Undertaker

The Phenom

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57693
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Undertaker

Post Postao/la Sherpa »

Nedavno amo i mi gledali, a i b&v su gledali wm17. I alvarez je imao jedan zanimljiv komentar vezan uz streak. Na wm 17 se streak ne spominje, mislim da samo jednom onako sporadično kažu da je nepobjeđen na maniji. Te da je build za taj meč bio takav da je hhh trebao dobiti

Njegova teorija je da nije zato što je scsa htio biti heel. Te da je zbog tog katatrofalnog poteza na kraju taker dobio svoj meč, a isposavit će se kasnije i jednu od najboljih wm stvari u povijesti - streak.

Kak vama to zvuči?
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17360
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Undertaker

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

tog katatrofalnog poteza
Zašto katastrofalnog?
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24462
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Undertaker

Post Postao/la Maki »

Zato što je taj turn ubio Austinov drawing power i to je i on sam više puta rekao.
Avatar
Fallen
Rank 5
Rank 5
Postovi: 235
Pridružen/a: 27 tra 2020, 18:53
3
Status: Offline

Undertaker

Post Postao/la Fallen »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Zato što je taj turn ubio Austinov drawing power i to je i on sam više puta rekao.
Znam za tu njegovu izjavu, možda je i tačno, ali meni je momenat kada uz pomoć Vinca izubija Rocka stolicom i potom pokazuje srednji prst publici, jedan od najkul momenata u istoriji WWE- a.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17360
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Undertaker

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Fallen je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Zato što je taj turn ubio Austinov drawing power i to je i on sam više puta rekao.
Znam za tu njegovu izjavu, možda je i tačno, ali meni je momenat kada uz pomoć Vinca izubija Rocka stolicom i potom pokazuje srednji prst publici, jedan od najkul momenata u istoriji WWE- a.
Kul je, ali mi je iz nekog razloga neopisivo glupo :roll:
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57693
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Undertaker

Post Postao/la Sherpa »

The Undertaker on the rumor that he's terrified of Cucambers: "OK, let's get this straight. I'm not scared of cucumbers. I just don't like cucumbers. If you bring In cucambers, I'll probably leave the room. I'm not gonna run. If they're whole, that's one thing. If they're cut up, whew."
--------------------------------------
Ovo mi je tako nasumičan strah. Kao i nasumična trivija
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17360
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Undertaker

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

The Undertaker on the rumor that he's terrified of Cucambers
Trebao je AJ doć s staklenkom krastavaca na Boneyard i opalit ga njom po glavi :lol:
Otkud sad to, slažem se ovo je baš random strah.
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6662
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Undertaker

Post Postao/la SwitchBlade »

Paul Bearer ga je bio prankao tako što mu je stavljao krastavce u šešir i rukavice. :lol:
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17360
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Undertaker

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

SwitchBlade je napisao/la:QR_BBPOST Paul Bearer ga je bio prankao tako što mu je stavljao krastavce u šešir i rukavice. :lol:
Nisam to znaom :lol:
Jel ih pojeo?
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6662
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Undertaker

Post Postao/la SwitchBlade »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST Jel ih pojeo?
Naravno da nije lol. :mrgreen:
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17360
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Undertaker

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »


Lesnar jedini drži Kayfabe na životu :P
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57693
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Undertaker

Post Postao/la Sherpa »

Undertaker on the Montreal Screwjob: “You should've put me in the match somehow with Bret. I'm sure Bret would have dropped it to me. I could have dropped it to Shawn later on, right after that. There was a different way to do it. But Vince had to make sure and he had to cover his bases in his mind“
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17360
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Undertaker

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Elias je na Instagramu potvrdio da je za Super Showdown bio planiran Undertaker vs Elias, a ne Undertaker vs Goldberg. Ali naravno neće saudijska elita Eliasa, nemaju oni pojma ko je taj. Ajmo stavit Goldberga, pa ako neko umre imat ćemo materijala za Dark Side Of The Ring (o da, ne znaju ni da je Yokozuna umro prije 20 god, kako bi samo znali za tamo neki dokumentarac :roll: )
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24462
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Undertaker

Post Postao/la Maki »

Ne vidim ni šta bi bilo dobro za Eliasa da je on bio. Vjv bi ga Taker squashao.

Realno uparivanja Takera sa novom generacijom nikad ne daje dobre rezultate, uz izuzetak AJa naravno. Nije čudo što se maltene stalno bori sa starijima. Treba se penzionisati.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17360
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Undertaker

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Ne vidim ni šta bi bilo dobro za Eliasa da je on bio. Vjv bi ga Taker squashao.
Ovako je završio u Battle royalu koji je dobio arapski Undertaker :mrgreen:
Odgovori