Najbolji svih vremena

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6664
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Najbolji svih vremena

Post Postao/la crocop97 »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Otkud to da je McMahon Sr. vidio zvijezdu u Hoganu?
Imao je neku ideju za ginger Hogana. :lol: On mu je i predložio da hrva pod tim nazivom, imaš to u dokumentarcu The Greatest Superstars of the 80s,
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Najbolji svih vremena

Post Postao/la Maki »

crocop97 je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Otkud to da je McMahon Sr. vidio zvijezdu u Hoganu?
Imao je neku ideju za ginger Hogana. :lol: On mu je i predložio da hrva pod tim nazivom, imaš to u dokumentarcu The Greatest Superstars of the 80s,
Pa dobro, ali ne vidim ja da je stari Vince vidio Hogana kao megastara. Izgubio je title meč od Backlunda i od Andrea 1980. u najvećem WWF eventu te godine.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6664
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Najbolji svih vremena

Post Postao/la crocop97 »

Ok, možda jesam malo pretjerao, ali bilo je već tad očito da Hogan ima veliki potencijal (ne treba ni zaboravit da je Hogan u početku karijere bio sasvim solidan u ringu, daleko bolji nego kad je postigao vrhunac). Ne znam da je itko imao toliki utjecaj kao on, a kažem to kao netko tko nije uopće njegov fan
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Najbolji svih vremena

Post Postao/la Maki »

crocop97 je napisao/la:QR_BBPOST Ok, možda jesam malo pretjerao, ali bilo je već tad očito da Hogan ima veliki potencijal (ne treba ni zaboravit da je Hogan u početku karijere bio sasvim solidan u ringu, daleko bolji nego kad je postigao vrhunac). Ne znam da je itko imao toliki utjecaj kao on, a kažem to kao netko tko nije uopće njegov fan
Pa u Americi je jedino Toots Mondt ispred Hogana. Bilo je prije zvijezda, ali po teritorijama. Hogan je bio prva nacionalna zvijezda, mada nikad nije bio svoj na svome na Jugu.
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17261
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Najbolji svih vremena

Post Postao/la The A-Lister »

lemonzoo je napisao/la:QR_BBPOST
The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST
lemonzoo je napisao/la:QR_BBPOST Najbolji kečer svih vremena je Čudesna Moolah, jer je najduže držala titulu, a od muških Bruno Sanmartino.
Ima jedna grupa na FB koja se zove We pretend kayfabe is alive :roll:
Ovakvih se postova da naći u njoj :lol:
Gleda se rezultat, nitko ne pamti srebrne medalje. Što mene boli briga je li bilo kvalitetnijih vozača od Michaela Schumachera, on je sedam puta bio svjetski prvak i najbolji je svih vremena. Isto tako je i Čudesna Moolah najbolja kečer/ica svih vremena.
Da je Lesnar najdulje bio Champion bi li onda mislio da je najbolji ikad iako je part-timer koji radi dvominutne mečeve par puta godišnje?
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Najbolji svih vremena

Post Postao/la Markovic619 »

lemonzoo je napisao/la:QR_BBPOST Što mene boli briga je li bilo kvalitetnijih vozača od Michaela Schumachera, on je sedam puta bio svjetski prvak i najbolji je svih vremena.
Pa onda su najbolji Ric Flair i John Cena jer su najviše puta bili šampioni.

Ako gledamo ko je bio najviše puta šampion.
Avatar
lemonzoo
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2995
Pridružen/a: 19 tra 2020, 15:28
3
Status: Offline

Najbolji svih vremena

Post Postao/la lemonzoo »

The A-Lister je napisao/la: Da je Lesnar najdulje bio Champion bi li onda mislio da je najbolji ikad iako je part-timer koji radi dvominutne mečeve par puta godišnje?
Naslov teme je tko je najbolji - prvak je najbolji. Da pričamo o tome tko je najkvalitetniji, to bi onda bila druga priča.
Markovic619 je napisao/la:
lemonzoo je napisao/la:QR_BBPOST Što mene boli briga je li bilo kvalitetnijih vozača od Michaela Schumachera, on je sedam puta bio svjetski prvak i najbolji je svih vremena.
Pa onda su najbolji Ric Flair i John Cena jer su najviše puta bili šampioni.

