Friday Night SmackDown

Plavi brand...

Petkom na FOXu
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17338
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Lijepo je vidjeti velika imena Daniel Bryan, Jeff Hardy, Aj Styles kako se bore za Interkontinentalnu titulu. Jeff Hardy osvaja turnir, ali gubi titulu od Sheamusa za kojeg sam siguran da će imati neke veze sa titulom, često to spomenem.
Mogu se složit s tobom, mislim da ipak Jeffu treba dati malo dulji reign, do Summerslama, ne mora već na idućem PPVu od Sheamusa izgubit. Mada ja bih volio i Stylesa i Bryana vidjet kao prvake. Konačno nešto uzbudljivo sa Intercontinental titulom. :)
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10307
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Friday Night SmackDown

Post Postao/la Markovic619 »

Ma Styles ovo uzima, nisu ga džaba uzeli sa Rawa.
Avatar
Super_Cena
Rank 4
Rank 4
Postovi: 78
Pridružen/a: 10 svi 2020, 16:26
3
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la Super_Cena »

Ja se i dalje tajno nadam Sheamus vs Cesaro za IC titulu na SummerSlamu SA PUBLIKOM.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57607
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Friday Night SmackDown

Post Postao/la Sherpa »

I dajte sad vi meni recite zašto bi mene trebalo biti briga za kamiona? Ovo je doslovno priča u kojoj kažu: roar imam iq sibirske temperature roar.
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la TheViper »

Nema sanse da Jeff uzme pojas. WWE nema poverenje u one koji su skloni povredama, a Jeff u poslednje vreme je. Nije im u interesu da opet vacantaju titulu.
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5256
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la ante »

Ova kompanija je dno dna.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57607
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Friday Night SmackDown

Post Postao/la Sherpa »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST Nema sanse da Jeff uzme pojas. WWE nema poverenje u one koji su skloni povredama, a Jeff u poslednje vreme je. Nije im u interesu da opet vacantaju titulu.
Al Jeff bi mogao u aew

Pa ćemo m dati sve da ne ode za bratom
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la HunterDX »

Ma ako Sashi daju titulu, daće joj samo zbog AEW-a, jer su svesni da bi povukla još par devojaka kasnije, mislim da ih AEW ozbiljno tera da pružaju bolji tretman wrestlerima.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24421
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la Maki »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Ma ako Sashi daju titulu, daće joj samo zbog AEW-a, jer su svesni da bi povukla još par devojaka kasnije, mislim da ih AEW ozbiljno tera da pružaju bolji tretman wrestlerima.
Ne vidi se to.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Ma ako Sashi daju titulu, daće joj samo zbog AEW-a, jer su svesni da bi povukla još par devojaka kasnije, mislim da ih AEW ozbiljno tera da pružaju bolji tretman wrestlerima.
Ne vidi se to.
Ma pusti to, KO bi mogao da napravi nešto, Drew je dobio Lesnara i Rollinsa, tu su Fiend i Strowman(koji je kritičan), opet su napravili nešto u poslednje 2 god. Ajde da vidimo šta će uraditi sa Sashom, biće jako glupa ako je sada sjebu i ostane.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24421
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la Maki »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Ma ako Sashi daju titulu, daće joj samo zbog AEW-a, jer su svesni da bi povukla još par devojaka kasnije, mislim da ih AEW ozbiljno tera da pružaju bolji tretman wrestlerima.
Ne vidi se to.
Ma pusti to, KO bi mogao da napravi nešto, Drew je dobio Lesnara i Rollinsa, tu su Fiend i Strowman(koji je kritičan), opet su napravili nešto u poslednje 2 god. Ajde da vidimo šta će uraditi sa Sashom, biće jako glupa ako je sada sjebu i ostane.
Več su je sjebali. Hell in a Cell prošle godine je trebao biti njen trenutak. Vratila se vruća, konačno heel turnala, očekivan e povratak Bossa iz NXTa a na kraju je bilo more of the same. Služila je da bi izabrana zvijezda izgledala jako.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17338
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Hell in a Cell prošle godine je trebao biti njen trenutak.
Ovo. Na prvu mi se odluka da je prebace na SmackDownu činila OK, jer pošto je izgubila od Becky šta će više na Rawu, ali stvarno su ju slabo koristili na SmackDownu u ovih 6-7 mjeseci. Mogla je i trebala da se okrene protiv Bayley još prije Wrestlemanie. Sad je za njihov feud prilično kasno i jedino bitno ako čega će se boriti je titula, ako ju Lacey ne osvoji prije njihova feuda.
A Legit Boss gimmick je za otpisati odavno. Njena 4 Raw Womens Title reigna zajedno ne traju ni 3 mjeseca. Vjerojatno nije ni jednom uspješno obranila titulu, i kako onda shvatiti taj Boss gimmick ozbiljno? :|
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Ma ako Sashi daju titulu, daće joj samo zbog AEW-a, jer su svesni da bi povukla još par devojaka kasnije, mislim da ih AEW ozbiljno tera da pružaju bolji tretman wrestlerima.
Ne vidi se to.
Ma pusti to, KO bi mogao da napravi nešto, Drew je dobio Lesnara i Rollinsa, tu su Fiend i Strowman(koji je kritičan), opet su napravili nešto u poslednje 2 god. Ajde da vidimo šta će uraditi sa Sashom, biće jako glupa ako je sada sjebu i ostane.
Več su je sjebali. Hell in a Cell prošle godine je trebao biti njen trenutak. Vratila se vruća, konačno heel turnala, očekivan e povratak Bossa iz NXTa a na kraju je bilo more of the same. Služila je da bi izabrana zvijezda izgledala jako.
Problem je što su prošle godine samo napumpali priču i dali nadu da bi Becky izgledala jače. Istina da je bio dobar trenutak, imala je publiku, samo joj je ta pobeda trebala, al jbg, nisu je imali u planu, što je i njen booking kasnije pokazao.

Ako dobije titulu sada, dobiće je da bi je zadržali.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57607
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Friday Night SmackDown

Post Postao/la Sherpa »

Boss gimmick je mogao bit jedan od najboljih heel gimmicka današnjice
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24421
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la Maki »

Ma već odugovlače. WrestleMania je bila prije skoro 2 mjeseca a još smo na istom. Teasaju neslogu između njih ali ipak na kraju rade zajedno.

@HunterDX
Ma pazi, da su mislili da će otići dali bi joj titulu tada.
Odgovori