao/la AlenB »

Koliko razbijanja mozga u ove četiri ankete ne možeš vjerovati. Ovo je daleko najveći protivnik kojeg je Undertaker imao u ovom turniru i zaista na trenutke pomišljam ne dati mu glas, ali mislim da ipak hoću. Obojica su apsolutne legende svoga posla, ali osjećam veću povezanost s Undertakerom, draži mi je i bio je aktivan više od 25 godina u WWE-u te prošao i kroz one prošle i kroz sadašnje hrvače.
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Undertaker vs Ric Flair

Post Postao/la Sake »

Ric-a smatram boljim wrestlerom i promoom, ali Undertaker je isto bio jedan od najboljih wrestlera i imao je to prisustvo. Reći ću Flair.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Undertaker vs Ric Flair

Post Postao/la Wulf7X »

E ovo će biti zanimljivo. Treba ovde videti po kom kriterijumu glasamo za nekog, sa jedne strane Flair se smatra jednim od najvećih wrestlera ikada i dakako ima bogatiju karijeru od Takera koju je zapravo izgradio u NWA pre svega, nisam previše upoznat sa tim njegovim radom pa neću previše lupati. Sa druge strane Undertaker koji se smatra za wrestlera sa najvećom karijerom u WWE što mi je svakako poznatije, kad sam počeo pratiti kečere Undertaker je bio svakako glavno ime tako da će to prevagnuti na njegovu stranu. Još par sitnica koje ću uzeti u obzir jeste to što se Taker uzima kao sinonim za lojalnost, kad su svi odlazili u WCW Taker je ostao i izgradio WWE program koji mi danas gledamo dok za Flera svi kažu da je smeće od čoveka. Ono što mi je takođe fascinantno jeste nivo respekta koji obojica a pogotovo Taker uživa u kompaniji i u backstage među wrestlerima. Nivo profesionalizma i radna etika nešto što je ostati zapisano uz ime Mark Calaway. Uh al sam postao sentimentalan sada :lol: :lol: :lol:
Bottom line glasam za Takera :D
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Undertaker vs Ric Flair

Post Postao/la ejdzejp1 »

i jedan i drugi su legende wrestlinga, ali reći ću Flair jer je imao malo veću karijeru i malo je bolji u ringu
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Undertaker vs Ric Flair

Post Postao/la Sherpa »

Tko je bio bolji u ringu? Ric
Tko je bio bolji na mikrofonu? Ric
Tko je bio bolji karakter? Ric

Mislim da je prilično jednostavno. Čovjek je u svoje vrijeme bio apsolutno fanatstičan. Odrađivao je fantastične mečeve bez stipulacija, čisti wrestling, ako je trebalo, krvario je ko mutav, njegova crvena kosa je postala legendarna, nije morao imati menadžera da odradi promo, odrađivao ih je maestralno strastveno. A po pitanju lika, Ric je živio taj život, on je bio fllamboyant
slika
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Undertaker vs Ric Flair

Post Postao/la Cenation Leader »

Najjači dvoboj dosada na turniru. Obojica su bez dileme osobe koje su obilježile Wrestling kao zaista rijetko ko. Opet kao u duelu Jericho-Edge mora presuditi ono sto kaze srce a to je Undertaker.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Undertaker vs Ric Flair

Post Postao/la Wulf7X »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Tko je bio bolji u ringu? Ric
Tko je bio bolji na mikrofonu? Ric
Tko je bio bolji karakter? Ric
Fora je što se u 70% glasova dosada u turniru baziralo na "on je veća legenda, draži mi je, popularniji je, ima manje glasova pa zato glasam za njega" (pronašao sam se u barem 2 :roll: ) Hogan evo dokle je dogurao a nema te kvalitete koje si pomenuo, The Rock takođe :lol: :lol: :lol: #WeHateDwayne

Što se tiče Flera, da je bolji karakter to se ne bih složio (jel se piše ne bi ili ne bih, Sake reaguj)
Mic je zaista nemoguće porediti jer Takerov gimmick je takav da nije koristio mic
A za Ring to je već diskutabilno :D
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Undertaker vs Ric Flair

Post Postao/la Sake »

Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST Što se tiče Flera, da je bolji karakter to se ne bih složio (jel se piše ne bi ili ne bih, Sake reaguj)
piše se ne bih. :D
ja - bih
ti, on, ona, ono, mi, vi, oni - bi
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Undertaker vs Ric Flair

Post Postao/la Wulf7X »

opa znači konačno da ubodem nešto tačno :lol: :lol:
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Undertaker vs Ric Flair

Post Postao/la Sherpa »

mic nije koristio kada nije bio dobar na njemu, zato su mu dali i kaakter koji je imao, da malo priča.

A ring je neupitan. Ric je avion
slika
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Undertaker vs Ric Flair

Post Postao/la HBK »

Ovo najzanimljiviji dvoboj dosad. Ipak moram dati glas Undertakeru. Sa njim sam bio vise povezaniji. A i realno Undertaker je veca legenda WWE/F posto je celu karijeru proveo u kompaniji, dok je Rick vise legenda WCW.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Undertaker vs Ric Flair

Post Postao/la emirates »

Glasat cu za Takera. Uz svo duzno postovanje Ricu, Taker mi je na svom vrhuncu jednostavno bolje sjedao. Matchevi su mi bili bolji. Character je meni bolje lezao jer je nesto sto se do tada nije radilo. Mislim da su bilo kome drugom dali taj gimmick da bi flopalo zestoko, ali je Taker to raznio, i da on nije uspio, vrlo je vjerovatno da ne bismo dobijali likove poput Kanea i Wyatta. Mic? Pa, mislim da je to subjektivno. Obojica su bili jako dobri, samo je pitanje sta ti vise pristaje - egoisticno rantanje i ponizavanje protivnika vs zastrasujuce boja glasa sa prijetnjama, uz pristajuci gimmick i dosta koreografije sto je pomagalo svemu tome. Tako da nema netacnog odgovora ovdje.
slika
Zaključano