Komentatorski stol

Tjedna kolumna ProHrvanja

Za sve druge wrestling stvari
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Komentatorski stol

Post Postao/la AlenB »

Novo izdanje Komentatorskog stola....
http://prohrvanje.com/komentatorski-sto ... podnaslov/
Zadnja izmjena: Sherpa, dana/u 01 pro 2016, 12:08, ukupno mijenjano 2 puta.
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Komentatorski stol - Nismo imali ideje za pametniji podnaslov

Post Postao/la ~MandyRose~ »

1. Jedan WWE PPV je iza nas, a drugi samo što nije stigao. Ima li danas ta kompanija previše PPVova?
- ne, što više to bolje! jedino moraju bolje bookirat mečeve i napraviti ih zanimljivima.
2. Koliko je Lesnar oštećen u zadnjem meču i koje su šanse da eliminira Golberga iz Royal Rumble meča?
- užasan booking. kako se čini, Ellsworth će još na kraju eliminirati Lesnara s ovakvim troll bookingom.
3. Nakamura i Samoa Joe su neki od kandidata za Royal Rumble meč. Kojeg bi vi voljeli vidjeti u tom meču i zašto?
- Nakamura. Zato što on nije ozljedio Tyson Kidda i bolji je wrestler.
4. Ellsworth je postao jako polarizirajući lik kod fanova, dok ga neki vole, neki ne podnose njegovu ulogu. Sada kada je osvojio ugovor, kuda bi kompanija trebala s njime?
- volio bi vidjeti mix tag team izmedu njega i Natalye vs Alexe Bliss i Baron Corbina :lol:
5. Wyatti idu na tag tim titule. Mislite li da će Bray Wyatt do kraja godine doći do svoga prvoga pojasa? Pogotovo sada kada bi Orton trebao dobiti slobodni tjedan nakon što mu se rodila kćer, na čemu mu čestitiamo.
- nadam se da ne, njegov gimmick je star i dosadan. Treba re-invention iz Bray Wyatta u Braylinu kao Emma :lol: šalim se, ali treba re-invetion tho!
6. I ovog tjedna Lucha Underground ima novog prvaka. Johnny Mundo je uz pomoć puno varanja porazio Sexy Star i napokon se dokopao titule koju je dugo žellio. Razmišljanja?
- katastrofa! želio sam da Sexy Star ima duži reign, ali hajde, barem je žena mogla osvojiti takvu glavnu titulu. Ovo je budućnost wrestlinga, kao što je TNA bio budućnost za WWE kojemu je trebalo 9 godine da napravi ono sa svoje women's divizije kao TNA, tako će trebat WWE-u jedno desetak godina da muškarci i žene imaju ravnopravne mečeve. Jedino ako nabave još jednu Chynu bi mogli vidjeti to, ali i dalje se ne bi usudili ju bookirati jednako kao ostali muški wrestleri. Luchi Underground jedan veliki :clap:
7. Kako vam se čini card za idući Ring of Honor PPV?
- ne gledam
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Komentatorski stol - Nismo imali ideje za pametniji podnaslov

Post Postao/la AlenB »

Bravo @~MandyRose~ !!! :D :D
Hvala na tvome sudjelovanju u ovotjednom KS-u!
slika
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Komentatorski stol - Nismo imali ideje za pametniji podnaslov

Post Postao/la Cenation Leader »

Pa sad što se mene tiče i nije toliki belaj sa PPV-ovima jer oni su odvojeni tako da je opet otprilike mjesec dana razlike između povezanih PPV-ova, može se takav program voditi ako se maksimalno posveti svakom showu. Ja bi volio kad bi imali poseban stage za svaki PPV ali šta možeš.

Po meni su upropastili Lesnara skroz sa ovim, sad više neće barem meni biti ni blizu tolika atrakcija, još gljuplje što je Goldberg dobio tu pobjedu jer ona mu ne treba niti malo, pobjedu nad Lesnarom je trebala dobiti neka mlađa zvijezda i to bi je urezalo na vrh kompanije. Jedan od najlošijih poteza odkad pratim WWE.
slika
AJStylesFan
Rank 1
Rank 1
Postovi: 6
Pridružen/a: 27 stu 2016, 15:17
7
Status: Offline

Komentatorski stol - Nismo imali ideje za pametniji podnaslov

Post Postao/la AJStylesFan »

Smijem li ja postavljati pitanja? :D
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57081
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Komentatorski stol - Nismo imali ideje za pametniji podnaslov

Post Postao/la Sherpa »

