John Cena

Cenation leader

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
Avatar
Fallen
Rank 5
Rank 5
Postovi: 235
Pridružen/a: 27 tra 2020, 18:53
3
Status: Offline

John Cena

Post Postao/la Fallen »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST
Fallen je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST @Super_Cena @Fallen Zašto ne bi konkurisali za WWE bookere? Imate sve kvalitete da vas Vince prihvati.
Mani se sarkazma. Ovde svako ima pravo da kaže svoje mišljenje, a ne samo WWE pljuvači.
Nisam WWE pljuvač, pratim WWE već 15 godina i najviše bih voleo da ta kompanija liči na nešto. Ja sam samo iskren, vama je jedan lik koji gazi sve sasvim dovoljan. Voleo bih da to možeš da vidiš iz perspektive wrestlera koji čitav život trenira, dobije priliku da postane nešto, onda dodje Cena i pogazi ga, to je jako lepo.
To su radili i Hogan i Austin pa se oni ne pljuju. Ako ćete već da pljujete super pushane, onda nemojte imati dvostruke aršine.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

John Cena

Post Postao/la Maki »

Jel Cena bio draw kao ta dvojica? Nije.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6664
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

John Cena

Post Postao/la crocop97 »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Jel Cena bio draw kao ta dvojica? Nije.
Cena je doslovno the right guy, at the wrong time
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

John Cena

Post Postao/la HunterDX »

Fallen je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST
Fallen je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST @Super_Cena @Fallen Zašto ne bi konkurisali za WWE bookere? Imate sve kvalitete da vas Vince prihvati.
Mani se sarkazma. Ovde svako ima pravo da kaže svoje mišljenje, a ne samo WWE pljuvači.
Nisam WWE pljuvač, pratim WWE već 15 godina i najviše bih voleo da ta kompanija liči na nešto. Ja sam samo iskren, vama je jedan lik koji gazi sve sasvim dovoljan. Voleo bih da to možeš da vidiš iz perspektive wrestlera koji čitav život trenira, dobije priliku da postane nešto, onda dodje Cena i pogazi ga, to je jako lepo.
To su radili i Hogan i Austin pa se oni ne pljuju. Ako ćete već da pljujete super pushane, onda nemojte imati dvostruke aršine.
O Hoganu imam slično mišljenje, ali je bilo drugo vreme.
Austin je takodje pokopavao, ali je rano završio karijeru, inače bi i on bio hejtan da je nasfavio onako još par godina. Takodje je i Triple H koji mi je omiljeni pokopavao, ali niko kao Cena, on je sjebao sve u periodu od 10 godina.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

John Cena

Post Postao/la Maki »

Hoganova reputacija pokopavanja u većini slučajeva nije opravdana. U nekima jeste, ali u dosta slučajeva nije.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6664
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

John Cena

Post Postao/la crocop97 »

I Hogan je bar u jednom stadiju karijere znao odradit solidan meč :whistle:
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

John Cena

Post Postao/la Maki »

A na vrhuncu nije ni trebao odraditi bolji. Hulk Up i publika bi ludila.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

John Cena

Post Postao/la emirates »

Hogan je najveci igrac u backstage politici ikada. Ono sto je on napravio sa Bretom na WM 9 nije ni Cena u vrijeme svog terora.
slika
Avatar
Super_Cena
Rank 4
Rank 4
Postovi: 78
Pridružen/a: 10 svi 2020, 16:26
3
Status: Offline

John Cena

Post Postao/la Super_Cena »

Nisam znao da nisam smio otvoriti onu temu, ispričavam se.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

John Cena

Post Postao/la Sherpa »

Super_Cena je napisao/la:QR_BBPOST Nisam znao da nisam smio otvoriti onu temu, ispričavam se.
Smio si, sam sve ovo bolje pada u temu john cena ;)
slika
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17261
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

John Cena

Post Postao/la The A-Lister »

Super_Cena je napisao/la:QR_BBPOST Nisam znao da nisam smio otvoriti onu temu, ispričavam se.
Smio si, ali bolje je ovako, ako ništa onda zbog preglednosti. Ovako je sve na jednom mjestu i dulje će biti aktivna tema od one
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

John Cena

Post Postao/la Maki »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Hogan je najveci igrac u backstage politici ikada. Ono sto je on napravio sa Bretom na WM 9 nije ni Cena u vrijeme svog terora.
Da, imao je takvih stvari, no iskreno gore mi je bilo kad je Cena ubio Nexus npr. nego to na WM IX.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

John Cena

Post Postao/la emirates »

Meni nije npr. Koliko god je Cena preko Nexusa bila grozna odluka i grozno izvedeno, Hogan je citav main event, a samim tim i citavu Wrestlemaniju podredio sebi radi svog ega. Ta slika kako Hogan prilazi Bretu kao uplakanom sinu kojeg je bully nazvao kakicom i tata Hogan koji ide da rijesi taj problem da utjesi malog je vjecna, iz svih pogresnih razloga.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

John Cena

Post Postao/la Maki »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Meni nije npr. Koliko god je Cena preko Nexusa bila grozna odluka i grozno izvedeno, Hogan je citav main event, a samim tim i citavu Wrestlemaniju podredio sebi radi svog ega. Ta slika kako Hogan prilazi Bretu kao uplakanom sinu kojeg je bully nazvao kakicom i tata Hogan koji ide da rijesi taj problem da utjesi malog je vjecna, iz svih pogresnih razloga.
Bret se oporavio, Nexus nikad nije.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

John Cena

Post Postao/la emirates »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Bret se oporavio
Jeste, ne zahvaljujuci Hoganu.
slika
Odgovori