Stardom

World Wonder Ring Stardom
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Stardom

Post Postao/la Maki »

Vjerovatno je i zbog Hane, ko zna u kakvom stanju je roster sada. Ne znam, nisam ni ja siguran da ću nastaviti gledati kad se vrate, ako se tad uopšte i vrate.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Stardom

Post Postao/la Sherpa »

Mislim da bi tek sada trebao gledati. oni se godinama trude držati jakim. Dali su tolikim curama priliku, i to od 'malih nogu', stvorili su toliko imena u ženskom hrvanju, a stalno su na ivici marginalnsoti. Da ih sad hanina smrt gurne to bi bila dupla tragedija
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Stardom

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Mislim da bi tek sada trebao gledati. oni se godinama trude držati jakim. Dali su tolikim curama priliku, i to od 'malih nogu', stvorili su toliko imena u ženskom hrvanju, a stalno su na ivici marginalnsoti. Da ih sad hanina smrt gurne to bi bila dupla tragedija
Pa ono, ja im svakako ne plaćam tako da im moje gledanje ne znači puno lol. Ne znam, možda i nastavim, ali ima i ona daleko od očiju daleko od srca. Pitanje je da li će mi Stardom uopšte pasti na pamet za 2 mjeseca (skoro) kad im je sljedeći show. A I Hana Kimura je bila jedna od rijetkih sa kojom sam bio upoznat od ranije.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Stardom

Post Postao/la Sherpa »

Svi prošli corona testiranje. Povratak ubrzo

slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Stardom

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Svi prošli corona testiranje. Povratak ubrzo

Ako bude brzo mžd i nastavim. Još mi je friško.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Stardom

Post Postao/la Maki »

Stardom se vraća 21. juna.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Stardom

Post Postao/la Maki »

I Arisa Hoshiki je tweetala kako joj je dosta svega i kako je bezvrijedna. Koji vrag.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Stardom

Post Postao/la Sherpa »

Evo i twit

Jebote, japan mora mjenjati kulturu.

@udonsato_udn (Arisa Hoshiki): "The human waste is still alive. I'm sorry... sorry for not contributing anything. I'm worthless because I'm a person who makes you notice things I can't do, but I have a respiratory system so I'm sorry for breathing. I'm sorry to call myself a human."
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Stardom

Post Postao/la Markovic619 »

Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Stardom

Post Postao/la Sherpa »

Super za njih

Treba im malo pozitive
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Stardom

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Tuzno, ali ocekivano.

Jungle Kyona najavila da ce se maknit od hrvanja jos neko vrime dok ne bude spremna za povratak.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Stardom

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Stardom

Post Postao/la Maki »

Stardom is Again recenzija

Drago mi je što je Kyona imala početnu riječ na showu.

Natsu Sumire vs Rina vs Hina
Ovo je više bio comedy nego pravi meč. Na početku je bukvalno bio handicap jer se Natsu sama borila protiv ove dvije no kasnije je to stalo. Pravog wrestlinga nije bilo puno, a vrhunac meča je bilo kad je Natsu stavila kantu sudiji na glavu i zaigrala sa njim. Rina je na kraju imala dva lijepa Octopus Holda i očekivano je, kao članica TCSa, uzela pobjedu.
4/10

Death Yama-san vs Saki Kashima
Iako se većina ovog meča fokusirala na taj Death Yama-san taunt, ovdje je ipak bilo nešto više kečeranja. Prvo, što se tiče tog taunta, bilo je kul kad ga je sudija iz čista mira napravio i kad je Death Yama-san primorala Saki da ga i ona napravi. Što se tiče wrestlinga, Saki je imala lijep Diving Double Foot Stomp i vidjeli smo Crucifix za kraj. 2-0 za TCS.
5/10

Konami vs Natsuko Tora
Ovo je već bilo vidno bolje. Prije svega na početku smo imali sekvencu gdje je Konami izubijala Toru punchevima. Kasnije je heel učesnica ipak preuzela inicijativu što je Konami prekinula kontrom u Arm Lock a onda i u Armbar. Nakon toga smo vidjeli lijepu seriju kickova od Konami. Vidjeli smo i lijep Suplex takođe. Što se tiče Natsuko, njen najbolji trenutak je bio Frog Splash na Konami i lanac. Onda su otišli sa tim DQ finishem što je odvelo TCS na 3-0. Solidno.
7/10

Utami Hayashishita/Saya Kamitani vs Momo Watanabe/AZM
MOTN definitivno. Sjajan meč. Odmah na početku smo dobili lijepu Camel Clutch - Yes Kick kombinaciju AZM i Momo. Što se tiče submissiona bilo ih je dosta. Kamitani sa Crabom, Utami sa submissionom koji ne znam kako se zove i Momo sa Kirifuda Clutchem. High flying je takođe bio dosta zastupljen te je AZM rokala predivnim Diving Double Foot Stompovima, a Momo imala sjajnu top rope Meteoru. Isto tako jedno trilion Dropkickova smo vidjeli. Dosta fluidne akcije i meč ni u jednom trenutku nije bio dosadan. Na kraju mislim da je ipak falio pobjednik. No pored toga sve ostalo je bilo super.
9/10

Ne znam baš po kojoj logici Utami i Kamitani dobijaju meč za tag titule. Mislim, ovo im je bio prvi meč skupa i nisu dobile, čak su Momo i AZM imali inicijativu pri kraju više.

Donna del Mondo vs STARS
Miješani osjećaji. Na početku smo imali super stvar kad su sve 4 iz Starsa Dropkickovima napale Syuri, no nakon toga je počela duga sekvenca dominacije DDM nad Starlight Kid. Tu je bilo dobrih stvari (Maikini submissioni, Giulin Swinging Neckbreaker) no dosta je usporilo meč. Konačno je to prekinuto Springboard Crossbodyem i onda je Mayu Iwatani po prvi i jedini put bila legalni član za Stars. Jedino pamtljivo je bilo kad je popila Rock Bottom od Maike. Giulia i Tam su imale najjače konfrontacije i Giulia je tu pokazala prelijep Running Kick kojim je skoro izbacila Nakano iz ringa. Kasnije smo vidjeli i sekvencu kako Iida ubija Syuri corner chopovima i naravno vrhunac meča redanje članica DDM i grupni Dropkick Starsa kojim su izbacil sve protivnice iz ringa i onda Iwatanin skok sa top ropea. Interesantna ali i pametna odluka da baš Himeka kao nova članica DDM uzme pobjedu za svoj tim, mada je ovo više bio vehicle da se krene sa Giulia/Nakano feudom ili se barem meni tako čini. Meč je bio okej sveukupno, ali je bio praznih dijelova.
8/10

Sasvim solidan show sa jednim fenomenalnim mečom. Dobar povratak za Stardom.
7/10
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Stardom

Post Postao/la Maki »

Dakle imamo Mayu - Kyona za World pojas. Ne znam. Sa jedne strane skinuti pojas sa Mayu u ovom trenutku nije pametno jer im je najveća zvijezda a ni Kyona nije izgrađena dovoljno (ipak je bila iza Hane u TCSu) no opet ako osvoji pojas to će biti lijep trenutak zbog Hane.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Stardom

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Kyona je izgrađena samo Rossy više voli strankinje :rant:
slika
Odgovori