Football Manager

FM

Interaktivna zabava
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Football Manager

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Velika šteta šta ovaj nije stvaran jer bi bia stvarno fan lika :lol: Puno gori igrači od njega su bižali za manje pare u manje klubove, al ovaj heroj neće u Sarajevo :clap: :clap: :clap:


slika
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10378
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Football Manager

Post Postao/la Markovic619 »

Odmah ga za kapitena :mrgreen:
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Football Manager

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Evo neće ni u Nottingham, heroj :clap:
slika
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7653
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Football Manager

Post Postao/la Master of darkness »

Dati mu 6. zvezdinu zvezdu, spomenik na Slaviji umesto one fontane i da mu se daju sve pevaljke Zvezde Granda od 2005. na vamo :dance: :dance:
You leave when you think it's time
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Football Manager

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Posta izbornik kanade, nema stajanja dok himna jebenog lista ne bude svirala u finalu svjetskog :dance: naravno ostajem na klupi Veleža i dalje :D
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58091
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Football Manager

Post Postao/la Sherpa »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Posta izbornik kanade, nema stajanja dok himna jebenog lista ne bude svirala u finalu svjetskog
► Prikaži “Spoiler”
slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Lokacija: Usa
Status: Offline

Football Manager

Post Postao/la TheBesir »

Do sada sam vodio samo klubove, vrijeme je i za repku. Naravno uzeo sam BiH. Cak nemaju toliko los sastav, u grupi za EC su 2, sa 9 bodova iza Italije koja ima 12. Sledeca utakmica je za 73 dana. Ako neko ima vise iskustva, sta trebam radit ta 73 dana? :lol:
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Football Manager

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ako ima nešto posebno zanimljivo ja nisam naša, zato nikad ne uzmem samo reprezentaciju nego uvik i klub.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9264
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Football Manager

Post Postao/la emirates »

Otresao sam prasinu sa starog jugo liga savea. Svjetsko prvenstvo nam je predstojalo, dodjem do cetvrtfinala protiv Francuske i desi se ovo:


slika

FMao sam FM :mrgreen:
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9264
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Football Manager

Post Postao/la emirates »

slika

yeaa boiii

U polufinalu otresao domacina Italiju 1:0. Protiv ovih Svicaraca sam se namucio vise nego sam ocekivao, ali mundijal je tu. :dance: Dosta nervozne zadnje tri utakmice..
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10378
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Football Manager

Post Postao/la Markovic619 »

Zavrsena prva sezona

Zavrsili smo na 3. mjestu u 2. ligi RS-a (Grupa B) sa 59 bodova (17W 8D 3L). Jako malo poraza smo imali ali smo imali i puno nerijesenih utakmica, uz Velez najvise u Ligi. Bili smo dobri tokom cijele sezone ali ne toliko dobri da se iz prve plasiramo u visi rang. Moglo je i bolje ali bar smo ispunili zadatak uprave, da budemo u gornjem dijelu tabele. Imali smo i 14 vezanih utakmica bez poraza, niz je prekinuo Leotar koji je na kraju zavrsio 2. sa 70 bodova, isti broj bodova je imala Sloga ali bolju gol razliku te zbog toga su postali sampioni 2. Lige i idu u prvu. Ispali su Omarska i Saobracajac. U kvalifikacijama za kup izbacili smo Bubamaru Sarajevo sa 3:0 ali nismo imali srece i u prvoj rundi izvucemo banjalucki Borac i izgubimo 2:0. Kup na kraju uzelo Sarajevo u finalu protiv Tuzla Citya (5:0, 3:0). Rezervna ekipa zavrsila 6. u svojoj ligi dok je u-21 bila 8. u svojoj.

Dejan Galamic je bio najbolji strijelac kluba i drugi strijelac lige sa 20 golova (pet puta igrac utakmice, 7.29 rating). Dado Panic najbolji asistent, 11 dodavanja za gol a uz to i 6 golova (7.15 rating). Petar Perisic double-double ucinak, 16 golova i 10 asistencija (7.35 rating). Najveca ludost sezone je sto je za Perisica bilo zainteresovano pola Premier Lige, na kraju otisao na pre-contract u Zrinjski, marke nisam uzeo za njega :cry: . Ali vraticu ga za jedno 2 sezone u klub, ne brinem :mrgreen: Kapiten ekipe Sijakovic (imao je 7 asistencija kao desni bek) se povukao na kraju sezone, uz njega jos dva igraca.

Igrao sam ovu sezonu u 4-4-2 Diamond Narrow custom gegenpress formaciji ali narednu sezonu planiram da se prebacim u 4-2-3-1, moram minimalno 4 igraca dovesti, bekovi se povukli iz fudbala a nemam krila u ekipi.