Ako gledamo ko je bio najviše puta šampion.
U pravu si. Ili oni ili ovi koji su je najdulje držali.


crocop97 je napisao/la:QR_BBPOST Ne znam da je itko imao toliki utjecaj kao on, a kažem to kao netko tko nije uopće njegov fan
Mislim da ga je Stijena već prestigao. Hogan u Hollywoodu nikad nije bio više od white trash b-zvijezde, a ovaj snima blockbustere. Iako ni Stijena nije cijenjen ko da je neki a-lister jer je loš glumac.
Uvijek u pravu.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Najbolji svih vremena

Post Postao/la Maki »

Rock se proslavio kao GLUMAC, Hogan se proslavio kao wrestler. Ogromna razlika.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Najbolji svih vremena

Post Postao/la HunterDX »

Meni je Hogan najbolji bio u WCW kao NWO član i kao heel, dok mi je kao face bio poprilično iritantan, ali u to vreme je bilo lakše da se bude face. Bio je popularan i pre Rocky 3, a onda je postao mnogo popularniji.
Avatar
lemonzoo
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2995
Pridružen/a: 19 tra 2020, 15:28
3
Status: Offline

Najbolji svih vremena

Post Postao/la lemonzoo »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Rock se proslavio kao GLUMAC, Hogan se proslavio kao wrestler. Ogromna razlika.
Jesi siguran?
https://en.wikipedia.org/wiki/Dwayne_Jo ... ing_career - već je 1998. postao faca.
https://en.wikipedia.org/wiki/Dwayne_Jo ... raphy#Film - prva zapažena uloga u užasnom filmu "Kralj škorpiona" iz 2001.
Zadnja izmjena: lemonzoo, dana/u 18 svi 2020, 11:16, ukupno mijenjano 1 put.
Uvijek u pravu.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Najbolji svih vremena

Post Postao/la Maki »

lemonzoo je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Vrh
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Rock se proslavio kao GLUMAC, Hogan se proslavio kao wrestler. Ogromna razlika.
Jesi siguran?
https://en.wikipedia.org/wiki/Dwayne_Jo ... ing_career - već je 1998. postao faca.
https://en.wikipedia.org/wiki/Dwayne_Jo ... raphy#Film - prva zapažena uloga u užasnom filmu "Kralj škorpiona" iz 2001.
Bio je poznat, ali u ovoj mjeri ne. Dwayne Johnson je dugo vremena bio samo jedan od mnogih glumaca. On je tek u posljednjih nekoliko godina ponovo postao megafaca.
Avatar
lemonzoo
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2995
Pridružen/a: 19 tra 2020, 15:28
3
Status: Offline

Najbolji svih vremena

Post Postao/la lemonzoo »

Pa to i ja kažem, ali ti si napisao da se Stijena proslavio kao glumac, a Hogan kao kečer. Vidi se iz linkova da je prvo bio bitan kečer pa tek glumac. Teško da bi ikako glumio da nije bio u WWF-u.
Uvijek u pravu.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Najbolji svih vremena

Post Postao/la Maki »

lemonzoo je napisao/la:QR_BBPOST Pa to i ja kažem, ali ti si napisao da se Stijena proslavio kao glumac, a Hogan kao kečer. Vidi se iz linkova da je prvo bio bitan kečer pa tek glumac. Teško da bi ikako glumio da nije bio u WWF-u.
Ali danas je poznat kao glumac, Hogan je poznat kao kečer.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6664
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Najbolji svih vremena

Post Postao/la crocop97 »

Ali svejedno nije dostigao Hoganovu razinu, a i tad je wrestling bio daleko popularniji. Danas WWE wrestleri jedino mogu glumit u filmovima WWE produkcijske kuće ili se više izravno posvetit glumi, s tim da im nije uopće garantiran ikakav uspjeh
slika
Avatar
lemonzoo
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2995
Pridružen/a: 19 tra 2020, 15:28
3
Status: Offline

Najbolji svih vremena

Post Postao/la lemonzoo »

crocop97 je napisao/la:QR_BBPOST Ali svejedno nije dostigao Hoganovu razinu, a i tad je wrestling bio daleko popularniji. Danas WWE wrestleri jedino mogu glumit u filmovima WWE produkcijske kuće ili se više izravno posvetit glumi, s tim da im nije uopće garantiran ikakav uspjeh
Ni Hulkova glumačka karijera nije baš divna. Sad sam morao guglati što je to bilo u Rockyju jer se nisam mogo ni sjetiti. I sad vidim da je to bio onaj njegov feud s nekim kečerom. Mislim da mu je to jedina normalna uloga.
On se u filmovima najviše pamti po ovome.
slika
Uvijek u pravu.
Odgovori