AEW Dynamite

Tjedni show na TBS-u

All Elite Wrestling
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17337
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Očekivano.

Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13713
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la AleksaVP »

Still better than Raw
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13713
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la AleksaVP »

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57605
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17730
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Hangman98 »

slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la AlenB »

Wuhuuuu
Premda mozda i bolje da se drzi komentatorske pozicije posto su mu mecevi teski proljev

slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17337
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Možda mi se samo čini, ali mislim da Alen nije fan Punkovog AEW runa :mrgreen:
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la AlenB »

Pa i iskreno nisam, ali nisam ni toliki fan Punka opcenito a pogotovo otkako se vratio. Ali da, booking je daleko od dobrog, mecevi su mu uzasno dosadni itd itd. S obzirom na takav hype koji se stvorio prije i neposredno nalon returna, sve sto je dosad Punk pokazao naspram tome i kako su ga bookirali je nula bodova.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57605
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

Ja mislim da ga pametno koriste. Skuplja pobjede, a velike mečeve ćuvaju za ppv. Plus, meni je njegov meč s darbyem bio sjajan

No različiti ukusi
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17337
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Ovo što rade s njim je dobro. Nije hrvao 7 godina, nek hrva s mlađima, to je na obostranu korist tko god pobjeđivao. Ne treba ga odmah na Omegu bacit, doći ćemo i do toga.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la HunterDX »

Punk nije loš nakon toliko godina, ali je isto tako daleko od onog starog Punka, što je i normalno. Samo neka on napreduje, ima vremena za velike mečeve.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17730
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Hangman98 »

Extra promo. Nevjerovatno je kako se "organic" digao i zaista je istina da ovakvi karakteri koji imaju veze sa stvarnim zivotom najbolje prodju kod fanova, jer dosta stvarnog Hangmana ima u ovome. Kako napisa neko u komenatrima nema vise pive, fokusiran da da sve od sebe pa sta bude bude. :D Mislim da je savrseno vrijeme da se stavi titula na njega.
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17730
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Hangman98 »

Evo kako izgleda zrijeb za turnir:
Spoiler
slika
Inace TK je slucajno leakovao full card za Full Gear. Uslikali su ga na utakmici Jagsa, dok je u ruci drzao skicu cijelog card-a. Ovo sam takodjer stavio u spoiler u slucaju da neko ne zeli da zna:
Spoiler
slika
Spoiler
Hangman-Kenny
Moxley-Bryan
Inner Circle-ATT
MJF-Allin
Britt vs ? (ovo je dokaz kako nemaju nikog na njenom nivou trenutno)
Jade-Rosa
Lucha Bros-FTR
Bucks-Jurassic Express
Cody vs Malakai or Andrade or Miro
Komentar Khana nakon sto su fanovi uspjeli da procitaju ovo sto je naskrabao: :D
“This weekend when I was at the Jags game at halftime, I was doodling on my notebook, and I saw that a lot of people had taken notice some of the notes in my notebook, which is pretty amazing, because when you’re walking around with small notes you never think that photographers are going to capture writing you’ve written down.

“I’m glad it wasn’t anything more personal. But it’s funny. People run with assumptions on the internet these days, and I’ve seen all these people jumping to conclusions like ‘oh that must be the full Full Gear card.’

“And it’s true, I announced on Barstool that Kenny vs. Hangman is the main event we’ve all been waiting for for Full Gear. It’s going to be a huge PPV event, and Kenny vs. Hangman is absolutely huge. But I don’t know. I was just kind of messing around with different ideas, playing around with stuff.

“It’s like scratching around and it’s all written in pencil and it’s been erased. There may be things there that you do see. But that people were able to zoom in on that, I was surprised by it, but I also wasn’t thrown by it or confused by it. Its gotten a lot of buzz. But there’s some differences there, so I was just very amused by that viral story.”
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la emirates »

Meni je samo malo bezveze sto su krenuli hypeati Punkov undefeated streak dok je jos bio 2-0. Jasno mi je da prica ide u tom smjeru, samo mi je malo smijesno bilo :mrgreen:
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17730
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Hangman98 »

Sto se tice Punka, moje misljenje je da nije on ni toliko lose bookovan koliko nam je AEW dao dobrih karaktera, prica i hrvaca opcenito pa nam ovo izgleda kao "meeeh". Mada, salzem se da bi to moglo malo bolje, ali shvatam i njih a i Punka koji vjerovatno ne zeli toliko da se gura u prvi plan jer je roster krcat talentom i vjerovatno je i on svjestan da jos uvijek je "ring rusty" i da treba malo vremena da se dovede do nivoa "elite".
slika
Odgovori