Mečevi

Za sve druge wrestling stvari
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Mečevi

Post Postao/la Rio146 »

Koliko vidim nemamo ovakvu neku temu, gdje se nalaze samo mečevi. Postavite neke full mečeve, koji su vam se svidjeli, ili zapeli za oko. Pa evo da krenemo s jednim od najboljih mečeva, prošle godine.

Yes Sir!
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Mečevi

Post Postao/la Sherpa »

Dobra tema, al ajmo jedno pravilo, neka bude jedan meč svaka 24 sata (osim ako nisu dio rasprave)

Zašto? Kako bi ljudi pogledali meč, malo ga prokomentirali i onda dalje. Nema smisla da samo stavljamo linkove kao što to radimo u jukebox temi ;)
slika
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Mečevi

Post Postao/la HBK »

Zar ne postoji vec ovakva tema? Najbolji wrestling mecevi valjda? Ili sam ja pobrkao nesto?
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Mečevi

Post Postao/la Sherpa »

Ne moraju biti najbolji. Može netko staviti loš meč, showcase indy meč, bilo što...
slika
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Mečevi

Post Postao/la HBK »

A dobro, shvatam sad. Pogledacu posle ovaj mec sto ga Rio okacio, pa cu ga onda prokomentarisati.
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Mečevi

Post Postao/la Wulf7X »

Odličan meč. lepota F4-way mečeva je u tome što nema dosadnih momenata već je konstantna akcija, još ako uzmemo u obzir da imamo 4 vrhunska wrestlera onda je to zaista meč u kome gledaoci mogu uživati. Nekoliko odličnih i atraktivnih poteza, hemija izmedju Owensa i Zayna je nešto neverovatno. Kraj mi je bio onako pravo niotkuda, moglo je to posle serije finishera gde se Miz prišunja i krade pobedu. Lično sam hteo da Sami uzme titulu što se sa ovog aspekta pogotovo čini kao odlična solucija ali Miz je kasnije briljirao i imao jedan fenomenalan title run tako da ni to nije bio loš izbor :)
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Mečevi

Post Postao/la Sake »

Sjećam se gledanja ovog meča, žešće ludilo. Početak je bio najbolji. Nearfallovi su bili fenomenalni. Nisi mogao odahnuti... i onda taj finish niodkud. Svakako odličan meč. @HBK stvarno nisi pogledao?
slika
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Mečevi

Post Postao/la HBK »

Nisam @Sake, prosle godine sam bio nesto nezainteresovan za wrestling. Tek sam posle Survivor Series opet poceo redovno da pratim.
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Mečevi

Post Postao/la HBK »

Pogledao sam ovaj 4- way mec. Jako dobar mec. Posebno zadnjih deset minuta meca su vrlo uzbudljivi i dinamicni. Non stop akcije i preokreti. Finish me nije iznenadio. Ocekivao sam da ce Miz na kraju uzeti na kvarno pobedu. Ipak je to Miz. :D
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Mečevi

Post Postao/la TheViper »

@HBK, steta, propustio si mnogo kvalitetnih matcheva :)

Meni je ovaj F4W na 5. mestu najboljih matcheva prosle godine. Sve je bilo fantasticno, akcije u ringu, storytelling, nije bilo face-heel saradnje i finish je jako dobro bookiran. Jedina zamerka je sto nisu dobili vecu minutazu.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Mečevi

Post Postao/la AlenB »

Odličan mi je bio taj 4-way meč, sjajno su ga izgradili od početka do kraja i nije bilo uopće nekih dosadnih dijelova.
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Mečevi

Post Postao/la ejdzejp1 »

sjećam se ovoga, stvarno odličan meč, brz tempo, odličan storytelling i nekoliko sjajnih sekvenci. Odlični near fallovi. Cijelo vrijeme je bilo jako zanimljivo i na kraju dobro bookiran završetak, Zayn i Owens su koštali jedan drugog titule što je kasnije vodilo njihovom meču na Battlegroundu, a Miz je nastavio svoju vladavinu. Meč je čak dobio i standing ovation publike, što dovoljno govori. U svakom slučaju, ovo mi je bio jedan odličan meč i jedan od najboljih WWE mečeva godine, zaista sam uživao. ****1/2
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Mečevi

Post Postao/la azo »

slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Mečevi

Post Postao/la TheViper »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Dobra tema, al ajmo jedno pravilo, neka bude jedan meč svaka 24 sata (osim ako nisu dio rasprave)

Zašto? Kako bi ljudi pogledali meč, malo ga prokomentirali i onda dalje. Nema smisla da samo stavljamo linkove kao što to radimo u jukebox temi ;)
@azo234
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Mečevi

Post Postao/la Rio146 »

@azo234 jedan meč u 24 sata.

Ovo je jako dobar meč bio. Sad kad vidim ovoga Christian-a, baš mi je žao što ga WWE nije bolje bookirao. Odličan njegov Crossbody s vrha Cella. AJ Styles je isto bio predobar. Ovi ostali su bili manje više filleri. Spot na vrhu Cella je isto fenomenalno odrađen. Jako dobar Gore Rhyna na kraju.
Yes Sir!
slika
Odgovori