Stardom

World Wonder Ring Stardom
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Stardom

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Hana Kimura se navodno pokusala ubit :shock:
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6575
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Stardom

Post Postao/la SwitchBlade »

Bio sam nešto vidio na Twitteru u vezi toga, ma užas. Uopće ne pratim Stardom, ali znam za Kimuru. Nadam se da je sve u redu s njom.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Stardom

Post Postao/la Maki »

Ovo. Hana je uz Mayu jedina članica Stardoma za koju sam čuo. Valjda je sve u redu. Koliko sam pročitao na redditu napali su je fanovi nekakvog realitya. Ta japanska idol kultura je toksično smeće.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Stardom

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Koliko sam pročitao na redditu napali su je fanovi nekakvog realitya. Ta japanska idol kultura je toksično smeće.
Najtužnije je šta je taj reality show (iako i dalje smeće) puno bolji od sličnih vamo na zapadu. A ovo šta se njoj dogodilo nažalost nije simptom idol kulture nego jednostavno debila na twitteru, imala je par "upitnih" trenutaka na showu i odma je ljudi po internetu počeli napadat i slat svakakve poruke.
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Stardom

Post Postao/la Rio146 »

Stvarno se više i bojim ući u ovu temu jbt. Ili se netko umirovi ili se dogodi ovakvo šta. Užas!
Yes Sir!
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Stardom

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Nije ih nikad triba kupit Bushiroad, sve ošlo u kurac :cry:
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Stardom

Post Postao/la HunterDX »

@Eumaus The Swineherd Jesam li ja lud ili? Slučajno sam otvorio prvu stranicu teme i tu je tvoj post iz 2017 a registrovao si se 2018? :shock:

Nadam se da ći biti dobro.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Stardom

Post Postao/la Rio146 »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST @Eumaus The Swineherd Jesam li ja lud ili? Slučajno sam otvorio prvu stranicu teme i tu je tvoj post iz 2017 a registrovao si se 2018? :shock:

Nadam se da ći biti dobro.
Ne, prvi post je napisan 2017, samo je nedavno bio ažuriran
Yes Sir!
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Stardom

Post Postao/la HunterDX »

Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST @Eumaus The Swineherd Jesam li ja lud ili? Slučajno sam otvorio prvu stranicu teme i tu je tvoj post iz 2017 a registrovao si se 2018? :shock:

Nadam se da ći biti dobro.
Ne, prvi post je napisan 2017, samo je nedavno bio ažuriran
Aha, dobro, stvarno se ne razumem u to. :D
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Stardom

Post Postao/la Maki »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Koliko sam pročitao na redditu napali su je fanovi nekakvog realitya. Ta japanska idol kultura je toksično smeće.
Najtužnije je šta je taj reality show (iako i dalje smeće) puno bolji od sličnih vamo na zapadu. A ovo šta se njoj dogodilo nažalost nije simptom idol kulture nego jednostavno debila na twitteru, imala je par "upitnih" trenutaka na showu i odma je ljudi po internetu počeli napadat i slat svakakve poruke.
A šta ja znam, ali ta idol kultura je opasno s*ranje. Pa kad je Suzuki Mimoru objavila da je sa Okadom, morala je uputiti izvinjenje svojim fanovima. Onda kad vidiš kroz šta ti idoli prolaze i koliko im se sve propisuje šta smiju i šta ne smiju, koliko moraju biti "savršeni" i sl.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Stardom

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Koliko sam pročitao na redditu napali su je fanovi nekakvog realitya. Ta japanska idol kultura je toksično smeće.
Najtužnije je šta je taj reality show (iako i dalje smeće) puno bolji od sličnih vamo na zapadu. A ovo šta se njoj dogodilo nažalost nije simptom idol kulture nego jednostavno debila na twitteru, imala je par "upitnih" trenutaka na showu i odma je ljudi po internetu počeli napadat i slat svakakve poruke.
A šta ja znam, ali ta idol kultura je opasno s*ranje. Pa kad je Suzuki Mimoru objavila da je sa Okadom, morala je uputiti izvinjenje svojim fanovima. Onda kad vidiš kroz šta ti idoli prolaze i koliko im se sve propisuje šta smiju i šta ne smiju, koliko moraju biti "savršeni" i sl.
Ajme sićam se toga, hrpa no lifer weeaboa imala živčani slom jer se zaručila :lol:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Stardom

Post Postao/la Sherpa »

Cijela japanska kultura je nama svima teško shvatljiva. Mislim da moraš živjeti tamo par godina da bi dobio uvid u nju i stanje uma.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Stardom

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

I da se odma ogradim od tog, ne bi me iznenadilo da je ovo bilo iscenirano, bilo s njene strane, bilo od strane producenata showa. Ono, koliko god bilo neopravdano to šta je danovi showa zasipaju mržnjom nije baš tajna da i ona ima momenata di joj je ponašanje stvarno upitno i to ne samo u showu.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Stardom

Post Postao/la Maki »

Hana Kimura je umrla. :shock:
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Stardom

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Cijela japanska kultura je nama svima teško shvatljiva. Mislim da moraš živjeti tamo par godina da bi dobio uvid u nju i stanje uma.
To ne znači da je ne bi trebalo reformisati.
Odgovori