Forum slavi 5 godina postojanja!!!

AEW Dynamite

Tjedni show na TNT-u

All Elite Wrestling
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
3
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Nije to do bolesti, već dugi niz godina je on loš komentator. Malo je reć da su ga godine prigazile. I dalje je sjajan u onim intervju segmentima, triba ga isključivo tu koristit.
slika
Maki
Rank 13
Rank 13
3
Status: Online

Post Postao/la Maki »

Ne znam dok sam gledao bio je prihvatljiv. Sluzio je da show izgleda nekako familijarnije i ima poznati glas.
slika
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
4

Post Postao/la SwitchBlade »

JR više nije ni sjena onoga što je nekad bio. Mada sam nekako navikao na njegove provale, i iskreno, ponekad me lijepo nasmije. I dalje stojim pri činjenici da su Taz i Ex najbolji komentatorski tim koji imaju u AEW-u.
slika
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
3

I to daleko najbolji. Imaju nenormalnu kemiju.
slika
Hangman98
Rank 8
Rank 8

Post Postao/la Hangman98 »

Jericho je bio dobar, onih par puta sto sam ga slusao na Rampage-u. VIP postava Tazz, Ex, Y2J
I'm here to do cowboy sh*t!
slika
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
4

Post Postao/la SwitchBlade »

Pod uvjetom da smanji urlikanje. Ponekad imam dojam da vrišti svaku riječ.
slika
Hangman98
Rank 8
Rank 8

Profesionalna deformacija iz Fozzy-a 😁
slika
Hangman98
Rank 8
Rank 8

Jel' izasao card za ovaj Special Event u subotu?
Edit: ah shiii ovo je teko 8.1. samo su najavu izbacili i rekli da je subota. Ovo je neki omaž na WCW ili NWA PPV
slika
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
3

Iz ove promo borbe sam zaključia da je MJF zapravo face u ovom feudu. Dva puta sam doživia da svi hvale Punka u promou di mu je protivnik bia jedno sto puta bolji. Slažem se da je ovo jedan od boljih promoa godine, ali Punk odi nije reka apsolutno ništa vridno spomena. Tako je jebeno formulaičan da boli. Punk vs QT mi je najlakši skip u životu.

Jedva čekam da Kingston ubije ove 2.0 likove. Tako dobri šupci. Squash tag, ništa posebno ali služi svrsi. Colt 45 je dobro ime za finisher. Darbyev spear na rampi je bia nenormalno dobar vizual. Nedostaje mi Trent. Dante je službeno #Hooked.

Audio je malo čudan na showu ovaj tjedan. Prelako vatam šta govore ljudi u ringu. Primjerice više puta čua kako Hayter/Rosa govore spotove i šta im ref govori. Bilo kako bilo jako dobar meč, šta je prije Hayter slobodna Britt to bolje. 2.0 su takvi šupci :lol: Veselia sam se ovom meču jer su imali onaj sjajan promo paket. I onda kako je išlo sve mi je bilo jasnije da gledam jebenog Colta iz jebenog Dark Ordera i da DBry nije u ovom meču sigurno bi ga preskočia. Ne sviđa mi se šta DBry lagano postaje heel,s druge strane ubijanje Dark Ordera je prilično face potez. Nismo imali 50 post meč brawlova tako da je ovaj actually bia efektivan. Možda je AEW naučia da je manje više.

Main event preskočen. Sve skupa oobar show.
slika
Hangman98
Rank 8
Rank 8

I ja sam stekao dojam da ga je MJF ubio cinjenicama, na sta je Punk odgovorio nekim genericnim kayfabe dissovima sa onim ne mozes da zavrsis posao bez back-upa, i manje poularni Miz. Svidio mi se diss na triple H sa onim mozes postati broj 1 samo ako cekas dovoljno dugo da Tony dobije kcer pa da je ozenis.

Bryan nabija DO likove u njihovim rodnim gradovima tako da je to generalno heel potez iako mozda ti govoris iz vise neke licne preferencije, jer vjerovatno ne gotivis DO pa ti je to face move :lol:
slika
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
3

Da, zato je face potez :D
slika
Sherpa
Administrator
Administrator
5
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:

Post Postao/la Sherpa »

Eumaus The Swineherd je napisao/la: 26 stu 2021, 12:47 Iz ove promo borbe sam zaključia da je MJF zapravo face u ovom feudu. Dva puta sam doživia da svi hvale Punka u promou di mu je protivnik bia jedno sto puta bolji. Slažem se da je ovo jedan od boljih promoa godine, ali Punk odi nije reka apsolutno ništa vridno spomena. Tako je jebeno formulaičan da boli. Punk vs QT mi je najlakši skip u životu.
meni je punk rasturio ovdje, mjf je trebao skratiti svoj dio za jedno dvije ili tri minute. nemam pojma dal je bilo by dizajn ili nije bio siguran što kazati.
slika
Hangman98
Rank 8
Rank 8

Ja opet mislim da je MJF-ov dio bio knap, a da Punk u jednom trenutku nije znao sta da kaze pa se dopunio sa klasicnim zakrpama 'previse pricamo hajde da se borimo' i sa onim dodatnim dobijanjem na vremenu uz 'previse pricas a ne mozes to da podupres'.

Ako si misljenja da se MJF previse ispucao u prvom promou u feudu, mislim da je i to odradjeno dobro jer svaki sljedeci njihov promo... polahko gubis na eksluzivitetu jer je ovo ipak njihov prvi sukob i treba da se pokaze najbolje sto imas.

MJF za mene pobjednik.
slika
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
3

Sve šta je Punk ima je HEJ ČIKAGO i namedroppanje.
slika
Hangman98
Rank 8
Rank 8

I ono MJF-ovo prozivanje za Punkove promo-e u AEW da su roboticni i genericni. Drago mi je da sam opet pa grad, drago mi je da sam pa ime kompanije, drago mi je da se borim sa ime hrvaca...
slika
Odgovori