U ovoj sezoni doveo sam 10 igraca (svi za dz naravno a najstariji ima 23 godine :D ), a sigurno transfer sezone je Petar Perisic. Vecina su igraci koji nisu bili u prvom planu ali bice dobri za buducnost valjda. Promasaj sezone jest Samir Sarac (AMC, 21 godina) koji je odigrao 24 utakmice bez gola i asistencije pa sam morao dovesti novog AMC-a i to je bio Ajdinovic koji u 7 utakmica ima 1 gol i taj gol je dao sa penala...

Sarajevo uzelo duplu krunu, osvojili su 60 bodova, 3 vise od Celika koji ide u Evropu uz Zrinjski i Radnik. Ispali su Velez Mostar i Zvijezda 09. Ulaze Rudar Prijedor i Buducnost Banovici. Iz prve lige RS ispadaju Podrinje i Sloga Gornje Crnjelovo a uz vec pomenutu Slogu ulazi i Borac Samac. Iz prve lige Federacije ispadaju Travnik, Radnik, Igman i Capljina a ulaze Vitez, Bosna Visoko, Radnicki i Isrka Bugojno.

U Srbiji Crvena Zvezda lagano osvojila sa 101 bodom. Vec nekad u novembru su zagarantovali play-off :D U Evropu jos idu Partizan, Cukaricki i Vojvodina. Ispali su Javor i Vozdovac a ulaze Metalac i Dinamo Vranje. Kup uzela Zvezda nakon penala protiv Radnickog iz Nisa.

U Hrvatskoj Dinamo osvojio titulu sa 15 bodova vise od Hadjuka koji ide u kvale za Ligu Sampiona. U Evropu idu jos Osijek, Rijeka i Lokomotiva. Iz lige ispao Varazdin. Drugu ligu osvojila druga ekipa Osijeka pa zbog toga ulazi Hrvatski Dragovoljac. Kup uzeo Dinamo protiv Lokomotive :mrgreen:

Manchester City, Barcelona, Bayern, Juventus sampioni u ligama petice. Francuza mi iz nekog razloga nema...

Ligu Sampiona drugi put zaredom osvojio Liverpool pobjedom u finalu nakon penala protiv Manchester Citya. Od nasih klubova igrala samo Zvezda koja je u grupi sa sampionom Liverpoolom (kad su Zvezda i Liverpool u grupi znamo da Liverpool osvaja :lol: ) Leverkusenom i Portom osvojila tacno nula (0) bodova bez postignutog gola (dusa me boli)

Ligu Evrope osvojio United u finalu protiv Napolija. Od nasih ekipa samo je Partizan bio, i to zavrsio drugi u grupi sa Baselom, Bragom i Basakshehirom. U 1/16 finala izbacili Strasbourg ukupnim rezultatom 2:1 a onda naletili na United koji ih je izbacio ukupno 4:0.

Od ostalih vijesti iz svijeta fudbala, Prosinecki je otisao sa mjesta selektora BiH, na njegovo mjesto dosao je Vladimir Weiss. Miralem Pjanic nece vise igrati za reprezentaciju. Ronaldo osvojio Zlatnu loptu, Joao Felix najbolji mladi igrac.

Plan za drugu sezonu jest osvajanje 2. Lige i ulazak u 1. Ligu RS-a.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Football Manager

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST a najstariji ima 23 godine
Dida, šta će ti :lol:
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17512
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Football Manager

Post Postao/la Dynamite 7 »

Povuko se Pjanke iz repke :cry: :naughty: ?
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9264
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Football Manager

Post Postao/la emirates »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST na njegovo mjesto dosao je Vladimir Weiss
sheesh, kako random :mrgreen:

Gledaj kakvih omladinaca iz Zvijezde 09 da dovedes na posudbu ili nesto. Iznenadjujuce sam se fino opskrbio od njih u svom fm20 saveu.
Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST Francuza mi iz nekog razloga nema...
Imas opciju u meniju add/remove, poksuaj ih dodati prije pocetka sezone.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10378
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Football Manager

Post Postao/la Markovic619 »

Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST Povuko se Pjanke iz repke :cry: :naughty: ?
i mene je to bas iznenadilo
Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST
Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST a najstariji ima 23 godine
Dida, šta će ti :lol:
odmah na transfer listu :lol:
emirates je napisao/la:QR_BBPOST Gledaj kakvih omladinaca iz Zvijezde 09 da dovedes na posudbu ili nesto. Iznenadjujuce sam se fino opskrbio od njih u svom fm20 saveu.
hvala na prijedlogu, vidjecu ima li sta.
Odgovori