The Rock

The peoples champion

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17367
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

The Rock

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Kad se već spominje taj šta ga je Rey ubija je koliko se sićam bia splet okolnosti koji se moga dogodit bilo kome, ne rezultat nekakvog botcha.
Nije ga nužno Rey ubio, samo ga je zadnji dotaknuo i tu je bio kraj :|
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24476
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

The Rock

Post Postao/la Maki »

Čudo je kroz kakve je gluposti Dwayne Johnson prolazio (Rocky Maivia, 2000) i ostao over.
Avatar
Fallen
Rank 5
Rank 5
Postovi: 235
Pridružen/a: 27 tra 2020, 18:53
3
Status: Offline

The Rock

Post Postao/la Fallen »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Čudo je kroz kakve je gluposti Dwayne Johnson prolazio (Rocky Maivia, 2000) i ostao over.
Zato što je imao jebačku harizmu. I dalje tvrdim da je neprevaziđen za micom.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17367
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

The Rock

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Čudo je kroz kakve je gluposti Dwayne Johnson prolazio (Rocky Maivia, 2000) i ostao over.
2000 je bila izgubljena godina za Rocka. Ali opet kao što kažete, izdržao je zbog karizme ali nekako mi nije bio isti poslije koliko god i tad dobar bio. Imam osjećaj kako se u manjoj mjeri nije od toga oporavio. Svejedno fantastična karizma mu je puno pomogla
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24476
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

The Rock

Post Postao/la Maki »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Čudo je kroz kakve je gluposti Dwayne Johnson prolazio (Rocky Maivia, 2000) i ostao over.
2000 je bila izgubljena godina za Rocka. Ali opet kao što kažete, izdržao je zbog karizme ali nekako mi nije bio isti poslije koliko god i tad dobar bio. Imam osjećaj kako se u manjoj mjeri nije od toga oporavio. Svejedno fantastična karizma mu je puno pomogla
2000 je bila užasna za Rocka. Realno da se danas nekog tako booka, WWE bi razapeli.
Avatar
Fallen
Rank 5
Rank 5
Postovi: 235
Pridružen/a: 27 tra 2020, 18:53
3
Status: Offline

The Rock

Post Postao/la Fallen »

2003 mi je bila gora iskreno. Jednu filmsku ulogu dobio i odmah gimmick arogantne holivudske zvezde :roll:
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17367
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

The Rock

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Fallen je napisao/la:QR_BBPOST 2003 mi je bila gora iskreno. Jednu filmsku ulogu dobio i odmah gimmick arogantne holivudske zvezde :roll:
Pa kažem, meni nije gora bila od 2003, ali to se podrazumijeva pod tim da se poslije 2000. donekle nije oporavio. Nije trebao da gubi od Goldberga odma poslije WM po meni ali opet solidan način da se Goldberga učini jakim
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24476
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

The Rock

Post Postao/la Maki »

2003. mi je okej što je gubio (a nije stalno, dobio je Austina na WM) jer se znalo da je pri kraju svoje karijere. 2000. je trebala biti Rockova godina, a potpuno su je botchali.
Avatar
Fallen
Rank 5
Rank 5
Postovi: 235
Pridružen/a: 27 tra 2020, 18:53
3
Status: Offline

The Rock

Post Postao/la Fallen »

Pošto je sledeća WM u Holivudu, šta mislite da li bi Rock mogao da se pojavi tamo? Ne mora da ima meč. Može neki promo/segment.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17367
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

The Rock

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Fallen je napisao/la:QR_BBPOST Pošto je sledeća WM u Holivudu, šta mislite da li bi Rock mogao da se pojavi tamo? Ne mora da ima meč. Može neki promo/segment.
Ma vrlo vjerojatno će se pojaviti, ne bi me čudilo ni da meč ima. Čovjek izgleda bolje nego ikad, to mu nije problem. Spominje se već dugo meč Reignsa i The Rocka, zašto ne?
Avatar
Fallen
Rank 5
Rank 5
Postovi: 235
Pridružen/a: 27 tra 2020, 18:53
3
Status: Offline

The Rock

Post Postao/la Fallen »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST
Fallen je napisao/la:QR_BBPOST Pošto je sledeća WM u Holivudu, šta mislite da li bi Rock mogao da se pojavi tamo? Ne mora da ima meč. Može neki promo/segment.
Ma vrlo vjerojatno će se pojaviti, ne bi me čudilo ni da meč ima. Čovjek izgleda bolje nego ikad, to mu nije problem. Spominje se već dugo meč Reignsa i The Rocka, zašto ne?
Ja sam čuo da mu je ranije nuđeno meč sa Romanom, ali da on nije hteo jer je u meču sa Cenom dobio povredu, a to nije dobro za njegovu filmsku karijeru. Tako da male su šanse da ga opet vidimo u meču, ali voleo bih ga na WM 37 makar kao Host.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6879
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

The Rock

Post Postao/la crocop97 »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST
Fallen je napisao/la:QR_BBPOST Pošto je sledeća WM u Holivudu, šta mislite da li bi Rock mogao da se pojavi tamo? Ne mora da ima meč. Može neki promo/segment.
Ma vrlo vjerojatno će se pojaviti, ne bi me čudilo ni da meč ima. Čovjek izgleda bolje nego ikad, to mu nije problem. Spominje se već dugo meč Reignsa i The Rocka, zašto ne?
Dobar izgled nije isto što i bit u formi za meč. Bolje neka odradi nekakav promo, malo nabrije publike i to je to
slika
Avatar
Super_Cena
Rank 4
Rank 4
Postovi: 78
Pridružen/a: 10 svi 2020, 16:26
3
Status: Offline

The Rock

Post Postao/la Super_Cena »

The Rock vs Roman Reigns je dream meč.
Avatar
Fallen
Rank 5
Rank 5
Postovi: 235
Pridružen/a: 27 tra 2020, 18:53
3
Status: Offline

The Rock

Post Postao/la Fallen »

Super_Cena je napisao/la:QR_BBPOST The Rock vs Roman Reigns je dream meč.
Slažem se. Još ako bi Roman dobio takvu legendu, to bi ga baš podiglo.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6879
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

The Rock

Post Postao/la crocop97 »

Jedino ako bi to poslužilo za Reignsov heel turn
slika
Odgovori