Smiješ, ti, kao i svi ostali, mogu dati ideju za pitanja za idući broj.
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Komentatorski stol - Nismo imali ideje za pametniji podnaslov

Post Postao/la ~MandyRose~ »

evo pitanja:

Kako bi vi bookirali povratak Emmaline na RAW-u i Eve Marie na SDLive-u? :D
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Komentatorski stol – Prosinac

Post Postao/la AlenB »

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57081
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Komentatorski stol – Prosinac

Post Postao/la Sherpa »

@~MandyRose~ dobio si odogovor na svoje pitanje :)

Imaš novo za idući tjedan :)
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Komentatorski stol – Prosinac

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST @~MandyRose~ dobio si odogovor na svoje pitanje :)

Imaš novo za idući tjedan :)
novo pitanje da sada postavim ili? :D
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57081
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Komentatorski stol – Prosinac

Post Postao/la Sherpa »

Slobodno, a možeš i odgovoriti na ova kao i zadnji put

A mogu i drugi :D
slika
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Komentatorski stol – Prosinac

Post Postao/la Cenation Leader »

1. Pretjerali su itekako, obje su sjajne hrvačice i njihov svaki meč je sjajan ali ipak to stalno mjenjanje titule dovodi do toga da zapravo ti brojni reignovi i ne znače puno jer nemaju vremena da naprave nešto važno dok su šampionke, imati će još jedan meč vjerovatno na Roadblocku gdje se nadam da Sasha zadržava i da ovo prestaje. Charlotte može u feud sa Danom(propustili su sjajnu priliku da to naprave i ranije)ili s kim već. Sasha neka drži pojas do WM gdje bi ga Bayley trebala uzeti po prvi put.

2. Ja se iskreno nadam da neće ali opet u neku ruku možda bi i bilo bolje, jer Owensa su upropastili kao prvaka i on je preslab za Balora jer kad se Balor vrati on treba da pobjedi nekoga moćnog i da na takav način vrati titulu a ko je bolji za to od Reignsa. A nije dobro da osvoji zato što bi onda i US titula vjerujem pala u drugi plan, Owensu bi bilo bolje da izgubi titulu jer je mu se sa njom narušio kredibilitet opasno. Kad se sve sabere i oduzme ovo mi je otvoren meč.

4. Trebali su ga još davno ugasiti, na početku zanimljiv show dosta ali vremenom postajalo sve gore i ovakav kraj je bio neizbježan.

Pitanje:
Kako bi bookirali eventualni meč Cene i Takera na WM?
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57081
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Komentatorski stol – Vizija

Post Postao/la Sherpa »

I opet smo odgovorili na jedno pitanje s foruma, nadam se da ćemo i za idući tjedan imati neki :)

http://prohrvanje.com/komentatorski-stol-vizija/
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11454
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Komentatorski stol – Vizija

Post Postao/la TheViper »

1. Povreda AJ-a navodno nije ozbiljna, tako da nema brige. Cuo sam neku pricu da bi do kraja godine mogao da udje u feud sa Kaneom, da bi se pripremio teren za njegov match sa Takerom na RR. Ne bih voleo da se to desi.

2. Bray je definitivno trebao jos ranije da osvoji neku titulu, pa makar IC ili US. Mislim da ce ga Orton izdati na WM kada budu imali match sa Alphama, oni bi u tom slucaju postali sampioni dok bi Bray i Orton izgradili feud koji bi trajao do recimo SummerSlama.

3. Vreme ce pokazati da li je njegov otkaz dobar, ili los potez.

4. Jeste legenda, ali mi je postao dosadan.

5. Iskreno, ne pratim TNA.

6. Meni je zao sto Cody nije uspeo u WWE, ogroman potencijal. Ja sam se iskreno nadao da ce dobiti push kada se raspao Legacy, ali nista od toga.

7. Mislim da ce Takeru match na WM 33 biti poslednji u karijeri, ne bih voleo da to bude match za titulu nego obican match sa nekom stipulacijom. Mozda ce Taker recimo da kosta Cenu pobede na RR da bi se pripremio teren za WM, u svakom slucaju bice jako zanimljivo. Mislim da Cena nece pre SummerSlama da stigne Flairom rekord, AJ treba da ima malo duzi reign, daleko je najbolji wrestler na SD.
Zadnja izmjena: TheViper, dana/u 10 pro 2016, 22:46, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57081
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Komentatorski stol – Vizija

Post Postao/la Sherpa »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST Iskreno, ne pratim TNA.
Gledaj iduću epizodu pod obavezno!!!

Nevažno dal pratiš
slika
Odgovori